Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 26-01-09, 16:42   #2 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

δε ντρεπεται λεω εγω ο καθε καραγκιοζης να βγαινει και να μιλαει για την παιδεια,που ΤΟΣΑ χρονια το κομμα του και η παραταξη του χοντρου της εχουν αλλαξει τον ΑΔΟΞΑΣΤΟ

εχουν δημιουργησει 15413513565 διαφορετικες σχολες σε καθε κωλοχωρι της Ελλαδας,για να ανεβει η οικονομικη ζωη και να ρουφηξουν ψηφοφορους...το οτι πολλες απο αυτες τις σχολες ειναι για τα πανηγυρια,χωρις επαγγελματικα δικαιωματα δεν ανυσυχει κανεναν....εχουν καλλιεργησει στην κεφαλα του Ελληνα οτι εμενα ο γιος μου θα γινει επιστημονας,μεγαλος και τρανος... ε ρε κουνια που σε κουναγε...ολες οι ειδικοτητες(επιστημονικες-τεχνικες) χρειαζονται...αλλες εχουν μεγαλο βαθμο κορεσμου και αλλες λιγοτερο....
παει ο αρχιυποκριτης της κακιας ωρας για ιδιωτικα πανεπιστημια κλπ...ρε ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ δεν κοιτας να φτιαξεις τα δημοσια πανεπιστημια που τα χετε καταντησει σαν τα μουτρα σας,τα ιδιωτικα σε μαρανανε
1)μπαινεις στη σχολη σου και απο καθε γωνια ξεπροβαλει και ενα κομματοσκυλο για να σου ζαλισει των ερωτα...εχουν καταντησει τον μεσο 20χρονο να ενδιαφερεται μονο για το ποιος θα του προσφερει το καλυτερο πακετο διακοπων
2)ο εξοπλισμος των εργαστηριων ειναι ΠΑΜΠΑΛΑΙΟΣ και αυτο εχει σαν αποτελεσμα πολλες φορες να παιδευομαστε αδικα και να χανουμε πολυτιμο χρονο απο την ωρα του εργαστηριου...
αυτα προς το παρον δε μου ρχεται κατι αλλο....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mgkillme : 27-01-09 στις 16:22.
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση