PDA

Επιστροφή στο Forum : ΦΩΣ και ΛΟΓΟΣ σε ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ


c.l.sad
02-03-07, 13:01
Σας προσκαλούμε στην έκθεση φωτογραφίας και λόγου με τίτλο
"ΦΩΣ και ΛΟΓΟΣ σε ΜΑΥΡΟ ΦΟΝΤΟ".
στο Ash In Art (Σπίτι Ασυνάρτητων Υποθέσεων Τέχνης), Καρέα 11 Μετς, τηλ. 210-9216890
Εγκαίνια την Παρασκευή 9 Μαρτίου 2007, ώρα 20:00
Διάρκεια έκθεσης 9 Μαρτίου - 13 Μαρτίου, ώρες 19:00 - 22:00.
Την Τρίτη & 13, βραδιά Black Humor.
Παρουσιάζει ο ηθοποιός Γρηγόρης Ποιμενίδης σε κείμενα του Ηλία Φλωράκη.


Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε
Ηλίας Φλωράκης
Αγγελική Ειρήνη Μήτση


http://i147.photobucket.com/albums/r300/clsad/Afisa_small.jpg

pvar
02-03-07, 15:54
Πωπω... τι είναι αυτό ρε παιδιά; Με αγριεύει λίγο! Λέτε να πάμε ομαδικά; (έτσι για να μη φοβάμαι!)

Freeman
02-03-07, 16:26
Λόγο Θεσσαλονίκης δέν θα μπορέσω να παρευρεθώ άν και το θέλω πολύ! :(

Ηλία θα μπορέσεις να ανεβάσεις μετά την έκθεση κάποιο υλικό στο φόρουμ μας για όποιους δέν μπορέσουν να έρθουν? :(

c.l.sad
02-03-07, 16:57
Τα κείμενα ειναι κυρίως ιστορίες από τα δύο βιβλία μου, ανέκδοτα και χάικου δικά μου. Στην έκθεση θα έχουμε επίσης ένα κενό κάδρο που θα προβάλονται μέσα του και άλλες φωτογραφίες, ενώ πολλά πράγματα θα συνοδεύουν τα κάδρα.
Για την Θεσσαλονίκη κάτι θα κάνω. Οι φωτό είναι αρκετές, αλλά θα ανεβάσω κάποιες ... κάπου. Θα δούμε μετά την έκθεση. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Freeman
02-03-07, 20:58
Και μιά και αφού έχεις και ιστορικό με την Θεσσαλονίκη (Ήσουν εδώ πάνω στο παρελθόν) Δέν κανονίζεται και εδώ μιά μίνι έστω εκθεσούλα κανένα Σαββατοκύριακο? :)

c.l.sad
05-03-07, 11:34
Μεταξύ μας, προσωπικά την έχω φτύσει την Θεσσαλονίκη καλλιτεχνικά:mad: . Έχω κάνει πάρα πολλά πράγματα στην Θεσσαλονίκη και ποτέ δεν το εκτίμησε. Γι' αυτό και έφυγα Αθήνα. Αν με πληρώσουν έστω τα έξοδα έρχομαι και για εκθεσούλα και για βόλτα. Αλλά μόνο έτσι.
30 χρόνια ήμουν στην Θεσσαλονίκη και έφυγα ρίχνωντας μαύρη πέτρα. Μόνο αν καταφέρω να ζω από το γράψιμο (κάποτε) ίσως επιστρέψω.
Μιλάω μόνο για τα αρνητικά της. Άνθρωποι και τρόπος ζωής δεν θα τα άλλαζα για την Αθήνα με τπτ.

c.l.sad
09-03-07, 12:35
Σήμερα τα εγκαίνια. Μην ξεχνιέστε. Σας περιμένουμε.:yahoo:

c.l.sad
14-03-07, 10:57
Ευχαριστώ τον Κωνσταντίνο και την Εύη που μας τίμησαν με την παρουσία τους. Και όλους όσους ήρθαν στην βραδιά Μαύρου Χιούμορ που ήταν και η "τελετή λήξης" της έκθεσης.

ΠΛΑΤΩΝ
21-03-07, 22:03
Εμείς ευχαριστούμε για την πρόσκληση. Πάντα θα στηρίζουμε τους φίλους μας. Περιμένουμε την επόμενη πρόσκληση.