Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 06-05-10, 10:23   #6 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

θα συμφωνησω απολυτα με την φιλιναδα απο πανω μου ! οταν η πορεια αριθμει πανω απο 3χιλιαρικα διαδηλωτες και αυτοι δεν μπορουν να κανουν ζαπι τα 50-70 ατομα ας κατσουν σπιτια τους .
Παιζει φυσικα αυτα τα 50-70 ατομα να ειναι ατομα χωμενα απο το ιδιο το κρατος αλλα και παλι αυτο δεν μας αφορα ..απο τη στιγμη που μετραμε θυματα και ζημιες .
Τωρα σχετικα με αυτο που ειπε ο Φρι για το πως μπορουν να γινουν σωστες διαδηλωσεις , για τις καταλήψεις στα σπιτια των βουλευτων κτλ με βρισκει 1000000 τοις 100% συμφωνη ! Πως και δεν το σκεφτηκανε τόσα χρονια?
α και κατι ακομα που θελω να σχολιασω και πειτε με και ρατσιστρια και εθνικιστρια και καρατζαφερου ...Οταν ο Φρι ανεφερε για τους αγωνες που εκαναν οι εργαζομενοι την 1 Μαιου τοτε ...για να απολαμβανουμε το 8ωρο σημερα εμεις ...καπως ετσι βλεπω και εγω το θεμα με τιες παρελάσεις με τις σημαιες με τα εθνικα ζητηματα γενικα ...καποτε και σε συγκεκριμενες ημερομηνιες ανθρωποι με ελαχιστα οπλα διεκδικησαν την ανεξαρτησια τους , αγωνιστηκαν μεσα σε βαρυχειμωνες, πεθαιναν καθημερινα απο πεινες για να καταφερουν να ζησουν ελευθερα ...για να ζουμε εμεις σημερα ελευθερα ...Ειναι τοσο πολυ λοιπον να τους τιμουμε με 2 παρελασεις το χρονο? .....
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση