Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 07-11-07, 11:33   #9 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

τουτο δω το παιχνιδακι μαρεσε πολυ μολις το δα και θα προσπαθησω να μην αστειευτω καθολου και να ειμαι σοβαρη σε αυτα που θα πω
Φρεεμαν: πολυ ανετος στην επικοινωνια , ικανος να παρει μερος σε σοβαρη συζητηση και να εκφρασει "ψαγμενες" φιλοσοφιες δικες του (ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ ΚΑΤ ΕΜΕ Καθοτι δεν παίρνω και πολυ στα σοβαρα τη ζωη , αλλα μαρεσει να βλεπω ανθρωπους που σκεφτονται με τον τροπο που το κανει ο φρεε) , ειναι διαφορετικος , ξεχωριστος (οχι αλιεν) πιστευω ειναι απο τους ανθρωπους που μπορουν να ξεχωρίσουν σε ενα συνολο , ειτε απο τον διαφορετικο αυτο τροπο σκεψης του ειτε απο το ΧΙΟΥΜΟΡ του ...ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ντιπ για ντιπ λοολ .Εχει ευαισθητη ψυχη , και μαρεσει που σκεφτεται σαν μικρο παιδι πολλες φορες .Εχει και κατι κουμουνιστικα ενστικτα..τωρα δε ξερω απο που πηγαζουν αυτα αλλα τελος παντων ... Με τον ιδιο τροπο και με την ιδια ικανοτητα που μπορει να παρει μερος σε σοβαρη συζητηση , μπορει αντιστοιχα να κλεψει την παρασταση με τις παρανοικες του ιδεες σε πιο αναλαφρες συζητησεις και σε παρειστικες καταστασεις .
αυτα αν εχω παρακατω την ευκαιρια να πω και αλλα , θα τα συμπληρωσω ..
 click to show
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση