Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 08-12-08, 13:47   #26 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ναι ρε Σταυρο μου , συμφωνω , και αντε εναντια στην αυθαιρετη χρηση εξουσιας που εγινε αυτη τη φορα θα αποδωθουν ευθυνες και ποινες ...και κατα τη γνωμη μου θα ειναι και το εξιλαστηριο θυμα αυτος τωρα ...μιας και ολοι θα του δειξουν το αυστηρο τους προσωπο ...και βασικα του αξιζει κιολας , αλλα το δευτερο κοματι της ιστοριας (αναρχια)ποιος θα ειναι αυτος που θα το τιμωρησει? και αν το κανει εχεις την εντυπωση δεν θα βγουν να πουν παλι οτι εγινε καταχρηση της εξουσιας? αν δεν επιχειρησει να τον συμορφωσει ο μπατσος τον αναρχικο ποιος θα το επιχειρησει εσυ και εγω? η κινηση του αυτη δεν θα θεωρηθει φασιστικη? ....οποτε μια η αλλη παλι ... πρεπει ολοι να καταλαβουμε την εννοια της τιμωριας ...γι αυτο και υπαρχει ,προς συμορφωση ...
αν σε καθε τιμωρια λειτουργουμε αντιδραστικα ....τοτε δεν υπαρχει λογος να υφισταται νομος , κανονες δικαιου κτλ

Ο ανθρωπος αυτος ,θα τιμωρηθει και του αξιζει να τιμωρηθει ... ομως η μεγαλοποιηση του θεματος δεν θα φερει κανενα καλο αποτελεσμα . Οσοι νιωθουν οτι πνιγονται απο το περιστατικο ας διαμαρτυρηθουν .
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση