Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 08-12-08, 00:13   #18 Αρχή
md1032
χοντρομαλάκας
 
Το avatar του χρήστη md1032
 
Εγγραφή: 07-09-2006
Περιοχή: Μούχλας & Σαπίλας γωνία
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 2.939
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην md1032
Προεπιλογή

den fteei o 15xronos pou ekane oti ekane mazi me tous upoloipous.
den fteei i ellipeis ekpaideusi ton astinomon.
den ftene ta arxidia pou prosilitizoun/bazoun idees stous nearous oti einai OK/magkia na brizoun/antimetopizoun etsi tous astinomikous.
den fteei i sapila pou kiriarxei stin xora mas.

telika itan 5,10,20,50?
brisan, petaksan mpoukalia, petres, molotov, eixan alla opla?
pirovolise 1 h 3 fores o astinomos? ston aera, edafos h kateutheian sto stithos tou 15xronou.

kai prin arxisete na me krazete, nai einai lipitero na pethenoun etsi anthropoi, alla stin periptosi pou ontos pige na paixtei kati kai epefte nekros astinomos pali tha legate oti oi astinomikoi einai axristoi klp
Den goustaro na ta blepoume ola monopleura apo tin pleura tou 15xronou h mono apo tin pleura tou astinomikou.

pantos otan mathete pragmatika tin alitheia "ksipniste" me, mexri tote pao na paikso fallout3

episis xairomai pou gia alli mia fora oi MAGKES ekmetaleutikan to panepistimiako asulo gia na kanoun tis klassikes asidosies tous.

AAAAAAAAAAAAAAA kai tora me aftin tin malakia pou paixtike, pane ta vatopedia, pane ta loipa skandala, paei i akrivia, paei i oikonimiki krisi pane OLA SAS LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Mexri na ksexastei KAI afto. Giati telika afto mas aksizei os laos/xora
__________________


A pessimist is what an optimist calls a realist

The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised.

The more things change, the more they stay the same...

BEWARE EXPLICIT CONTENT BELOW!
 click to show

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη md1032 : 08-12-08 στις 00:21.
Ο χρήστης md1032 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση