Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 14-05-11, 16:35   #15 Αρχή
Egw
Gourouni apo ratsa
 
Το avatar του χρήστη Egw
 
Εγγραφή: 07-10-2006
Περιοχή: USA
Μηνύματα: 1.443
Προεπιλογή

To katsabidi den doulepse, dhladh to katsabidwmeno PC den doulepse. Paremeine "dead as a dodo"

Den exw polymetro, exoume bebaia sto katergo, alla siga mhn kserw pou na akoumphsw tous akrodektes tou gia testarisma.

Mersi gia th skypoprosfora, alla prwton den kserw pws na stelnw SMS (den exeis katalabei oti exeis na kaneis me an8rwpo ths epoxhs twn sphlaiwn?) kai deuteron kata pasan pi8anothta 8a skalisw to PC th nyxta pou 8a koimasai ton ypno tou dikaiou.

A, nai... erwthsh: An ta kakarwse to trofodotikouli, ti na parw? Poies markes einai kaloutsikes? (an kai bebaia to ti einai ligotero kako en elladi den 8a pei oti einai ligotero kako kai edw). Na parw perissoterwn Watt? (To pi8anws makaritiko eixe 300 battakia ola ki ola). H 8a mou zestainei to mhxanhma perissotero? Dia8etei mpolikous anemisthres, blepw - enan panw apo ena terastio prama sth mama pou ypo8etw einai to CPU, enan sto tower katw apo to trofodotiko kai fysika tou trofodotikou poy ypo9etw analoga me thn isxy tou trofo 8a krywnei kai katallhla.

To magazi apo to opoio pswnizw kai exei apeira tetoia, ka8e mera kai kapoio se ekptwsh, kai einai genika kalo (poly kalytero apo to Amazon kai to Best Buy), einai to Newegg.
http://www.newegg.com/Store/Category...Power-Supplies
Se Radio Shack den pataw na me xryswnoun, to misw. Exoume omws ena allo magazi edw pou poulaei tetoia. Einai farmaki apo times alla an exei kapoio apo ta kala pou isws 8a mou systhsete mporei na pswnisw apo ekei gia na to exw pio grhgora, den kserw akomh. Alla 8a ksekinhsw apo auta pou exei to Newegg gia na exw kai mia bash apo times.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Egw : 14-05-11 στις 17:46.
Ο χρήστης Egw δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση