Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 18-12-06, 22:31   #19 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή


Στο τελευταίο εξώφυλλο της χρονιάς, για το διάσημο περιοδικό "Βογκ", αίσθηση έκανε και η εξομολόγηση...της χρονιάς από την διάσημη ανύπαντρη μητέρα του Χόλυγουντ Ατζελίνα Τζολί. Η αμερικανίδα ηθοποιός μιλώντας πρώτη φορά για την πολύκροτη σχέση της με τον Μπραντ Πιτ, πατέρα του παιδιού που απέκτησε τον Μάιο, διαψεύδει όσους ανυπομονούν να λάβουν πρόσκληση για το γάμο του ζευγαριού, αλλά και όσους περίμεναν να ακούσουν το "Μέα Κούλπα", από την Ατζελίνα Τζολί, όσον αφορά το χωρισμό του Μπράντ Πιτ από την ηθοποιό Τζένιφερ Ανιστον.

"Και οι δυο μας έχουμε ήδη από έναν γάμο στην πλάτη μας και ξέρετε δεν είναι ο γάμος που κάνει δύο ανθρώπους να είναι μαζί", είπε η Αντζελίνα. Η στιγμή που ο υιοθετημένος γιος της αποκάλεσε πατέρα τον Μπράντ ήταν για την ηθοποιό, ορόσημο... Και όπως λέει, η οικογένεια απέκτησε γερά θεμέλια με τον ερχομό του Σίλοχ, του παιδιού που απέκτησαν μαζί.

Οι αυτοκαταστροφικές τάσεις εξαφανίστηκαν και στη θέση τους δεσπόζει η εικόνα μιας μητέρας που αντέχει την φθορά του χρόνου, δηλώνει η Ατζελίνα Τζολί.
Με τον Μπράντ Πιτ έγιναν ζευγάρι το 2003 στα γυρίσματα της ταινίας "Ο κύριος και η κυρία Σμιθ". Όπως επισήμανε η όμορφη Τζολί, "λόγω των αναγκών της ταινίας εκπαιδευτήκαμε να κάνουμε τρελά πράγματα και μάλιστα στο τέλος της ταινίας γίναμε και ζευγάρι. Ε, δεν ήθελε και πολύ", και προσθέτει: "Πιστεύω ότι είμαστε οι τελευταίοι άνθρωποι στον κόσμο που ψάχναμε για μια νέα ερωτική σχέση. Εγώ πάντως δεν ήμουν καθόλου έτσι. Και ήμουν μάλιστα πολύ ικανοποιημένη έτσι όπως ζούσα, που ήμουν μια ανύπαντρη μητέρα. Νομίζω ότι και ο Μπραντ ήταν πολύ καλά στο γάμο του. Ήταν μαζί με την καλύτερή του φίλη, με κάποια που αγαπούσε και σεβόταν πολύ".

Η Αντζελίνα ανέφερε επίσης ότι μια φορά συναντήθηκε στα γρήγορα με την Τζένιφερ Ανιστον, τη γνωστή ηρωίδα της μεγάλης τηλεοπτικής επιτυχίας Τα φιλαράκια.
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση