Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 11-05-07, 12:33   #30 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

"Ένα συγκλονιστικό βίντεο με τον άλλοτε σκληρό πρωταγωνιστή του Χόλιγουντ και όχι μόνο, David Hasselhoff, δόθηκε στη δημοσιότητα.

Ο Hasselhoff που σημείωσε τρομακτική εμπορική επιτυχία πρώτα ως ‘Ιππότης της ασφάλτου’ και κατόπιν ως ναυαγοσώστης στη σειρά Baywatch είναι πεσμένος στο πάτωμα, σε δωμάτιο ξενοδοχείου στο Λας Βέγκας των Ηνωμένων Πολιτειών. Καταβάλλει υπεράνθρωπη προσπάθεια να συνομιλήσει με την 16χρονη κόρη του Taylor Ann που το ζητά να σταματήσει να πίνει. Εκείνος, σε κατάσταση αποσύνθεσης, ημιλιπόθυμος, τρώει ένα χάμπουργκερ από το πάτωμα.

«Υποσχέσου μου ότι θα σταματήσεις επιτέλους να πίνεις, διαφορετικά θα σε διαγράψω για πάντα από τη ζωή μου», λέει η κόρη του διάσημου ηθοποιού στον πατέρα της. «Έχω προβλήματα. Νιώθω μοναξιά, αλλά θα προσπαθήσω», απαντά εκείνος, που φορά μόνον ένα τζιν παντελόνι και αναζητά τους λόγους για τους οποίους το αλκοόλ ρέει άφθονο στο αίμα του.

Το βίντεο δόθηκε στη δημοσιότητα από την ίδια την κόρη του που θέλησε έτσι να δείξει στον πατέρα της την κατάσταση στην οποία βρισκόταν, τη στιγμή που τραβήχτηκε. Σημειωτέον ότι ο 54χρονος σήμερα David Hasselhoff χώρισε από την σύζυγό του Pamela Bach μετά από 16 χρόνια γάμου. Απέκτησαν δύο κόρες, οι οποίες πέρυσι είχαν δει τον πατέρα τους και πάλι στην ίδια κατάσταση, τότε μετά από περιπέτεια σε αεροσκάφος των βρετανικών αερογραμμών, από το οποίο τον πέταξαν έξω, εξαιτίας υπερβολικής δόσης αλκοόλ.

news.contra.gr "
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση