Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 21-05-07, 19:12   #123 Αρχή
km_Z
MASTER
 
Το avatar του χρήστη km_Z
 
Εγγραφή: 20-05-2007
Περιοχή: ΚΡΗΤΗ
Ηλικία: 32
Μηνύματα: 66
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην km_Z
Προεπιλογή

Μια κοπέλα περιμένει τον αρραβωνιαστικό της στο σπίτι για να πάνε cinema. Ξαφνικά όμως της τυχαίνει κάτι πολύ σοβαρό και φεύγει άρον-άρον ενώ ξεχνάει να τον ειδοποιήσει να μην περάσει από το σπίτι να την πάρει. Μη ξέροντας λοιπόν τι έχει συμβεί καταφτάνει σπίτι της ο αρραβωνιαστικός της και του ανοίγει η αδελφή της κοπέλας του σχεδόν τσίτσιδη φορώντας μόνο ένα κόκκινο σουτιέν και μια κυλότα με καρδούλες. Του λέει : δυστυχώς η αδελφή μου δεν είναι εδώ της έτυχε κάτι σοβαρό, μου είπε να σου πω να περάσεις αύριο για να βγείτε. Εντάξει λοιπόν της απαντάει φεύγω τότε, όχι του λέει μείνε λίγο να μου κάνεις παρέα, φοβάμαι μόνη μου το βράδυ, μέχρι τουλάχιστον να επιστρέψει κάποιος στο σπίτι. Τι να κάνει και αυτός γεμάτος αμηχανία που την έβλεπε έτσι δέχτηκε. Ενώ έπιναν μερικά ποτά και η μία συζήτηση διαδεχόταν την άλλη όλο και τον πλησίαζε στον καναπέ η αδελφή της αρραβωνιαστικιάς του και του τριβόταν συνέχεια, αυτός κοκκινισμένος με αφάνταστο καρδιοχτύπι κρατιόταν και δεν έκανε τπτ. Του βγάζει το σουτιέν ξαφνικά και του λέει : για δες με σου αρέσω έτσι ή προτιμάς να βγάλω και το κάτω? Έτοιμος να λιποθυμήσει και αφάνταστα ερεθισμένος με απίστευτη αυτοσυγκράτηση της εξήγησε ότι δεν μπορεί να κάνει τπτ μαζί της γιατί σε λίγο καιρό παντρεύεται την αδελφή της. Στο τέλος έβγαλε και την κυλότα σηκώνεται από τον καναπέ και του λέει : επιμένεις ακόμα να μην κάνουμε τίποτα ή μήπως άλλαξες γνώμη? Τρελαίνεται ο νεαρός με 5 κιλά ιδρώτα να στάζουν στο πρόσωπό του έτοιμος σχεδόν να πέσει τέζα κάτω και αρχίζει να το βάζει στα πόδια, όσο πιο γρήγορα μπορούσε με ταχύτητα φωτός άνοιξε την πόρτα και κατευθύνθηκε σίφουνας προς το αμάξι που είχε παρκαρισμένο έξω. Ξαφνικά βλέπει τον πατέρα της αρραβωνιαστικιάς του να κοντοστέκει έξω από το αμάξι του και να του λέει : ηρέμησε, ένα παιχνίδι σου στήσαμε με την κόρη μου για να δούμε εαν θα αντιστεκόσουν στον πειρασμό να μην κάνεις τίποτα ακόμα και αν γδυνόταν μπροστά σου, συγχαρητήρια παιδί μου απέδειξες ότι είσαι άξιος να παντρευτείς την κόρη μου χωρίς να λυγίσεις με σκοπό να την κερατώσεις.

Ηθικό δίδαγμα : πάντα να ξεχνάς τα προφυλακτικά μέσα στο αμάξι.
__________________
km_Z
BADBOYS FOR EVER
Ο χρήστης km_Z δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση