Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 10-09-09, 13:32   #17158 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

σταυρε...εχω μιλησει με ατομα απο τεφφα και οι αποψεις τους συμφωνουν με οσα σου λεω...επισης εχω διαβασει πολλα πραγματα απο ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ διεθνως αναγνωρισμενους...ξανα μανα τα ιδια...επισης ναι εχω και καποια μικρη εμπειρια απο αθλιατρους(οχι απο κοντα)...και παλι τα ιδια ακριβως πραγματα που σου λεω υποστηριζουν...

μαρτινα(ναι ρε λολ..dont worry δεν παρεξηγω
τα αποτελεσματα ηταν ΜΙΑ ΧΑΡΑ....η μονη ''παραφωνια'' ηταν το συγκεκριμενο ενζυμο...ποιος σου ειπε οτι εχω σε εκτιμηση τους γυμναστες στα bodybuilderaδικα??οι περισσοτεροι μαλιστα δεν ειναι καν γυμναστες.lol...

χαχαχα...ποιος ειπε οτι ξερω χημεια?>>

το μεγαλυτερο κερδος του να σπουδαζεις καποια θετικη επιστημη ειναι οτι βαζεις το ρημαδι που λεγεται εγκεφαλος να δουλευει...

οταν λοιπον εχεις διαβασει αρκετες ΕΡΕΥΝΕΣ σε πανεπιστημια,που αποδεικνυουν οτι η αυξηση καποιων παραμετρων(cpk,κρεατινινη,) ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ σε αθλητες,χωρις να αποδεικνυουν καμια παθολογικη κατασταση και αλλες τοσες που αποδεικνυουν οτι η καταναλωση σχετικα μεγαλων ποσοτητων πρωτεινων δεν αποφερουν προβληματα υγειας(νεφροπαθειες και λοιπα),δεν μπορεις παρα να γελας οταν ακους αποψεις τετοιες που ειναι καταλοιπα 40χρονων...

και για να κλεισουμε,σας διαβεβαιω οτι ενας αθλητης(ακομα και ενας που εχει παρει καποιες λελογισμενες δοσεις φαρμακων) ειναι απειρος φορες υγειεστερος απο τον μεσο καναπεδοβιο....
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση