Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 21-05-11, 22:53   #32 Αρχή
msl
Anamella
 
Το avatar του χρήστη msl
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 2.184
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην msl
Προεπιλογή

Egw, έχουμε συγχρονισμό!! Και εγώ θα παραγγείλω νέο Pc από Δευτέρα (το laptop δε με άντεξε άλλο ..). Βέβαια, τον μακαρίτη δεν τον αφήνω να αναπαυτεί. Του χάλασε η οθόνη .. και του έβαλα μια εξωτερική παμπάλαια που είχαμε! Η χαρά του όγκου και της ακτινοβολίας .. αλλά τουλάχιστον μπορώ κάπως να το δουλεύω!!

Το παλιό μην το πετάξεις (ακόμα και αν αποφασίσεις να μην το φτιάξεις, με όσα σου λένε) .. άσε το στην άκρη γιατί ποτέ δε ξέρεις αν θα σου χρειαστεί κάτι! Έστω και για πειράματα ..

Πάντως, το τροφοδοτικό αλλάζει εύκολα! Εδώ κατάφερα να αλλάξω εγώ, πριν 10 περίπου χρόνια .. χωρίς να έχω εμπειρία. Έβαλα αυτοκολλητάκια post it σε καλώδια και μηχανήματα .. να θυμάμαι "που πάει τι" και μετά έκανα την τοποθέτηση. Η μητρική είναι λίγο πιο δύσκολη. Αλλά ΟΚ, χρόνο και κέφι να έχεις!!

Όσο για την αλλαγή από XP σε 7 .. μη σε τρομάζει κάτι. Λίγο ίσως ψάχνεσαι τις πρώτες μέρες, αλλά μαθαίνεται εύκολα (έχουμε πάντα από δίπλα και τη βοήθεια "Google" .. ). Αν πήγαινες από Windows σε άλλο λειτουργικό (πχ Linux) εκεί θα τα έβλεπες όλα ..
__________________
 click to show
 click to show
Τίποτα σημαντικό .. Ζω μονάχα εν λευκώ



And sth usefull .. Οδοντίατρος, Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
Ο χρήστης msl δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση