Θέμα: APOKALYPSI
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 08-02-08, 13:48   #21 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

μετά απο τα τελευταία ποστ μου παιδιά σαν ανακοινώνω οτι έχω υπογράψει την διαθήκη μου τα έχω όλα έτοιμα

το βαλιτσάκι με τα καλλυντικά μου θα το αφήσω στην αγαπημένη μου κουμπαρούλα που δεν ξέρω αν θα προλάβω να την δω νυφούλα αλλά πάντα θα είναι η κουμπαρούλα μου. (το βαλιτσάκι είναι και για τον Νικολί της για τις απόκριες)

τον σπάικ τον αφήνω στον αγαπημένο Μακ Μακ και ελπίζω εκεί να βρει την ζεστασιά που τόσα χρόνια του πρόσφερα με πολύ στοργή,

το pc μου θα το αφήσω στον αετό και θέλω να το μοιράσει σε άτομα που δεν έχουν αρκετά λεφτά για αναβάθμιση κάποιος θα χρειαστεί μια κάρτα γραφικών που μπορεί να πάρει και τον ρόλο του ανεμιστήρα στις δύσκολες και ζεστές μέρες του καλοκαιριού.

τα δύο χρυσά δοντάκια που έχω πίσω πίσω στην μασέλα μου θα τα αφήσω στον cj που τόσο πολύ τα έχει άχτι

στον σοραβερούλι θα αφήσω πολλές τούφες από τα μαλλιά μου για να δει ότι δεν έχουν ξανθιά βάση με τον καιρό θα φανεί.

στην σερχανούλα και τον νίδι θα αφήσω την συλλογή απο τα πλέι μο μπίλ του βρο (δεν έχει σημασία που δεν είναι δικά μου ούτε του βρό είναι τα τζούρνεψε)

στην Χουαννίτα και στο κακόπαιδο θα αφήσω τα αρκουδάκια μου να τα δίνει ο ένας στον άλλον και να χαίρονται

στο Ματινάκι θα αφήσω το ημερολόγιό μου που θα αναλάβει μετά από καιρό να το κάνει βιβλίο

αυτά τα ολίγα σας αγαπώ πολύ δεύτε τελευταίον ασπασμών

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Piggy : 08-02-08 στις 14:23.
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση