Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 12-05-08, 10:27   #3 Αρχή
msl
Anamella
 
Το avatar του χρήστη msl
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 2.184
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην msl
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ' αυτούς που το τηλεκοντρόλ το λένε «κο΅πιούτερ»: Το κο΅πιούτερ είναι ή ο υπολογιστής ή το κο΅πιουτεράκι τσέπης ή αυτό που έχουνε στη ΝΑΣΑ και πιάνει 3 δω΅άτια. Αν αλλάζεις κανάλι ΅ε ένα απ' τα παραπάνω, πες ΅ου κι ε΅ένα πώς το κάνεις.
Έχα ένα φίλο κάποτε που έκανε τέτοια μαγικά .. ’ναβε το φως του δωματίου και άνοιγε η τηλεόραση .. Αν και το must είναι ο θείος μου, που έχει 4 τηλεκοντρόλ μαζί. (tv, video, on-tv, nova)

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε όσους τρώνε κους κους. Κοίτα. Καταλαßαίνω ότι σ' αρέσει η λέξη κους κους. Και ξερώ ότι αν ΅πορούσες, θα αποκαλούσες κους κους ΟΛΑ τα φαγητά. ’κου τι γίνεται ό΅ως. Πρώτον: ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ! Οι κόκκοι του είναι πολύ χοντροί για να τους καταπιείς και πολύ ψιλοί για να τους ΅ασήσεις. Και δεύτερον: Δε λέγεται κους κους. Λέγεται ΠΛΗΓΟΥΡΙ! Ξενέρωσες;
Όχι ..

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
Στους παπάρες που τους ζητάς να σε ßγάλουν ΅ια φωτογραφία και σε κοιτάνε σα να τους ζήτησες να εξουδετερώσουν ßό΅ßα: «Ποιο πατάαααωωωωωωωωω;». Πατάς το κου΅πί που δεν έχει αλλάξει ΠΟΤΕ θέση από τότε που εφευρέθηκε η φωτογραφία! ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ! ’χρηστε! Να αγοράζεις κινητό ΅ε 3 κά΅ερες πάνω ξέρεις ό΅ως. Μπούρτζο ΅αλάκα στρουγκανόßλαχε!
Είναι που δεν έχεις δει τη μηχανή του αδελφού μου .. ...

Συμπεράσματα:

1. Αν εννοείς τα παραπάνω, θα πρέπει να με μισείς θανάσιμα ..
2. Τράβα να ενεργηθείς, πουλάκι μου! Πολλά νευράκια έχεις!
__________________
 click to show
 click to show
Τίποτα σημαντικό .. Ζω μονάχα εν λευκώ



And sth usefull .. Οδοντίατρος, Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
Ο χρήστης msl δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση