Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 17-01-11, 20:55   #2 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

sou xa pei ti mas eixe pei o upeu8unos tou tmhmatos programatismou e?
esthnan programata thledidaskaleias (online) kai suzhtousan pou 8a baloun tous kainourious bideoprojectores kai ta kainouria pc. kai otan ton koitagame me aporia mas eipe
"egw tous eipa pws den ta xreiazomai, h douleia ginetai opws eimaste twra alla piezoun apo panw"
apo th mia diamartirontan pws einai aplhrwtoi apo thn allh epairnan kainourio - axrhsto - e3oplismo.
enas allos filos elege pws se ena akuro ergasthrio stous automatistes eixan olokainouria mhxanakia me dvdrecorder (thn epoxh pou htan pio akriba ap oso einai ta bluray recorders twra) kai den tous afhnan kan na ta akoumphsoun. ma8hma ekanan sta malia mhxanhmata.

epishs oi hlektronikoi kai oi automatistes den exoun diko tois kthrio (parolo pou einai polus kosmos) me apotelesma na mhn uparxoun ola ta ergasthria pou xreiazontai kai na mhn ftanoun oi wres gia na kanoume oooloi mazi ma8hma.
ta xrhmata ths epidothshs eginan kthrio dihkishs, to opoio mono tou den einai aparaithta kako, dedomenou pws oi spoudastes tou tei einai kailopaida kai den afhnoun toixo xwris tapetsaria kai porta xwris zwgrafies. to problhma einai pws to kthrio ths dihkishs einai terastio xwris logo kai ntumeno me marmara.

oxi pws den prepei na plhrw8oun, apla einai proklhtiko ligo prin th lh3h tou e3amhnou na anakoinwnoun tetoia pragmata.
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση