Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 03-12-07, 14:41   #31 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Forthnet vs Freeman
- VERSION II -

Freeman: Καλησπέρα σας! Με πήρατε τηλέφωνο?
Forthnet: (λάγνα) Ναί μωρό μου, σε πήρα... τηλέφωνο...
Φριμαν: Εχμ έεμ εεε εεγώ ξέρετε... η αδερφή -τον διακόπτει απότομα η τηλεφωνήτρια
Φορθνετ: Αδερφή; Μήν στεναχωριέσαι που είσαι αδερφή μωρό μου. Όλοι φυσιολογικοί είμαστε εν έτη 2008...
Φρίμαν: Όχι δέν με ακούσατε, η αδερφή μου μου είπε οτι με πήρατε
Φορθνετ: άμα σε έχω πάρει μωρό μου τότε θα σε θυμάμαι
Φρίμαν: ...τηλέφωνο... με πήρατε τηλέφωνο αλλα έλειπα και το σήκωσε η αδερφή μου...
Φορθνετ: Μα φυσικά, βέβαια, εμείς εδώ όλους τους παίρνουμε... τηλέφωνο. Είτε μικρούς είτε μεγάλους... η αγκαλιά της εταιρίας μας χωράει τους πάντες μωρό μου!
Φριμαν: Εμμμμ ναι. Τί θα θέλατε;
Φόρθνετ: Πές μου μωρό μου... πόσο την έχεις;
Φρίμαν: (κοκκινίζει) Τί... τί εννοείται... τί σας νοιάζει εσάς!!
Φορθνετ: Πες μου αγόρι μου, μήν ντρέπεσαι, πόσο την έχεις την σύνδεση, την adsl.
Φριμαν: α..α αα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααα ναι ναι 2Μβπς έχω.
Φορθνετ: γουουουουΑΑΑΑΑαααουουουυ. 2Μβπς την έχει το μανάρι μου! Και δέν μου λές παίδαρε; Θέλεις να στην κάνω 24Μβπς;
Φρίμαν: 24Μβπς; χμμμμ ενδιαφέρον!! Και δέν μου λέτε; Θα μπορώ να κατεβάζω γρήγορα;
Φορθνετ: Γρήγορα; Μόνο γρήγορα; Σάν αστραπή αγορίνα μου! Να δείς πώς θα κατεβάζουν οι γυναίκες τα ρούχα τους μπροστά σου μανάρι μου! Σάν αστραπή άμα βάλεις 24Μβπς
Φριμαν: Και θα τα πιάνω όλα;
Φορθνετ: Όλα μανάρι μου θα τα πιάνεις, όλα θα τα πασπατεύεις!
Φρίμαν: Όχι εννοώ θα τα πιάνω όλα τα Μβπς καί τα 24 δηλαδή στο downloading?
Φορθνετ: Ότι θέλεις, ότι θέλεις θα πιάνεις!!
Φρίμαν! ΓΙΙΙΕΕΕΕΕ!! ΝΑΙ ΝΑΙ! ΣΤΕΙΛΤΕ ΑΙΤΗΣΗ!!


Φρίμαν: Αγάπη μου αγάπη μου! Σου είπα τα νέα; Έκανα αναβάθμιση την γραμμή Φόρθνετ!
Φωτεινή; ’ ναι; Πώς και το αποφάσισες;
Φρίμαν: Η τηλεφωνήτρια μου είπε (το και το μπλα μπλα μπλα και μετά θα μπορώ μπλά μπλά μπλα)
Καλά δέν έκανα αγάπη μου;
Φωτεινή:
Φρίμαν:
Φωτεινή: Ορίστε μας! Που μου θές και 24Μβπς! Χά! με μιά κλοτσιά έγραψα και το επόμενο cemetery stories!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση