PDA

Επιστροφή στο Forum : MSN kai 8ulika


soraver
16-03-08, 21:18
gurisa spiti shmera kai eida auta:

|12:59:16| <d0t~rozanna_zouzouna> can I add your picture to my new album?
|12:59:17| <d0t~rozanna_zouzouna> << BitlBee - Filetransfer: `NewPhoto19.zip', 80546 bytes >>
|12:59:17| <d0t~rozanna_zouzouna> Filetransfers are not supported by BitlBee for now...
|20:13:43| <d0t~rozanna_zouzouna> do I look good in this picture?
|20:13:44| <d0t~rozanna_zouzouna> << BitlBee - Filetransfer: `NewPhoto19.zip', 80546 bytes >>
|20:13:44| <d0t~rozanna_zouzouna> Filetransfers are not supported by BitlBee for now...
|20:18:13| <d0t~Xouanita> I'm pretty sure I just slept with them :X What do i do?
|20:18:14| <d0t~Xouanita> << BitlBee - Filetransfer: `MyPhoto22.zip', 84134 bytes >>
|20:18:14| <d0t~Xouanita> Filetransfers are not supported by BitlBee for now...
|20:41:05| <d0t~Xouanita> I think I had sex with them :X What should i do?

phgainete sto site tou msn kai alla3te kwdiko, kante uninstall ton msn restart kai 3ana install.
ennoeitai mhni ta anoi3ei kaneis ta arxeia pou stelnoun e

msl
16-03-08, 22:42
Ναι soraver, μόνο οι γυναίκες την πατάνε ετσι ... :wait: Εσείς όπως πάντα αλάνθαστοι! ...

kako_paidi®
17-03-08, 00:29
pantws h dikia mou h gynaika thn pathse! :P

msl
17-03-08, 00:54
χμμμ... και η Ροζάννα έχει άντρα ...

Λέτε να φταίει που δεν έχω άντρα; :P

Cj
17-03-08, 01:09
χμμμ... και η Ροζάννα έχει άντρα ...

Λέτε να φταίει που δεν έχω άντρα; :P

:clap:

και αν συνεχίσεις έτσι.... δεν σε βλέπω να βρίσκεις .....:clap:

Xouanita
17-03-08, 01:50
ναι, την πάτησα σαν κορόιδο :(

Και όλα αυτά που λες Σταυρο τα έκανα, καθ υπόδειξη του Λεωνίδα πάντα, που αφιέρωσε όλο του το βραδυ στο να με βοηθησει :kissy: , αλλά ακόμα μου πετάει μηνύματα απροσδιορίστου προελεύσεως.
Μου υποδεικνύει να κατεβάσω ενα πρόγραμμα για τη "μυστικότητα των windows" που ενας θεος ξέρει τι είναι αυτό.

Καταστροφή ειμαι ρε γμτ :(

soraver
17-03-08, 03:03
format

msl
17-03-08, 09:08
:clap:

και αν συνεχίσεις έτσι.... δεν σε βλέπω να βρίσκεις .....:clap:

:diee:angry_wife::mastig:

Xouanita
17-03-08, 09:09
format??!!!! Εεεεελα ρε, τόσο χοντρό ειναι? :(
Κομμένο το msn .-

Freeman
17-03-08, 09:11
???

msl
17-03-08, 09:19
soraver δεν είναι πάνρα η λύση το format. OK, εκεί έχεις τι κεφάλι σου ήσυχο. ξέροντας πως έχει σίγουρα καθαρίσει το σύστημα. Άλλα αν δοκιμάσει αυτά που λέει η Microsoft για να τον ξεφορτωθεί; Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι αποτελεσματικά;

xouanita, την τελευταία φορά που είχα πρόβλημα με το pc, και εμένα format μου είχε πει. Τελικά ένα διπλό κλικ ήθελε κάπου και το πρόβλημα λυνόταν ... :P Να 'ναι καλά ο NiCkReD. :) (αν θυμάται για task manager :P)

Συνεπώς, πιστεύω στις εναλλακτικές αντιμετωπίσεις του προβλήματος. Θα σε συμβούλευα να κάνεις ό,τι θα κάνει και η Ροζάννα. :)

Xouanita
17-03-08, 09:28
Σημερα θα φωνάξω τεχνικό να το "ξεψυριάσει" και μετά θα προσέχω περισσότερο.

Πάντως μακάρι να μου έγραφε αυτά που έγραφε στον Σταυρο. Αν διάβαζα αυτές τις μπουρδίτσες στα Αγγλικά θα καταλάβαινα πως κάτι δεν πάει καλά. Εμένα απλά ήρθε το αρχείο, χωρίς λόγια. Τεσπα, άλλη φορά προσέχουμε ;)

Και να ξαναπούμε: ΜΗΝ ανοιγετε αρχεία που στέλνονται απο μενα!

Freeman
17-03-08, 09:45
MSN sucks! :D

soraver
17-03-08, 09:47
soraver δεν είναι πάνρα η λύση το format. OK, εκεί έχεις τι κεφάλι σου ήσυχο. ξέροντας πως έχει σίγουρα καθαρίσει το σύστημα. Άλλα αν δοκιμάσει αυτά που λέει η Microsoft για να τον ξεφορτωθεί; Είσαι σίγουρος ότι δεν είναι αποτελεσματικά;

xouanita, την τελευταία φορά που είχα πρόβλημα με το pc, και εμένα format μου είχε πει. Τελικά ένα διπλό κλικ ήθελε κάπου και το πρόβλημα λυνόταν ... :P Να 'ναι καλά ο NiCkReD. :) (αν θυμάται για task manager :P)

Συνεπώς, πιστεύω στις εναλλακτικές αντιμετωπίσεις του προβλήματος. Θα σε συμβούλευα να κάνεις ό,τι θα κάνει και η Ροζάννα. :)

to format einai h sigourh lush se ka8e problhma. eidika an einai topc ths douleias kai to 8es ka8aro apo malakies
aloste einai talento na diatireis windows aformarista gia polu kairo ;p

maRtina
17-03-08, 09:47
sucks completely

soraver
17-03-08, 09:50
maakies lete
apla 8elei prosoxh


egw giati den exw kolhsei tipota apo auta? (ston msn exw kai automato transfer)

maRtina
17-03-08, 09:51
maresei mono giati me eidopoiei gia eiserxomea mail , gia tipota allo , einai epikindiko , kako , sataniko :penies:

soraver
17-03-08, 09:53
lol
stokos ;p

Freeman
17-03-08, 09:59
einai 666
BJCSnZNMWx8

http://www.focusmag.gr/id/user-page.rx?user=ELENI%20LOUKA

maRtina
17-03-08, 10:12
KAPOU EDO EPREPE NA MPEI TO RESIZE TOU ALIKAFROU

Xouanita
17-03-08, 10:45
Τωρα μου κάνει κι άλλα! Δοκίμασα να ξανανοίξω τον msn και δεν έμπαινε. Πάτησα "αντιμετώπιση προβλημάτων" και άρχισε να μου πετάει παράθυρα χύμα! Μόνο με restart σταματησε.

Πολύ σωστά το λες, επειδή ειναι εργαλείο δουλειάς το συγκεκριμμένο pc, δεν ξαναδοκιμάζω τιποτα. Αν κάνει καμια και μου καταστρέψει τα αρχεια μου θα φρικάρω εντελώς! :S ;) Format και πάλι format! Τα λεγε απο χθες ο Λεωνιδας αλλά δεν τον άκουγα.

maRtina
17-03-08, 10:47
ναι αλλα αν ξεχασεις ν απαρεισ κατι σε μπακ απ?
εγω δεν τον εχω κανει ποτε φορματ , φοβαμαι

soraver
17-03-08, 10:48
Αν κάνει καμια και μου καταστρέψει τα αρχεια μου θα φρικάρω εντελώς!

pes mou pws den kratas backup

Xouanita
17-03-08, 10:52
pes mou pws den kratas backup

Σου το λεω. :P
Το μεγαλύτερο κομμάτι του αρχείου μου το έχω και στον άλλον υπολογιστη. Απλά έχω καιρό να το ενημερώσω. Ο,τι εχω φτιάξει το τελευταιο 6μηνο δεν το έχω κρατησει αλλού.

Οκ, πες με στόκο τωρα, να γουστάρω.

maRtina
17-03-08, 11:00
να σε πω και εγω χουαν? :P :P

Xouanita
17-03-08, 11:02
Ελευθερα :P
Μεχρι να λυθεί το πρόβλημα και να μάθω να κάνω μπακαπ. Μετά όμως κομμένο! :D :P

maRtina
17-03-08, 11:06
πρεπει να γραψεισ και εσυ ενα βιβλιο ...χμ κατσε να σκεφτω τον τιτλο
"Χουαν μια γυναικα Δοσμένη στο ρισκο, ή αλλιως ΟΥΑΟΥ Και χωρις αλεξίπτωτο!"

soraver
17-03-08, 11:08
egw 8elw na psofisei to pc kai na xaseis tous teleutaious 6 mhnes

stoko e stoko

Xouanita
17-03-08, 11:12
"Χουαν, η γυναικα που δεν άκουγε τον άντρα της" ή "Χουαν η αμπακάπιαστη" ή "Η περιέργεια σκότωσε το pc" ή "Επικίνδυνες αποστολές" (αρχειων)

Από τίτλους άλλο τίποτα!

Freeman
17-03-08, 11:35
Κάνε τετοιο σύστημα που να έχεις δευτερο mirror pc, ότι κάνεις στο ένα θα γίνεται και στο άλλο. Άμα καεί το ένα, να έχει το άλλο σάν πιστό αντίγραφο.

soraver
17-03-08, 11:42
oxi
ena pc, apla grafe ena cdaki ka8e mera
'h se ena usb stick kai meta grapsto tso pc sto spiti

maRtina
17-03-08, 12:03
Κάνε τετοιο σύστημα που να έχεις δευτερο mirror pc, ότι κάνεις στο ένα θα γίνεται και στο άλλο. Άμα καεί το ένα, να έχει το άλλο σάν πιστό αντίγραφο.


Prin xtypisoun tous didimous pirgous , einai dio typoi kato sto dromo, telos panton de xero ti rolo barousan ekei me ta kibernitika ths amerikis kai skaei to aeroplano pano ston enan pirgo, opote leei o enas ston allo
-poooooo malakia xasame ola ta arxeia pou eixa sto grafeio
-min agxonesai ton exo na pernei back up ston allo pirgo
.................................................. .........
.................................................. .........

msl
17-03-08, 17:05
to format einai h sigourh lush se ka8e problhma. eidika an einai topc ths douleias kai to 8es ka8aro apo malakies
aloste einai talento na diatireis windows aformarista gia polu kairo ;p

Τα είχα χωρίς format 2 χρόνια .. :P Και το έκανα απλά για να καθαρίσει ο σκληρός. Δεν είχα κάποιο πρόβλημα με ιό.

ναι αλλα αν ξεχασεις ν απαρεισ κατι σε μπακ απ?
εγω δεν τον εχω κανει ποτε φορματ , φοβαμαι

Και εγώ φοβόμουν ... άλλα δεν είναι τίποτα τελικά! Πίστεψε με, δε πρόκειται να ξεχάσεις να κάνεις back up ... ;) Μια μέρα κοίταγα συνέχεια να μήπως έχω ξεχάσει τίποτα. Πέρναγα στον εξωτερικό σκληρό ό,τι έβλεπα μπροστά μου ... :D

"Χουαν μια γυναικα Δοσμένη στο ρισκο, ή αλλιως ΟΥΑΟΥ Και χωρις αλεξίπτωτο!"

:lol:

"Χουαν, η γυναικα που δεν άκουγε τον άντρα της" ή "Χουαν η αμπακάπιαστη" ή "Η περιέργεια σκότωσε το pc" ή "Επικίνδυνες αποστολές" (αρχειων)

:lool:

egw 8elw na psofisei to pc kai na xaseis tous teleutaious 6 mhnes

stoko e stoko

Δε θα γίνει ... έλα μην την τρομάζεις! Απλά ο ιός έχει σίγουρα καταστρέψει το msn της και ελπίζω να μην απορροφά τίποτα κωδικούς και τίποτα πληροφορίες ... :S

oxi
ena pc, apla grafe ena cdaki ka8e mera
'h se ena usb stick kai meta grapsto tso pc sto spiti

Μιλάς για συγχρονισμό κάποιων φακέλων ε; Αυτό θέλω να το κάνω στο pc του μπαμπα και όλο το ξεχνάω ... Άλλα θέλω να γίνεται αυτόματα και κάθε μέρα ... Πρέπει να δω τα προγραματάκια που βρήκα για αυτή τη δουλειά κάποια στιγμή ...

soraver
17-03-08, 18:03
ekanes format gia na ka8arisei o diskos?

kala, fantazomai pws 8a douleuan :s

Κοκκινονίκος
17-03-08, 18:10
θα φωνάξεις κάποιον να στο φτιάξει? του δημοσίου υπάλληλος δλδ? ωχχχχ... δε παίζει να κάνει και πολλά.. εκτός αν τον λένε βαγγέλη :P

Κοκκινονίκος
17-03-08, 18:10
ναι το θυμάμαι μσλ ;)

msl
17-03-08, 18:18
ekanes format gia na ka8arisei o diskos?

kala, fantazomai pws 8a douleuan :s

Μια χαρά ηταν. Απλά το είχα φορτώσει άσχημα και με ένα απλό delete της εφαρμογής δε φεύγουν όλα. Στο start up δεν είχα πολλά. Άλλα μητρώο δεν άγγιαζα ούτε για αστείο (σχεδόν ποτέ .. :P), οπότε χρειαζόταν ένα φρεσκάρισμα! :)

soraver
17-03-08, 20:53
Μια χαρά ηταν. Απλά το είχα φορτώσει άσχημα και με ένα απλό delete της εφαρμογής δε φεύγουν όλα. Στο start up δεν είχα πολλά. Άλλα μητρώο δεν άγγιαζα ούτε για αστείο (σχεδόν ποτέ .. :P), οπότε χρειαζόταν ένα φρεσκάρισμα! :)

gi auto pas sto add remove programs

msl
17-03-08, 21:13
Εμμμ... απο όσο ξέρω απο εκεί δε καθαρίζει τελείως. "Υπολείμματα" των προγραμμάτων (και γενικά απο ότι διαγράφω) μένουν στο pc. Ακόμα και μετά τη διαγραφή ενος αντικειμένου, αυτό συνεχίζει να καταλαμβάνει κάποιο χώρο στο δίσκο. Και πρέπει να μένουν κάποια κλειδιά στο μητρώο. Κάνω λάθος; :S

Κοκκινονίκος
17-03-08, 21:20
παλιά χρησιμοποιούσα το system mechanic, το οποίο σου καθαρίζει και την ρέτζιστρη... για δοκίμασε να δεις ;)

msl
17-03-08, 21:36
Ε θα με κάνεις να πω κακιές λεξούλες ... Το βρήκα αλλά ... πρέπει να το σπάσω κάπως, όμως το πιο πιθανό είναι στη προσπάθεια θα κατεβάσω ότι ιο βρω μπροστά μου ... :nickred:

Xouanita
17-03-08, 22:45
:nail: :cool: Και χωρις φορματ.

Αμα ειναι αστέρι ο τεχνικός... ;)

Λατρεία
18-03-08, 01:20
ναι, την πάτησα σαν κορόιδο :(

Και όλα αυτά που λες Σταυρο τα έκανα, καθ υπόδειξη του Λεωνίδα πάντα, που αφιέρωσε όλο του το βραδυ στο να με βοηθησει :kissy: , αλλά ακόμα μου πετάει μηνύματα απροσδιορίστου προελεύσεως.
Μου υποδεικνύει να κατεβάσω ενα πρόγραμμα για τη "μυστικότητα των windows" που ενας θεος ξέρει τι είναι αυτό.

Καταστροφή ειμαι ρε γμτ :(

Αχαριστηηηηηηηηη κι αλητισσαααααααααααααα

Κ ο Νικρεντ που αφιέρωσε ένα ολόκληρο μισάωρο να στα λέει τηλεφωνικώωωωωωωως????? :diee

Κοκκινονίκος
18-03-08, 01:53
δεν με εκτιμούν πια :(

soraver
18-03-08, 02:59
sophie: afhnei diafores malakies kai gi auto leme format ka8e toso, apla an katafereis kai exeis to pc se tetoio shmeio pou na zei kai xwris format eisai asteri. emena meta apo 2 xronia kai 6 mhnes 8elei manibela gia na pai3ei, alla bariemai to format polu perissotero ;p

anneta: oi diafores malakies pou kolas apo to internet einai toso e3upna grammenes pou oso asteri kai na einai o texnikos den paizei na tis bgalei teliws.
kalo 8a einai na krathseis auta pou 8eleis ap to pc kai na ton fwna3eis na sou kanei ena format me thn wra sou

Xouanita
18-03-08, 09:54
Αχαριστηηηηηηηηη κι αλητισσαααααααααααααα

Κ ο Νικρεντ που αφιέρωσε ένα ολόκληρο μισάωρο να στα λέει τηλεφωνικώωωωωωωως????? :diee

Αχάριστη και αλήτισσα?!?!?! :ohh:

Καλέ.... μήπως φτιάξαμε και τιποτα? Στο ενα ολόκληρο μισάωρο, το δικό σου έφτιαχνε :D Το δικό μου ό,τι έκανε πριν έκανε και μετά :P


Δεν ειναι πως δεν σε εκτιμούμε ρε Νικολή, το Λεωνίδα τον ανέφερα γιατί ειχε επισκέψεις στο σπίτι και τους άφησε για να ασχοληθει με το pc μου, όοοολο το βραδυ. Ε αν δεν του έλεγα κι ευχαριστω θα ημουν τουλάχιστον γαϊδούρα :lol:

Ευχαριστιών συνέχεια: Να ευχαριστήσω ΚΑΙ τους δυο Νικολήδες (το Βόρειο και τον Νότιο) που αφιέρωσαν χρόνο και μου χάρισαν τα φώτα τους :)
Και τελος τον τεχνικό που άφησε γυναικα και μωρά παιδιά για να παιδευτεί βραδιάτικα επι δίωρο και να στανιάρει το μηχάνημά μου, αφιλοκερδως.
Τελειωσα. Τωρα τους εχω ευχαριστησει όλους:)


Αλήθεια, το δικό σου το φτιάξατε?

Freeman
18-03-08, 10:05
Αχάριστη και αλήτισσα?!?!?! :ohh:

Καλέ.... μήπως φτιάξαμε και τιποτα? Στο ενα ολόκληρο μισάωρο, το δικό σου έφτιαχνε :D Το δικό μου ό,τι έκανε πριν έκανε και μετά :P


Δεν ειναι πως δεν σε εκτιμούμε ρε Νικολή, το Λεωνίδα τον ανέφερα γιατί ειχε επισκέψεις στο σπίτι και τους άφησε για να ασχοληθει με το pc μου, όοοολο το βραδυ. Ε αν δεν του έλεγα κι ευχαριστω θα ημουν τουλάχιστον γαϊδούρα :lol:

Ευχαριστιών συνέχεια: Να ευχαριστήσω ΚΑΙ τους δυο Νικολήδες (το Βόρειο και τον Νότιο) που αφιέρωσαν χρόνο και μου χάρισαν τα φώτα τους :)
Και τελος τον τεχνικό που άφησε γυναικα και μωρά παιδιά για να παιδευτεί βραδιάτικα επι δίωρο και να στανιάρει το μηχάνημά μου, αφιλοκερδως.
Τελειωσα. Τωρα τους εχω ευχαριστησει όλους:)



http://www.i-4-detail.com/Hires/AwardOscar.jpg

Xouanita
18-03-08, 10:06
Ε μα ναι!!!! Ηταν Οσκαρικό το φινάλε. Το κόκκινο χαλί μου έλειπε :lol:

A, ξεχασα τη μαμά μου, που με στήριξε στις δυσκολες στιγμες :lol:

msl
18-03-08, 10:43
sophie: afhnei diafores malakies kai gi auto leme format ka8e toso, apla an katafereis kai exeis to pc se tetoio shmeio pou na zei kai xwris format eisai asteri. emena meta apo 2 xronia kai 6 mhnes 8elei manibela gia na pai3ei, alla bariemai to format polu perissotero ;p

Το ξέρω ... μα άργησα δύο χρόνια επειδή τον τελευταίο μισό σε παρακαλούσα να κάνεις εσύ το format .. ;p Άλλα τελικά αξιώθηκα και το έκανα μόνη μου. :)

@Freeman, xouanita ... :lool:

a$wto$
26-03-08, 02:39
aloste einai talento na diatireis windows aformarista gia polu kairo ;p

Το ρεκορ μου ειναι 3 χρονια. Θεωρουμαι ταλαντουχος? :)

soraver
26-03-08, 09:41
e bebaia
egw bebaia den to blepw na antexw toso...