Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 11-06-08, 19:27   #12259 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

καλησπέρα παιδάκια μόλις ξύπνησα από τον μεσημεριανό μου υπνάκο και είδα ένα όνειρο ήσασταν όλοι μέσα κανονίζαμε να πάμε διακοπές και θα ερχόσασταν να με πάρετε απο την δουλειά το ειχα κανονίσει με τους προϊσταμένους όταν φτάσατε η δουλειά μου είχα αλλάξει και έμοιαζε σε αυλή σχολείου εκείνη την ώρα άκουσα έναν από σάς να τσιρίζει ήταν ο κόκκινονίκος μόλις φτάσαμε εκεί τον ρώτησε τρομαγμένη η ροζαννούλα τι έπαθε και είπε οτι τρόμαξε πολύ απο ένα ελαφαντάκι (ήταν ένα παιχνίδι απο αυτά που βάζουμε κέρματα και ανεβαίνουν πάνω τα παιδάκια για να κάνουν κούνια μπέλα)μετά πήγαμε με τα κορίτσια να βρούμε τα πράγματα μου, στη διαδρομή πέσαμε πάνω σε έναν τύπο που μας έκανε τον τσαμπουκά εκεί χώθηκε η Ματίνα και του είπε φύγε απο μπροστά μας μη σε κόψω τα @@ και έφυγε τρομαγμένος.εμείς συνεχίσαμε τα πράγματα μου όμως δεν ήταν εκεί που τα είχα αφήσει σε εκείνο το σημείο υπήρχε ένα σημείωμα που έλεγε πήγαινε στο γυμναστήριο πίσω από το μονόζυγο στο μονόζυγο βρήκαμε ένα ακόμα σημείωμα που μας παρέπεμπε πάλι κάπου αλλού ήταν σαν adventure τελικά δεν έμαθα που ήταν τα πράγματα μου και αν πήγαμε το ταξιδάκι γιατί με ξύπνησε ο σπαικ σνιφ
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση