Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 03-12-07, 01:16   #26 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Freeman: Καλησπέρα σας! Με πήρατε τηλέφωνο?
Forthnet: ’ααα ναί σας πήραμε τηλέφωνο. Εσάς και κάτι χιλιάδες ακόμα άτομα. Πλάκα μας κάνετε κύριέ μου;
Φρίμαν: Μα με είπε η αδερφή μου οτι με ζητήσατε!
Φορθνετ: Και 5 εκατομμύρια απο το τζόκερ ζήτησα. Αλλα αντί να με πάρουν αυτά τηλέφωνο, με παίρνεις εσύ!
Φρίμαν: Με ειρωνεύεστε;
Φορθνετ: Εγώ ή εσύ. Ποιός είσαι ανθρωπέ μου;
Φρίμαν: Λέγομαι Φρίμαν. Η αδερφή μου μου είπε οτι με πήρατε τηλέφωνο.
Φόρθνετ: ’ ναι; Και τί σας θέλαμε;
Φρίμαν: Δέν ξέρω. Ρώτησα την αδερφή μου "τί θέλανε;" και μου είπε 'Εσένα'.
Φορθνετ: Δέν μου λές; Ξανθιά είναι η αδερφή σου;
Φρίμαν: ’σε. Χειρότερο
Φόρθνετ: Τέσπα. Επειδή σε συμπονώ θα σου πώ. Θές να κάνεις αναβάθμηση της γραμμής;
Φρίμαν: Τί αναβάθμηση; Απο ΓΡΑΜΜΗ να το κάνω ΚΥΚΛΟ; χαχαΧΑΧαχαχαχα! καλό? καλό?
Φορθνετ:
Φρίμαν:
Φορθνετ: Ευθυμήσαμε πάλι. Λοιπόν.Θα το κάνεις 24Mbps ή με ζαλίζεις άδικα;
Φρίμαν: Δηλαδή θα κατεβάζω πράγματα με ταχύτητα 24Mbps?
Φορθνετ: Σιγά μήν κατεβάζει με 24! τα @@ μου θα κατεβάζεις με 24.
Φρίμαν: Τότε;
Φόρθνετ: Με 24 θα κατεβάζεις άμα στήσεις τσαντίρι στην ταράτσα του ΟΤΕ. Αλλα εκεί που μένεις με τέτοια απόσταση απο τον ΟΤΕ, θα κατεβάζεις όσο κατεβάζεις τώρα και πολύ θα σου είναι.
Φρίμαν: Τότε τί γλιτώνω;
Φορθνετ:. Απλά εκεί που πλήρωνες τα φράγκα σου που δουλευεις ολιμερίς να τα βγάλεις στον ΟΤΕ, τώρα θα τα πλερώνεις σε εμάς. Λοιπόν. Μέσα ή έξω;
Φρίμαν: Μέσα.
Φορθνετ: Ωραία. Συμπληρώνεις την αίτηση και την στέλνεις.
Φρίμαν: Οκ. Ευχαριστώ.
Φόρθνετ: ΑΑΑΑΑΑΑ και πού 'σαι; ’μα σε ξαναπάρουμε τηλέφωνο, μήν λείπεις ρε συ. Μπορεί να είμαστε εταιρία τηλεπικοινωνιών, αλλα μήν μας κάνεις να σε παίρνουμε στο κινητό, μήν μας χρεώνεις τζάμπα ναί το παλικάρι μου; ’ντε γιατί μας γδέρνει ο ΟΤΕ. Γκέγκε;
Φριμαν: Οκ.
Φορθνετ: ’ντε το αγόρι μου, καληνύχτα. Και πές την αδερφή σου, μήν σηκώνει τα τηλέφωνα, άσε, αφού δέν τό χει το άθλημα. ’στο να πάει στα κομμάτια. ’ντε καληνύχτα. τουτ τουτ τουτ τουτ....
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση