Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 14-01-10, 10:30   #18155 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

τοσο

Sovarev ενας ποτ-πουρι μενταλιστ ,ελεγχει τις σκεψεις μας , τους φοβους μας και τα ονειρα μας the stage iz yours ....

Οχι ρε καμια σχεση
απλα χθες εκει που ξαπλωναμε στο σπιτι και βλεπαμε τηλεοραση με τη μαμα μου , κατα τις 00,20 το βραδυ ακουμε ξαφνικα
"Τι εκανες εδω ρε μαλακα? ρε που@τη? Ψοφα ρε που@τη , ρε μα#ακα , τι αιματα ειναι αυτα ρε μα@ακα? τα @@ σου τραβας ολη την ωρα? Ψοφα γαμω το ζωο σου γαμω, το χρ$$%%^σου και την παν#$@^ σου ψοφα γαμω το μουν#$ που σε πεταγε , γαμω το καντι%^* σου , γιατι ρε πουστη? θα σε σκοτωσω ρε πουΣτη ,μη ξυνεσαι ρε Μαλ7ΚΑ, συνεχεια ,ψοφα γαμω την τυρανια μου ,να πινεις πορτοκαλαδες και να τρως ξερεις γαμω το ζωο σου , να πλυθεις δεν ξερεις , αρε πουστη ψοφα....."

ολα αυτα τα ελεγε ενας γειτονας στον παππου που εχουν σπιτι ..
ο παππους εχει παντρεψει την κορη με αυτον τον αρ@@δα ,και η κορη λειπει , και αυτος του φερεται ετσι ...τον εχουν στο σπιτι για τη συνταξη του απ οτι ομολογουν ολ0ι στη γειτονια ...εγω πρωτη φορα το ακουσα αυτο , αλλα η μαμα μου μου ειπε πως εχει ξαναγινει ...παιδια ειλικρινα ανατριχιασα , με ταραξε δεν μπορεσα να κοιμηθω με επιασε , ριγος , μου ηρθε να παω στο πισω παραθυρο της κρεβατοκαμαρας και να αρχισω να ουρλιαζω ....απιστευτο !κτηνοδια εντελως , δεν τον θελουν τον παππου? ας τον πανε σε ενα γηροκομειο , η ας φερουν μια αποκλειστικη στο σπιτι να ασχολειται μαζι του , ειναι κατασταση αυτη μωρε?ο καημενος ο παππους ακουγοταν που μιλουσε και εκλαιγε

α σταδιαλα , το τομαρι ,τα ιδια να εχει και αυτος στα γεραματα του
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση