Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 02-02-11, 11:28   #610 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Μιχάλης Χατζηγιάννης: "Η Ζέτα είναι η γυναίκα της ζωής μου. Σκέφτομαι το γάμο!"
Στις τηλεοπτικές κάμερες μίλησε για πρώτη φορά ο Μιχάλης Χατζηγιάννης, κατά τη διάρκεια της απονομής του πενταπλά πλατινένιου δίσκου του, για τη σχέση του με τη Ζέτα Μακρυπούλια.
«Θα ήθελα να αποκτήσω οικογένεια, θα ήθελα να αποκτήσω ενα παιδί, θα ήθελα να είναι με τη Ζέτα, θα ήθελα η Ζέτα να είναι το τυχερό μου, το έτερον ήμισυ μου για όσα πρόκειται να κάνω από εδώ και πέρα» είπε ο γνωστός τραγουδιστής στη κάμερα του Alpha και συμπλήρωσε: «Ουδέποτε έκρυψα τη προσωπική μου ζωή αλλά και ουδέτοποτε την έκανα ριάλιτι για να τη δείχνω στα περιοδικά».
Eξήγησε μάλιστα πως ολόκληρη η ζωή ενός ανθρώπου μπορεί αν αλλάξει αν εμφανιστεί ο σωστός άνθρωπος: «Κάποια στιγμή έρχεται ένας άνθρωπος στην ζωή σου και σου αλλάζει όλη σου την κοσμοθεωρία και σε βάζει σʼ έναν άλλο δρόμο. Εγώ προσωπικά το βλέπω αρκετά σοβαρά το θέμα. Νιώθω όμορφα και εύχομαι να κρατήσει για πολύ ακόμη», ενώ τόνισε πως η Ζέτα Μακρυπούλια είναι πολύ σημαντική στη ζωή του: «Η Ζέτα είναι η γυναίκα της ζωής μου. Απόλυτα». Καθώς χαμογελώντας απάντησε και στην ερώτηση του δημοσιογράφου, αν πρόκειται να τον δούμε στο πρώτο τραπέζι του μαγαζιού όπου εμφανίζεται ο Αντώνης Ρέμος: «Λίγο δύσκολο... αποφεύγω τις πίστες το τελευταίο διάστημα».


Γιώργος Μαζωνάκης: "Έχω κάνει ψυχοθεραπεία"
- Κάποτε με εκνεύριζε να μου ζητάνε αυτόγραφα, τον τελευταίο καιρό όμως χαίρομαι. Ίσως γιατί μεγαλώνω, ίσως γιατί, όπως μου λέει και ο πατέρας μου, «Αν δεν σε ξέρανε, τότε θα έβλεπες πώς θα ήθελες να σου ζητάνε αυτόγραφα».
- Παρʼ όλο που ήθελα πολύ το σταριλίκι, αισθάνθηκα λίγο άβολα στην αρχή. Μετά το συνήθισα. Δεν μπορώ όμως να πω ότι αισθάνομαι ακόμα άνετα μʼ αυτό.
- Παλιότερα άκουγα ότι είμαι σνομπ και χύμα, και ακόμα και τώρα δεν γίνεται να ερμηνεύσω το γιατί. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς ένας άνθρωπος είναι χύμα όταν επιβλέπει τη δουλειά του από την αρχή μέχρι το τέλος. Το θέμα του σνομπισμού, πάλι, με ξενίζει γιατί ως άνθρωπος δεν είμαι αυτός ο τύπος. Τώρα, το τι δείχνεις για να προφυλάξεις ενέργειες ή ανθρώπους είναι ένα άλλο παιχνίδι.
- Έχω κάνει ψυχοθεραπεία. Αυτό που έμαθα μέσα από αυτήν τη διαδικασία δεν μπορεί να γραφτεί σε μία σελίδα.


Νεαρή γυναίκα σκηνοθέτησε την απαγωγή της για να καλύψει την... απιστία της
Στην Ασφάλεια Θεσσαλονίκης κρατείται μία 26χρονη με την κατηγορία ότι σκηνοθέτησε την απαγωγή της, προκειμένου να δικαιολογήσει στον απατημένο σύζυγό της την απουσία της από το σπίτι.
Όπως αποκαλύφθηκε, η νεαρή στα τέλη του περασμένου μήνα, έφυγε από τη Θεσσαλονίκη, κρυφά, μαζί με τον 30χρονο φίλο της και στη συνέχεια το παράνομο ζευγάρι βρήκε καταφύγιο στην περιοχή Λιβαδιάς, στη Βοιωτία.
Για να δικαιολογήσει την απουσία της, στις 29 Ιανουαρίου, έστειλε στον 34χρονο σύζυγό της γραπτό μήνυμα, στο κινητό του τηλέφωνο, ενημερώνοντάς τον ότι δήθεν είχε πέσει στα χέρια αδίστακτων απαγωγέων. Μάλιστα, του ζητούσε να συγκεντρώσει 80.000 ευρώ και να τα παραδώσει άμεσα στους υποτιθέμενους απαγωγείς για να την απελευθερώσουν.
Ο 34χρονος πήγε σε αστυνομικό τμήμα της Θεσσαλονίκης σε κατάσταση απόγνωσης και κατήγγειλε το γεγονός, με αποτέλεσμα να ξεκινήσει επιχείρηση για τον εντοπισμό των απαγωγέων.
Τελικά, την Τρίτη, αστυνομικοί της Ασφάλειας Θεσσαλονίκης εντόπισαν την 26χρονη, μαζί με τον επίσης νεαρό σύντροφό της, στην ευρύτερη περιοχή Λιβαδιάς.
Στην ανάκριση, η νεαρή έπεσε σε αντιφάσεις, με αποτέλεσμα να συλληφθεί και να οδηγηθεί στην Ασφάλεια Θεσσαλονίκης, κατηγορούμενη για απόπειρα εκβίασης και για άσκοπη κινητοποίηση αρχής.
Πάντως, ο 30χρονος εραστής είπε στους αστυνομικούς ότι η νεαρή δεν τον ενημέρωσε ότι είναι παντρεμένη, αλλά ούτε και για την απαγωγή που σκηνοθέτησε για να βρεθεί κοντά του.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση