PDA

Επιστροφή στο Forum : Πάει ο Παλιός ο Χρόνος!


maRtina
30-12-09, 11:19
Παει και αυτος ο χρόνος !απο Δευτέρα 2010!...αντε κανα δυο χρονακια ακομα, προλαβένετε-δε προλαβενετε οσοι φοβαστε για το '12 και τον Νιbiru xaxaxaxaxxaxaxxa
Πολλές φορές όχι παντα - καλα το πολλες ειναι σχετικο ετσι? ειμαι 30 , αντε να το κανω καμια 10ρια χρονια τωρα -τι πολυ ειναι?:confused:
Τελος παντων τα τελευταια χροναι τετοιες μερες καθομαι και σκεφτομαι τις στιγμες του χρονου που φευγει ...τι εκανα , τι καταφερα , τι δεν καταφερα , τι δεν εκανα και θα ηθελα να ειχα κανει ,αν πληγωσα , αν πληγωθηκα,αν ενθουσιαστηκα αν απογοητευτικα , αν απογοητευσα ,αν ευχαριστησα , αν δοκιμαστηκα αν δοκιμασα κτλ σε προσωπικο κυριως επιπεδο αλλα και σε επαγγελματικο. ΜαΡΕΣΕΙ να απομονώνομαι λιγες ωριστες , και να τα σκεφτομαι ολα αυτα . Μαρεσει να βλεπω τα λαθη μου ,μαρεσει να φερνω στο νου μου ευτυχισμενες στιγμες ....ειναι λιγο μελαγχολικο το ολο κλιμα και ομολογω λιγο επικινδυνο για μενα μιας και κανα δυο φορες μου γυρισε σε μελαγχολια και εφτασα στα ορια της καταθλιψης -οχι της σοβαρης , σε πιο Light μορφη, αλλα ενιωθα θυμαμαι πολυ χαλια.
Τελος παντως(2η Φορα το λεω) και φετος θα κανω το ιδιο , θα τη δω πολυ Περιεργα -πολυ Τζακ Ντανιελσ Τενεσυ Ουισκι.-αν και πολυ σπανια πινω .
και μετα θα το γυρισω σε αφροδη οινο , μιας και σαμπανια δεν εχω λολ

Αυτο το χρονο παντως νομιζω πως ημουν περισσοτερο απληστη !απληστη και πλεονεκτρα!
και απο τωρα ξερω πως αυτο θα το αλλαξω , Λιγα χρηματα παραπανω στις τσεπες μας δεν φερνουν την ευτυχια .
Το χαμογελο ομως και η ανοιχτη καρδια τη φερνουν !και εχω ΤΟΣΑ παραδειγματα στη ζωή μου ως αποδειξη γι αυτο !

αχ παιδια θα μελαγχολισω το βλεπω !

Καλη Χρονια να εχουμε !

Θελω πολυ! θελω τοσο, να ηταν ολος ο κοσμος διαφορετικα !

soraver
30-12-09, 11:26
amen

md1032
30-12-09, 11:43
same shit different year :pinw:
sta tsakidiaaaaaaaaaaaaaaa

Κοκκινονίκος
30-12-09, 22:02
εντάξει... κάθε χρόνο μαθαίνεις απο πολλά... δεν είναι ανάγκη να πέφτει ο καθένας σε κατάθλιψη βλέποντας τα αρνητικά πράγματα... Σκέψου πόσα θετικά πήρες ;) δεν υπάρχει περίπτωση να μην κέρδισες κάτι, δεν αναφέρομαι χρηματικά....

θετική σκέψη και όλα τα άλλα έρχονται ;) σαν τον τζόνυ τον περπατητή.. αλλά προτιμώ νταμπούι :P

pastoula
31-12-09, 11:11
einai ormoniko!

An h gunaika ftasei ta 30, einai etsi stis giortes!

MeRtinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, den mas katalabainoun reeeeeeeeeeee!

Xronia polla se ola ta kakopaida!

Λατρεία
31-12-09, 19:42
Nαι ειδαμε κ τη γυναίκα στα 25, και στα 20, και στα 15 γμσ τα :P
Καλη Χρονιά να έχουμε με ΥΓΕΙΑ!

pastoula
01-01-10, 01:31
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΑΜΕ!

:14:

ΠΛΑΤΩΝ
01-01-10, 12:14
Δεν θα κόψουμε καμιά e-πίτα; :angry_wife:

msl
01-01-10, 12:54
:lol: αυτό θέλω να το δω!! e-πίτα;;

Καλή χρονιά σε όλους!!! :D Με υγεία .. και τα άλλα έρχονται!

Egw
01-01-10, 21:50
Den hksera oti yparxoun gynaikes pou pernan ta 30... nomiza oti stamatan sta 29 gia kamia 20etia :P

Kala nte mh barate!

maRtina
04-01-10, 09:37
XRONIA POLLAAAAAAAAAAA!

maRtina
04-01-10, 10:21
auto den einai ormoniko Ego , auto einai psixologikodiataraxiko ! :lol::lol::lol::lol:

pastoula
05-01-10, 13:24
KI OMWS, AKOMA 29 EIMAI!

GIA 3 MHNES AKOMA!

RWTA ME META NA SOY PW AN EFTASA 30!