Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 15-12-09, 13:42   #43 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Sas eipa ? den sas eipa , stis 02/12/09 ekana to proto leiser , εντελως ανωδυνη εφαρμογη ,μου δωσανε τη μεγιστη ενταση γιατι εκρινε ο γιατρος πως εχω ανθεκτικο δερμα ...η αισθηση ειναι οπως τραβας μια τριχα με το τσιμπιδακι , ετσι το ενιωθα , σαν ενα ελαφρυ καψιμο απο τραβηγμα τριχας ...στα σημεια που καποια τριχα ηταν πιο σκουρη η αισθηση αυτη ηταν πιο εντονη γιατι λογω του χρωματος της απορροφουσε και διοχετευε περισσοτερο λειζερ στη ριζα (γι αυτο λενε πως ενδυκνειται για σκουρες τριχες το λειζερ)....
σημερα μετα απο 10-12 μερες ...οι τριχες εχουν ηδη βγει ...ειχαν βγει απο τις 5 πρωτες μερες μετα την εφαρμογη (καποιες οχι ολες περιπου το 50%) και πεφτουν μονες τους αφου βγουν , οταν πλενω και σκουπιζω το προσωπο μου!!! Το χρωμα σε καποιες απο αυτες ειναι το ιδιο σκουρο αλλα και αυτες εχουν τελειως αδυμανη ριζα και πεφτουν !!!!
αντε να δουμε ! ειμαι παντως πολυ αισιοδοξη και πολυ ευχαριστημενη με το μεχρι τωρα αποτελεσμα
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση