Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 03-11-09, 23:19   #45 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
anti gia oikiakh oikonomia 8a mporousame na didaskomaste platwna kai 8oukididh, alla ta arxaia opws kai ta ma8hmatika xreiazontai

akoma kai ta 8rhskeutika xreiazontai, alla me allh morfh


arkei na ta bazoume sthn 8esh tous ola!

Profanws kai h oikiakh oikonomia den einai ma8hma gia to sxoleio, se kamia periptwsh omws, alla kai ma8hmata opws h psyxologia, PREPEI na ginontai, ki oxi me thn morfh pou ginetai shmera. Kai isws, 8a mporouse ena megalo kefalaio apo auto to ma8hma na einai kai ta 8rhskeutika. To na meletoun dld, to giati xreiazontai oi an8rwpoi to na pisteuoun se kati. Ti tous odhgei sto na to pisteuoun toso fanatika pou na to bazoun polles fores panw ki apo basikes arxes, opws to peri dikaiou ais8hma, ktl.

H geologia san aneksarthto ma8hma pou mas ekanan emas, den mporw na katalabw giati yphrxe.

Ta 8rhskeutika na uparxoun, alla oxi me thn morfh katixitikou. Opoios 8elei katixisi, to sabbato ston papa (pou sto katw katw einai kai o armodios gi auto). Ta 8rhskeutika (kata thn gnwmh mou panta, matina mhn trelenesai) prepei na einai ena ma8hma me ooooooooooles tis anagnwrismenes 8rhskeies ana ton kosmo. Me ta kala tous, me ta asxhma tous, ktl.

Sigoura pantws, an to "sxoleio" sunexisei me auta ta ma8hmata kai auto to susthma, den prokeitai na piesw POTE to paidi mou na diabasei tis malakies pou diabaza ki egw. 8a frontisw na mazepsw lefta gia tis spoudes tou meta, kai tis oikiakes oikonomies, ta 8rhskeutika kai oi geologies as mhn ta ma8ei pote. Den 8a xasei kati.
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση