KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > Αταξίες > CiNE-SyMPOSiON

CiNE-SyMPOSiON Κινηματογραφικά έργα με την υπογραφή των ΚακώνΠαιδιών

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 01-10-07, 01:02   #161 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

DEN EKANA TIPOTAAAAAAA KAKOOOOOOOOOOOOO

(polu kaloooooooooo )
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-10-07, 01:11   #162 Αρχή
Nidis_
Hakuna Matata
 
Το avatar του χρήστη Nidis_
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Salllloniki
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 2.290
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Nidis_ Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Nidis_ Send a message via Skype™ to Nidis_
Προεπιλογή

exo omadiko pneuma re bro kai lypamai pou elatonetai i omada

Ase pou den katalava oti imoun zontanos 2 xiliometra mesa sti gi mas evales kai vrikame paralies.Kat'eutheian ston paradeiso nomiza mas esteiles
__________________
Ο χρήστης Nidis_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-10-07, 12:04   #163 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-07, 16:21   #164 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή season 2 ----- episode 11

Aetonail: Ποιοι….ποιοι….είναι αυτοί Nidis?

Nidis: Δεν ξέρω, αλλά καλύτερα, να μην κάνεις απότομες κινήσεις, μέχρι να δούμε τι θέλουν

Makjunior : (κοιτώντας τον koure και δείχνοντας τον aetonail…. γιατί ο Nidis, λόγο μεγέθους, δεν έγινε αντιληπτός) Στρουντζέρ σεργκα ετού ναρά? (Μετάφραση: Ένας ξένος, να τον πάμε στην βασίλισσα)

koure : Ούγκα….ούγκα… (Ναι…Ναι)

Aetonail: (Ψυθιριστά) Ρε συ αυτοί έρχοντε προς τα εδώ, τι να κάνω?

Nidis: Μην κάνεις τίποτα, δεν είναι ώρα για ανοησίες, εξάλλου δεν μπορείς να κάνεις κάτι, είσαι ένας και είναι δύο…. και μάλιστα γεροδεμένοι

Ο Makjunior και ο koure πιάνουν τον aetonail , χωρίς την χρήση βίας, μιας και ο τελευταίος δεν έφερε αντίσταση, …. και τον πάνε στο παλάτι …. μπροστά στην βασίλισσα και ο Nidis ακολουθούσε από πίσω διακριτικά.

Η Βασίλισσα, ήταν πανέμορφη, δεν έμοιαζε καθόλου με τους άλλους. Τρίχες στο σώμα της, τουλάχιστον σε όποια σημεία του σώματος της ήταν ορατά, υπήρχαν μόνο οι απαραίτητες. Δεν ήταν σαν τον Makjunior και τον Koure, που οι πίθηκοι μπροστά τους έμοιαζαν σπανοί ( και πιο έξυπνοι σκεφτόταν ο Aetonail). Όπου άλλου και αν την πετύχαινες θα νόμιζες πως ήταν ένας συνηθισμένος όμορφος άνθρωπός. Τα ρούχα της ήταν φτιαγμένα από μετάξι και εφάρμοζαν άψογα στο καλοσχηματισμένο της κορμί. Στο κεφάλι της υπήρχε ένα στέμμα, γεμάτο διαμάντια και ρουμπίνια, που όταν το φως έπεφτε πάνω του, όλη η κάμαρα γέμιζε με πολύχρωμους φωτισμούς.


koure : ( Αφού γονατίζει – μαζί και ο Makjunior) Ναρά….λοκ γουτά, βρηφούντ στα έντζ ντε λακ… (Βασίλισσα κοίτα την βρήκαμε στην άκρη του λάκκου)

Serxanoula: Στα που μαρκάτ βρηφούντ ντε λακ? (Σε ποιο σημείο του λάκκου ακριβώς τον βρήκατε?)

Makjunior : Στα έντζ ντε λακ, νερλή ουντέρ στα χούτζ χολέ οφτ ανάπα γορούλντ. (Στην άκρη του λάκκου, σχεδόν κάτω από την μεγάλη τρύπα του πάνω κόσμου).

koure : Ντε ποσνο Ναρά? (Τον γνωρίζεται βασίλισσά μου?)

Η Serxanoula σηκώνετε από τον θρόνο της και πάει μπροστά από τον Aetonail. Τον κοιτάζει στα μάτια και του λέει….

Serxanoula: Πόου Τεσκάρ χερέ? (Πως βρέθηκες εδώ?)

Aetonail: (μην μπορώντας ο καημένος να καταλάβει τι του λένε, προσπαθώντας να απαντήσει, για να πιάσει τουλάχιστον κουβέντα, να κάνει μια αρχή… λέει….) ΟΥΓΚ….

Με το που το ακούνε οι άλλοι αυτό, κοκκίνησαν…. άρχισε να γυαλίζει το μάτι τους…. και κατευθείαν έβαλαν το χέρι στα όπλα τους, έτοιμοι να τους δώσει διαταγή η βασίλισσα. Και επαναλάμβαναν εκνευρισμένα κοιτώντας ο ένας τον άλλον τα λόγια του aetonail

Makjunior : Ουγκ…..

koure : Ουγκ…..

Makjunior : Ουγκ…..

koure : Ουγκ…..

Makjunior : Ουγκ…..

koure : Ουγκ…..

Η Serxanoula, πάλι με το που άκουσε το «ουγκ», έκανε μια σπασμωδική κίνηση προς τα πίσω, λες και ο aetonail, την πρόσβαλε…. και γύρισε το κεφάλι της με περιφρόνηση λέγοντας

Serxanoula: Νορ ποσνο… Νορ (Όχι δεν τον γνωρίζω… όχι)

Makjunior : (φανερά εκνευρισμένος) Τες γουίντ τεντού Ναρά σε βιουγιούχ?. (Τι θέλετε να τον κάνουμε Υψηλοτάτη?)

koure : Τρου σκάτα σε μπαμ? (Να τον σκοτώσουμε?)

Serxanoula: Νορ σκάτα σε μπάμ ετούρ εσπέ. Σεντρομ σκελί σε ματί σε του ντου (Όχι μην το σκοτώσετε τουλάχιστον ακόμα. Βάλτε τον σε ένα κελί και θα δούμε τι θα κάνουμε)

Makjunior : Στεγκόρ Ναρά σε βιουγιούχ. (Μάλιστα υψηλοτάτη…)

και έτσι οι δύο φρουροί οδήγησαν τον aetonail σε ένα κελί στα υπόγεια του παλατιού, όχι όμως και τόσο ευγενικά αυτήν την φορά. Μόλις βράδιασε και σκοτείνιασε λίγο, ο aetonail, καθόταν στο κελί του, μην ξέροντας τι να κάνει, απαρηγόρητος, παρά τις μάταιες προσπάθειες του Nidis να τον ηρεμήσει

Aetonail: Τι μιλάς και εσύ… εσύ είσαι τόσο δα μικρός, ούτε καν ξέρουν ότι υπάρχεις . Άσε που έχεις και φτερά και μπορείς να επιστρέψεις πάνω, όποια στιγμή θέλεις. Εγώ όμως πάει τελείωσα. Εδώ θα αφήσω τα κοκαλάκια μου …. αχ Θεέ μου… τι μου έμελε να πάθω ο καημένος!

Nidis: Ηρέμησε σου λέω, όλα θα πάνε καλά. Εξάλλου, αν θέλανε να σε σκοτώσουν, θα το είχαν κάνει ήδη. Τελικά μάλλον δεν είναι και τόσο αγροίκοι όσο φαίνονται.

Aetonail: Ναι καλά…..

Nidis: Ρε ηρέμησε σου λέω…..

Καθώς ο Nidis και ο aetonail συζητούσαν, ακούγετε μία φωνή, λες και ερχότανε μέσα από τον τοίχο.

Serxanoula: Ει ψιτ εσύ….

Aetonail: ( άρχισε να ψάχνεται από πού έρχεται η φωνή) Ναι ποιος είναι….

Serxanoula: Εγώ εδώ… εδώ πίσω….

Aetonail: Που…. ποιος είναι?

Serxanoula: Εδώ πίσω … πίσω από τον τοίχο στην πλευρά απέναντι από την πόρτα….

Aetonail: ( πάει προς τα εκεί και ακουμπάει το αυτί του στον τοίχο) Ποιος είναι….?

Serxanoula: Η βασίλισσα.

Aetonail: ( μένει έκπληκτος) Μα….μα εσύ…εσείς.. μα μιλάς? Πως μιλάς….

Serxanoula: Σαφώς και μιλάω… βλέπεις δεν γεννήθηκα και εγώ εδώ κάτω…

Aetonail: Μα πως και πάνω γιατί δεν μου μίλησες?

Serxanoula: Αυτό είναι μεγάλη ιστορία, που θα την πούμε αργότερα, τώρα έλα γρήγορα να σε βγάλω από εδώ, γιατί δεν έχουμε και πολύ χρόνο. Όπου να ναι, οι άλλοι θα έρθουν εδώ, για να σε εκτελέσουν.

Aetonail: [i]Να με εκτελέσουν…. μα πως γιατί…. πες τους να μην το κάνουν….

Serxanoula: Δεν είναι τόσο εύκολο. Βλέπεις αν καταλάβουν ότι προσπαθώ να σε σώσω, θα με σκοτώσουν και εμένα. Σου είπα δεν υπήρχα από πάντα εδώ… έλα τώρα να τελειώνουμε, δεν έχουμε χρόνο….

Aetonail: Καλά… καλά… τι πρέπει να κάνω…. εδώ είναι μόνο ένας τοίχος.

Serxanoula:Αν προσέξεις πάνω δεξιά, η όγδοη πέτρα, από το έδαφος είναι λασκαρισμένη… ξεκίνα να την σπρώχνεις, για να φύγει και μετά θα φύγουν και οι άλλες…. και σιγά σιγά…. θα μπορέσεις να έρθεις από εδώ που είμαι. Θα βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ. Αλλά πρόσεχε μην σε ακούσουν.

Nidis: Μην φοβάσαι θα φυλάω τσίλιες εγώ…. κάνε δουλειά σου.

Μετά από αρκετή ώρα σπρώξιμο, βγάλσιμο και συζήτηση, όπου η serxanoula, εξήγησε στον Aetonail, ότι το «ΟΥΓΚ» σημαίνει ηλίθια και πως στην ουσία την έβρισε πριν και πως γι αυτό οι φρουροί θα τον σκότωναν έτσι και αλλιώς, ήταν θέμα τιμής, τελικά δημιουργήθηκε μία τρύπα, όπου ο Aetonail, μπορούσε να περάσει, από την άλλη πλευρά του τοίχου. Όπου υπήρχε ένα τούνελ, στο οποίο ο Aetonail ίσα, ίσα χωρούσε να μπει. Η Serxanoula χωρούσε εύκολα μιας και ήταν πιο μικροκαμωμένη…

Serxanoula: Άντε λοιπόν… μην στέκεσαι… βάλε τις πέτρες πίσω στην θέση τους, να μην καταλάβουν οι φρουροί ότι έφυγες από εδώ….

Aetonail: Μα πως…. αφού δεν μπορώ να κινηθώ…

Serxanoula: Βιάσου λέμε….

έτσι ο aetonail μη μπορώντας να κάνει αλλιώς, με τα χίλια ζόρια ξαναέβαλε τις πέτρες στην θέση τους… μα πριν βάλει την τελευταία….

Serxanoula: Μα γιατί σταμάτησες, άντε βαλ’ την να τελειώνουμε….

Aetonail: Μισό λεπτό…..

Serxanoula: Μα τι κάνεις εκεί?

Ο Αetonail, βάζει το στόμα του στην τρύπα και φωνάζει όσο πιο χαμηλόφωνα μπορούσε τον Nidis, ο οποίος έρχεται αμέσως και χώνεται και αυτός μέσα, για να φράξει επιτέλους η τρύπα

Aetonail:Από εδώ ο φίλος μου ο Nidis..

Nidis: Χάρηκα...

Serxanoula: Μα αυτός καλέ είναι μια μύγα….

Nidis: Ούτε και εμένα με εντυπωσίασες, αλλά δεν το έκανα θέμα...

Serxanoula: Μα πως μπορεί μια μύγ…. ορίστε πως είπες??

Nidis: Αυτό που άκουσες....

Serxanoula:Για σε παρακαλώ πρόσεξε τα λόγια σου…..

Nidis: Εσύ να προσέξεις τα δικά σου, εσύ άρχισες....

Serxanoula:Εγώ είμαι Βασίλισσα και μπορώ να κάνω ότι θέλω….

Nidis: Και εγώ είμαι μύγα....μυγα….μίσω

Serxanoula:Αααα δεν θα τα πάμε καλά…

Nidis: Aetonail, μάζεψε την γιατί θα χεστούμε....

Serxanoula:Αχαχαχα… από εδώ βγήκε το έκανε και η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο…χαχαχαχαχα..

Nidis: Έτσι ε… τώρα θα δεις....

Serxanoula:Γιατί τι θα μου κάνει?

Aetonail:Πάμε να φύγουμε σας παρακαλώ…. δεν αντέχω και πολύ εδώ μέσα, είναι πολύ στενά.

Μετά από μερικά σύρσιμο και την serxanoulas με τον Nidis, να ανταλάσουν καμιά κουβέντα αραιά και που…
.
.
.
.
.
.
.
.
Nidis: ΟΥΓΚ!
.
.
.
.
.
Serxanoula: ΟΥΓΚ…ΟΥΓΚ
.
.
.
.
.
.
.

Nidis: ΟΥΓΚ … ΟΥΓΚ…. ΟΥΓΚ…. ΟΥΓΚΑΡΑ!
.
.
.
.

Serxanoula: ΟΥΓΚ…ΟΥΓΚ… ΟΥΓΚ…..ΟΥΓΚ…. ΟΥΓΚ-ΜΑΛΑΚΑ!
.
.
.
.
.
.
Aetonail:Σταματήστε επιτέλους και έχουμε πρόβλημα.

Serxanoula:Τι συμβαίνει?

Aetonail:Εγώ κόλλησα δεν μπορώ να πάω πουθενά…. σφήνωσα…

Nidis: Ωχ τι θα κάνουμε τώρα?

Serxanoula: Μην ανησυχείτε, παλιότερα έτυχε να παρακολουθήσω μερικά μαθήματα μαγείας στο Hawckward… και μου φαίνετε ότι μπορώ να βοηθήσω….

Aetonail:Δηλαδή πώς να βοηθήσεις?

Serxanoula:Θα μειώσω το μέγεθος σου, θα σε μεταμορφώσω σε κάτι πιο μικρό

Aetonail:Τι λες καλέ? Γιατί να με μεταμορφώσεις και σε τι να με μεταμορφώσεις….

Serxanoula:Μην ανησυχείς καλέ προσωρινά, ξέρω το ξόρκι για να σε επαναφέρω. Εξάλλου δεν έχουμε άλλη επιλογή. Ή θα σε μεταμορφώσω, ή θα μείνεις εδώ κολλημένος για πάντα…

Aetonail:Τουλάχιστον μπορείς να μου πεις σε τι θα μεταμορφωθώ… έτσι για να ξέρω.

Serxanoula:Κοίτα μικρή όταν ήμουνα θυμάμαι ότι λάτρευα τα ποντικάκια, οπότε σε ποντικάκι που ταιριάζει και με την περίπτωση…..

Aetonail:Σε ποντικάκι? Ουφ καλά κάνε το.

Έτσι η Serxanoula ξεκινάει να ψιθυρίζει κάτι ακαταλαβίστικα, που στο τέλος τους, ο Aetonail καλύφθηκε από ένα πυκνό σύννεφο καπνού και…

Nidis:Aetonail.....?

Aetonail:Κουάξ....!

Nidis: ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΤΟΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΣ ΣΕ ΒΑΤΡΑΧΟ?

Και πριν προλάβει καλά, καλά ο Nidis να τελειώσει την πρόταση, κάνει μια ο Aetonail και με την γλώσσα του αρπάζει τον Nidis. ….

ΤΕΛΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kako_paidi® : 02-10-07 στις 16:46.
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-07, 16:37   #165 Αρχή
Nidis_
Hakuna Matata
 
Το avatar του χρήστη Nidis_
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Salllloniki
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 2.290
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Nidis_ Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Nidis_ Send a message via Skype™ to Nidis_
Προεπιλογή



Re aeteeeeeeee ti ekanes?? Me efages??

congrats bro!!Poly gelio
__________________
Ο χρήστης Nidis_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-07, 16:41   #166 Αρχή
Aetonail
E.M.A.A.
 
Το avatar του χρήστη Aetonail
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: WTC
Ηλικία: 52
Μηνύματα: 2.365
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Aetonail Send a message via Skype™ to Aetonail
Προεπιλογή

Nidi οχι ρε κόλπο είναι για να μη σε μεταμορφώσει και σένα

Λεωνίδα πολυ όμως
__________________
Ο χρήστης Aetonail δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-07, 16:46   #167 Αρχή
SeRxaNiTsa
Sherlock
 
Το avatar του χρήστη SeRxaNiTsa
 
Εγγραφή: 06-05-2007
Περιοχή: Fairyland
Μηνύματα: 3.483
Προεπιλογή

XαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα Πάω να αλλάξω βρακάκι γιατί κατουρήθηκα από το γέλιο!!!Και ξαναέρχομαι να γράψωωωωωωωωω...
__________________
Ονειρευόμαστε γιατί χανόμαστε


 click to show
Ο χρήστης SeRxaNiTsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-07, 17:42   #168 Αρχή
Makjunior
ο γητευτής των σκύλων...
 
Το avatar του χρήστη Makjunior
 
Εγγραφή: 15-07-2007
Περιοχή: Αθήνα-Ξάνθη
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 2.170
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο SeRxaNouLa Εμφάνιση μηνυμάτων
XαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα Πάω να αλλάξω βρακάκι γιατί κατουρήθηκα από το γέλιο!!!Και ξαναέρχομαι να γράψωωωωωωωωω...
Στεγκόρ Ναρά σε βιουγιούχ.
__________________
 click to show
Ο χρήστης Makjunior δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-07, 18:33   #169 Αρχή
SeRxaNiTsa
Sherlock
 
Το avatar του χρήστη SeRxaNiTsa
 
Εγγραφή: 06-05-2007
Περιοχή: Fairyland
Μηνύματα: 3.483
Προεπιλογή

Τρου σκάτα σε μπαμ


__________________
Ονειρευόμαστε γιατί χανόμαστε


 click to show
Ο χρήστης SeRxaNiTsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-10-07, 18:40   #170 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή

Ουγκα μπουρεκε τεσρά τσιρκόπετον τέρνιτο.
__________________











 click to show


ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ οδοντίατρος
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.