Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 15-10-11, 21:49   #12 Αρχή
msl
Anamella
 
Το avatar του χρήστη msl
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 2.184
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην msl
Προεπιλογή

Πριν πειράξουμε κάτι ηλεκτρικό, φροντίζουμε να είναι μέρα και κλείνουμε τον Γενικό Διακόπτη. Καθώς τα φλαμπέ μαλλιά και το καβουρδισμένο σώμα δεν είναι σικ .. Οπότε αυτός είναι ο πιο ασφαλής τρόπος να τα αποφύγουμε! (και σε περιπτώσεις διαρροής πχ, μιας και δε ξέρεις από τι πήγε η συχωρεμένη η λάμπα)

Στη Πάρο και εμένα με τσιμπούσαν τα ψάρια .. σε σημείο που δεν ήθελα να μπω καν στη θάλασσα! Άλλο πάλι και τούτο .. Εξήγηση δε μπόρεσα να βρω πλην της υποψίας πως μπορεί να ρίχνουν τίποτα χημικά να τους ανοίγει η όρεξη για να παχύνουν πιο πολύ ή/και να πιάνουν πιο πολλά. Ο άλλος που έκανε μπάνιο μαζί μου, ατάραχος .. τίποτα .. και είχε βάλει και αυτός τα καλούδια που έβαζα κι εγώ (αντηλιακά κλπ). Ακόμα και χωρίς αντηλιακό μπήκα, τίποτα .. τα ίδια. Βασικά έκανα διάφορες δοκιμές, αλλά όλες ήταν εξίσου άκαρπες .. Εκτός και αν φταίει το ότι έχω λεπτό δέρμα και για αυτό ίσως εγώ τα αισθανόμουν και ο άλλος όχι.

Για τα μακαρόνια δεν έχω τι να πω .. δεν έχω εμπειρία μιας και από τα μαγειρευτά μου ζουν όλοι ακόμα!! :niania:
__________________
 click to show
 click to show
Τίποτα σημαντικό .. Ζω μονάχα εν λευκώ



And sth usefull .. Οδοντίατρος, Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη msl : 15-10-11 στις 21:55.
Ο χρήστης msl δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση