Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 03-01-11, 13:35   #609 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Δούκισσα Νομικού - Έρωτας με νεαρό εφοπλιστή;
Εδώ και ένα μήνα περίπου φαίνεται πως έχει μπει στη ζωή της παρουσιάστριας του Just Τhe Τwo of Us του Mega, Δούκισσας Νομικού, ένας νέος έρωτας.
Επτά μήνες μετά το χωρισμό της με τον τραγουδιστή Νίνο, η Δούκισσα μοιάζει να χαμογελά ξανά στην προσωπική της ζωή. Η 24χρονη Δούκισσα φαίνεται πως, πέρα από έναν καινούργιο φίλο, συνάντησε και τον έρωτα στο πρόσωπο του εφοπλιστή Νικόλα Μαρατίνου, ο οποίος ήταν επί ένα χρόνο σε σχέση με το γνωστό μοντέλο Νταϊάνα Ιγροπούλου.


Σάκης Ρουβάς: Η Κάτια και η Αναστασία είναι τα δικά μου δώρα ζωής
Ο Σάκης Ρουβάς σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην εφημερίδα Real Life μίλησε για την επαγγελματική και προσωπική του ζωή.
Όπως ήταν φυσικό μίλησε για την Κάτια και την κόρη τους Αναστασία:
- Η οικογένειά μου είναι ό,τι πιο πολύτιμο για μένα. Αυτό το μαγικό στοιχείο που με ισορροπεί, με ηρεμεί, με γεμίζει όσο τίποτα. Η Κάτια και η Αναστασία είναι τα δικά μου δώρα ζωής. Και, βέβαια, θέλουμε να κάνουμε πολλά παιδιά, τα παιδιά είναι ευλογία.


Βασίλης Καρράς: Πρωτοχρονιά στο νοσοκομείο
Άσχημα μπήκε το νέο έτος και για τον Βασίλη Καρρά. Ο γνωστός τραγουδιστής, μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο την ημέρα την πρώτη μέρα του χρόνου με έντονους πόνους στην κοιλιακή χώρα.
Αφού του έγιναν οι απαραίτητες εξετάσεις, του χορηγήθηκε φαρμακευτική αγωγή και έτσι ο Βασίλης Καρράς μπόρεσε να πάει στο νυχτερινό κέντρο (με γάζες στο χέρι) όπου ήταν προγραμματισμένη η τελευταία του εμφάνιση με την Έλλη Κοκκίνου. Αν και ταλαιπωρημένος, κέρασε το προσωπικό του μαγαζιού για την ονομαστική του εορτή και έδωσε τον καλύτερό του εαυτό στην πίστα!
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση