Θέμα: Κιθάρα
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 10-01-09, 22:10   #6 Αρχή
Makjunior
ο γητευτής των σκύλων...
 
Το avatar του χρήστη Makjunior
 
Εγγραφή: 15-07-2007
Περιοχή: Αθήνα-Ξάνθη
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 2.170
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mgkillme Εμφάνιση μηνυμάτων
προχθες ενας φιλος μου εκανε παραγγελια μια ibanez RG370 απο online store του εξωτερικου σε πολυ καλη τιμη συγκρινομενη με αλλα online stores(καλα για την τιμη που θα βρεις αν πας σε κανονικο μαγαζι δεν το συζητω)
στην στελνουν σε περιπου 7 εργασιμες μερες,εχουν ΠΟΛΥ μεγαλη ποικιλια απο μουσικα οργανα και συμφωνα με αρκετα παιδια που χον ψωνισει απο εκει ειναι σωστοι επαγγελματιες!θα περιμενω να δω αν οντως η κιθαρα ερει στο παληκαρι και ειναι ολα ενταξει και θα ποσταρω το ονομα του μαγαζιου
λες για το thomann.de έχω αγοράσει τη μισή μου προίκα απο εκεί... Όμως, στο θέμα οργάνου, πρέπει πρώτα να το δοκιμάσεις κάπου, μιας και δεν είναι κάτι το ψηφιακό (βλ. πλήκτρα) Η κάθε κιθάρα διαφέρει... γι αυτό πρέπει πρώτα να βρεθεί κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο κ μετά κοιτάμε κ για την τιμή. Τον τελευταίο καιρό, έχουν αρχίσει να ξυπνάνε και οι εδώ καταστηματάρχες/έμποροι...



Ροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοζ!!!!!! Για αρχή καλά είναι τα χρήματα που δίνεις! Βιάζεσαι να την αγοράσεις? Ρωτάω γιατί θα μπορούσαμε να πάμε σε μια αντιπροσωπία στα Εξάρχεια, όπου κ έχω αρκετά καλή έκπτωση. Αλλά κατεβαίνω πάλι προς Φλεβάρη μεριά...
__________________
 click to show
Ο χρήστης Makjunior δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση