Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 31-07-06, 15:49   #3 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Εγώ ψηφίζω ημέραν Σάββατο. Πώς θα ενημερωθούν τα υπόλοιπα παιδιά; Εγώ δέν έχω τα τηλέφωνά τους, παρα μόνον του Nidi όπου και ο οποίος έχει ενημερωθεί ήδη Φίλτατε Πλάτων εμείς θα μιλήσουμε ωστε να έρθω να σας παραλάβω απο το σημείο διαμονής σας και μετα συνοδείας κόρνας θα φτάσουμε στο ρευστό προς το παρόν σημείο συνάντησης. Εκεί τα παιδιά (ρευστό το ποιοί θα είμαστε ακόμα) κατα την άφιξή μας θα ελευθερώσουν περιστέρια να πετάξουν κατα τα τέσσερα σημεία του ορίζοντα, τα οποία και θα σημάνουν την απογείωση των μαχητικών αεροσκαφών, διψασμένα στο να μας παρασύρουν σε ένα υπέροχο θέαμα αεροδεξιοτεχνίας. Εν συνεχεία θα στρωθεί το γαλάζιο χαλί (έχω αλλεργία στο κόκκινο ) οπου και θα μας οδηγήσει στον χώρο οπου ο προσωπικός μας σερβιτόρος θα μας καταπλήξει με τα εδέσματα τα οποία θα κορέσουν την όποια πείνα-λαιμαργία μας.
Θα ακολουθήσει συζήτηση περι θεμάτων που απασχολούν το σήμερα και το αύριο της παρέας. Οι όποιοι θαυμαστές του Πλάτωνα (φιλόλογοι, στοχαστές) θα περιμένουν στον ειδικό χώρο υπογραφής αυτογράφων, οι οποίοι θα απασχολούνται απο το υπέροχο μπαλέτο της ξανθιάς γαρδένιας οπου θα χορεύει με τις μελωδίες της φιλαρμονικής των απανταχού φίλων της πικραμένης φώκιας.

...Εντάξει μπορεί στην τελική να βγούμε και λίγο έξω απο το παραπάνω πρόγραμμα οπότε οκ. Θα δείξει
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Freeman : 31-07-06 στις 16:00.
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση