Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 06-10-11, 14:21   #4 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

pastoula αρχικα του διαβεβαιωσε πως ηταν κλειστος ο διακοπτης. Αν του ελεγε αρχικα πως δεν ηταν σιγουρη, τοτε θα εκλεινε ο Πλατωνας τον γενικο. Αλλα σαν καλος συζυγος της εδειξε εμπιστοσυνη και ευτυχως που το ενστικτο επιβιωσης του τον απετρεψε απο το να ακουμπησει με το χερι τα μεταλλικα σημεια εκει που μαστορευε.

Οσο αφορα το μπουκαλι αντιληακου θα μπορουσε να το αλλαξει κρυφα με αυτο που της εστειιλαν οι εταιριες πειραματικης ιχθυοτροφιας, οταν ο πλατων ειχε γυρισμενη την πλατη. η ακομα πιο σσυνομοτικα, θα μπορουσε να το ειχε αραιωσει το υγρο μαζι με το αντιηλιακο στο ιδιο μπουκαλι απο το σπιτι. δεν ειναι τυχαιο που εκεινη δεν φορεσε αντιηλιακο.

Για το περιβοητο φαγητο τι να πω... Δεν χρειαστηκε να του υποδειξει τι να φαει. Εαν εσας σας βααανε μπροστα μια μεριδα λαχταριστης μακαροναδας με κιμα, και μοα μεριδα φασολακια... ΤΙ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑΤΕ;

pastoula ειμαι σιγουρος πως ειναι πολυ καλα μελετιμενο το σχεδιο εξοντωσης του πλατωνα..

Να ξερετε πως αν ξαφνικα παθω κατι και σταματησω να γραφω εδω μεσα, τοτε σημαινει πως ειμαι πολυ κοντα στην αληθεια και εχω γινει στοχος της συνομωσιας!!!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση