Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 06-07-06, 09:44   #3 Αρχή
Pandouflas
Meep!
 
Το avatar του χρήστη Pandouflas
 
Εγγραφή: 06-06-2006
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 180
Προεπιλογή

χεχε...
1) Μικρός μου έλεγαν ότι είχα ωραία μάτια και χείλη. Τώρα με την μυωπία μάλλον μου έμειναν μόνο τα χείλη :aetsch:

2) Αυτό θέλει ανάλυση! Εμένα πάντα μου έκαναν εντύπωση οι γυναίκες με αυτοπεπείθηση, που να ξέρουν τι είναι αυτό που πρέπει να τονίσουν πάνω τους. Ένα ντεκολτέ που να κρύβει οτι πρέπει χωρίς όμως να ζορίζει το στήθος. Ή ακόμη μια μπλούζα που να εφαρμόζει τόσο ώστε να μοιάζει να είναι ένα με το σώμα. Μια φουστίτσα που να την φοράει κάποια που έχει τα κατάλληλα πόδια για να δείξει. Ή ακόμη ένα φόρεμα που να τονίζει την μέση και την περιφέρεια της γυναίκας. Πάντα εξαρτάται από την γυναίκα και το αν ξέρει πως να εμφανίζεται σέξυ!

Πολλές φορές όμως το ερωτικό σημείο σε μια γυναίκα είναι τα μάτια της. Ειδικά αμα σου ρίχνει εκείνες τις ματιές......

by the way το πιο ξενερωτικό για μένα είναι όταν μια γυναίκα φοράει είτε ένα μίνι είτε μια μπλούζιτσα και συνεχώς τα τραβάει προς τα κάτω. Κορίτσι μου, άμα ντρέπεσαι που τα φοράς ή άμα δεν αισθάνεσαι καλά αν σου ρίξουν καμιά ματιά τι τα φοράς; Φόρεσε κάτι πιο αναπαυτικό και άσε τα μίνι σε αυτές που ξέρουν να τα φοράνε!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pandouflas : 06-07-06 στις 09:46.
Ο χρήστης Pandouflas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση