Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 04-08-08, 15:07   #19 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Mirna Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατά πρώτης, τα μόνα κόμικς (αν είναι κόμικς) που έχω διαβάσει είναι αυτά τα παιδικά μίκι μάους όταν ήμουν παιδί, λίγο πριν ανακαλύψω την Μανίνα και Κατερίνα
κι εγω τα διαβαζα! τα μικι μαους, ειναι κομιξ! τα άλλα δεν ειναι!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Mirna Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατά δευτέρης, να με βάλεις και εμένα στην λίστα των κολλημένων. Δεν πρόκειται ποτέ να διαβάσω ένα κόμικ που για εξώφυλλο χρησιμοποιεί τον Χριστό με ύφος λες και έχει πάρει κόκα! Αφού ήθελε να τα βάλει με την εκκλησία, ας χρησιμοποιούσε μια εκκλησία ή παππάδες για εξώφυλλο.
γενικως, σεβομαι την θρησκεια του άλλου (οποιαδηποτε κι αν ειναι αυτη), Σεβαστο το να μην θελεις να το διαβάσεις, αλλα το γέλιο που είχαμε ρίξει όταν πρωτοβγήκε με τις μαλ@κιες που μας ειχαν κανει τότε κατι βλαμμένοι με αστυνομίες, κατασχέσεις κτλ στο βιβλιοπωλείο (ασχετα αν δεν είναι από τις δικιές μας εκδόσεις), δεν θα το ξεχάσω ποτε!

και δεν νομίζω ότι είσαι σαν κατι τυπους στυλ "Ελένη Λουκά" που παντού βλέπουν τον Αντίχριστο και ιστορίες συνομοσίας... αν είσαι σε αυτήν την κατηγορία, θα τον παρεις τον τιτλο!

Και για να μην παρεξηγούμαι, δεν ειναι κομιξ που θα το έδεινα να το διαβάσει παιδί που δεν έχει κατασταλάξει και δεν μπορει να ξεχωρίσει τι είναι πλάκα και τι όχι, αλλα αν μου πει ενηληκας οτι προσβάλεται η θρυσκευτική του συννειδηση θα του πω οτι εκεινος εχει το προβλημα και οχι ο συγγραφέας!
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση