Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 01-12-07, 14:05   #23 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

τουτ ...τουτ...τουττ
-Παρακαλω
-Καλησπερα σας ...,
-Καλησπερα ,
-Θα μπορουσα παρακαλω να κλεισω ενα ραντεβου?
-Ναι φυσικα , το τηλεφωνο μου πως το βρήκατε?εχετε καποια καρτα μου? σας σύστησε καποιος πελάτης μου?απο το χρυσο οδηγο?
-Ε ναιιι ας πουμε πως μου δώσατε καποια καρτα σας
-Ας πουμε?
-Κοιταξτε νομιζω πως το καλυτερο ειναι να σας εξηγήσω απο κόντα
-Λυπαμαι κύριε αλλα αν δε μου δώσετε τα στοιχεία σας και δε μου πείτε πως ακριβώς βρίκατε το τηλέφωνο δε μπορούμε να κλεισουμε ραντεβού ( λες να ειναι κανας εφοριακός ? ασε καλυτερα γιατι μετα )
-Πολυ καλα , αφου επιμενετε ...ονομαζομαι σοβαρεβ , ειμαι ο οδηγος του Λεοφωρειου στο οποιο επιβιβαστηκατε σήμερα ...
-(ΤΣΙΜΠΙΣΕ )
-Ειμαι σιγουρος πως η καρτα σας δεν επεσε τυχαια δίπλα μου ...
-Σαββατο κατα τις 22,00 ειναι καλα?
-Δουλευετε τετοια ώρα ? ξερετε θελω να εχουμε χρονο μπροστα μας δε θελω να ειμαστε βιαστικοι στην χμμμ κουβεντα που θα εχουμε
-Χαχαχαχαχα φυσικα και θα εχουμε χρονο κυριε Σοβαρεβ , αλλωστε θα ειναι και αυτο ενα επαγγελματικο ραντεβου , δε θα μπορουσε λοιπον να υστερει σε χρονο , σε διαθεση ,η σε απαιτουμενη προσοχή για το θεμα μας απο τα υπολοιπα ραντεβου που πραγματοποιουνται πιο νωρις
-Πολυ ωραια
-8α σας περιμενω λοιπόν . .Αντιο
(και εκλεισε το τηλέφωνο )
Ο σοβαρεβ ηταν κατενθουσιασμενος , πιστευε πως θα "σκοραρει" το σαββατο το βραδυ , αρχισαν να τρεχουν τρελα σεναρια στο μυαλο του..
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση