KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > Αταξίες > CiNE-SyMPOSiON

CiNE-SyMPOSiON Κινηματογραφικά έργα με την υπογραφή των ΚακώνΠαιδιών

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 13-06-07, 16:03   #161 Αρχή
SeRxaNiTsa
Sherlock
 
Το avatar του χρήστη SeRxaNiTsa
 
Εγγραφή: 06-05-2007
Περιοχή: Fairyland
Μηνύματα: 3.483
Προεπιλογή

Εγώ είμαι αυτή!!!
__________________
Ονειρευόμαστε γιατί χανόμαστε


 click to show
Ο χρήστης SeRxaNiTsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-06-07, 16:35   #162 Αρχή
Κοκκινονίκος
Capten Nick
 
Το avatar του χρήστη Κοκκινονίκος
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Everywhere
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 4.681
Προεπιλογή

έχω πολύ καλές ιατρικές ικανότητες..ενα χρόνο+ εκπαιδευόμουνα να με εμπιστεύεστε
__________________
Ο χρήστης Κοκκινονίκος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-06-07, 16:47   #163 Αρχή
Κοκκινονίκος
Capten Nick
 
Το avatar του χρήστη Κοκκινονίκος
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Everywhere
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 4.681
Προεπιλογή

γεια σας, ήρθαμε



όποτε θέλετε μπορούμε να μπούμε στο ψητό

__________________
Ο χρήστης Κοκκινονίκος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-06-07, 17:23   #164 Αρχή
SeRxaNiTsa
Sherlock
 
Το avatar του χρήστη SeRxaNiTsa
 
Εγγραφή: 06-05-2007
Περιοχή: Fairyland
Μηνύματα: 3.483
Προεπιλογή

Μανούλαααα...
Καλέ αυτός δεν είναι γιατρός...ΧΑΣΑΠΗΣ είναι!!!
__________________
Ονειρευόμαστε γιατί χανόμαστε


 click to show
Ο χρήστης SeRxaNiTsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-06-07, 22:39   #165 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

μου άρεσε στην κάτω φοτό το ξανθό το φρύδι xixixixixixixi

Ροζαννούλα η sexy νοσοκόμα xixixixixi
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-06-07, 22:40   #166 Αρχή
Κοκκινονίκος
Capten Nick
 
Το avatar του χρήστη Κοκκινονίκος
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Everywhere
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 4.681
Προεπιλογή

μα δεν έχω φωτογένεια
__________________
Ο χρήστης Κοκκινονίκος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-06-07, 01:16   #167 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Ματίνα: Καλημέρα παιδιά! Πώς είστε; Θα μου φέρετε κι εμένα πρωινό; Άντε και πεινάω!
Πιγκυ: Νίδι; Να σε ρωτήσω λίγο. Θυμάσαι που κάποιος Μέντορας σου έδωσε το τεύχος του οδηγού για το Sillent Hill;
Νιδις: Ναι.
Πιγκυ: Θυμάσαι πώς ήταν; Μπορείς να μου τον περιγράψεις;
Νιδις: Η αλήθεια είναι οτι δέν πολυθυμάμαι. Βασικά ήταν βράδυ και ήμουν κουρασμένος οπότε δέν μπόρεσα να συγκρατήσω κάτι τέτοιο. Συγνώμη Πιγκυ.
Πιγκυ: Αλλα άμα τον ξαναδείς θα τον θυμηθείς υποθέτω.
Νιδις: Φαντάζομαι πως ναι.
Πιγκυ: Μου δίνεις λίγο τον οδηγό;
Ο Νίδις κάθετια λίγο σκεφτικός.
Νίδις: ΝΑ ΠΑΡΕΙ! Τον έχασα! Στο τροχαίο, κάπου θα χάθηκε. Αφότου βγήκαμε απο το FP δέν θυμάμαιι να τον είχα πάρει!

Σοραβερ: Τί κάνατε πού ήσασταν εσείς; -λέει στα κορίτσια
Ματίνα: Έξω μιά βόλτα να γνωρίσουμε το μέρος. κ. Νικρεντ; Να σας ρωτήσω σας παρακαλώ?
Νικρεντ: Φυσικά! Μπορείς να με φωνάζεις σκέτο Νίκρεντ δέν έχουμε δά και καμιά διαφορά ηλικίας!
Ο Νίκρεντ τρώει μιά ξαφνική κλοτσιά κάτω απο το τραπέζι απο την Ροζάννα.
-Δέν θέλω οικειότητες! Του ψιθυρίζει η Ροζαννα.

Ματίνα: Υπάρχει κάποιος Μέντορας στο χωριό;
Νίκρεντ: χμμμμ δέν μου έρχεται κάτι στο μυαλό. Δέν νομίζω πάντως. Σωστά δέν λέω Ροζάννα;
Ροζάννα: Ναί. Δέν υπάρχει κάποιος Μέντορας. Θα το ξέραμε αν υπήρχε αυτό το όνομα στο χωριό.
Νικρεντ: Εκτός βαίβαια και άν είναι κάποιος επισκέπτης, αλλα και οι επισκέπτες σπάνιοι είναι σε αυτό το μέρος.
Ματίνα: Όχι όχι, απο όσο ξέρω είναι κάτοικος και μένει σε ένα σπίτι λίγο πιό πέρα απο το ταχυδρομείο, προς τον λόφο.
Νίκρεντ: Τί να σου πώ... υπάρχουν προς τα εκεί δύο τρία εγκαταλελλημένα σπίτια. Παλιά χαμόσπιτα.

Τα παιδιά αφού φάγανε αποφάσισαν να ξεκουραστούν. Άν και δέν έχει πολύ ώρα που ξύπνησαν, ο οργανισμός τους όμως είναι ακόμα αδύναμος και τους το δείχνει με την αδυναμία που νιώθουν.

Είναι απόγευμα και τα παιδιά ακόμα κοιμούνται μέχρι που η Πίγκυ ξυπνάει ανήσυχη και δακρυσμένη.

Πιγκυ:
ΑΑΑΑΑΑΑαααα! Παιδιάαααααα!!!!
Σερχανούλα: Τί έγινε! Τί έπαθες φιλενάδα;

Η Σερχανούλα και η Ματίνα τρέχουν κοντά της.

Πιγκυ: Είδα πάλι ένα περίεργο όνειρο! ήμουν λέει έξω στην πλατεία. Και πώς γυρίζω το κεφάλι μου, βλέπω τον Φρίμαν να κάθεται στο συντριβάνι και να κλαίει. Ήθελα να πάω κοντά του αλλα δέν μπορούσα. Δέν μπορούσα να κουνηθώ, λές και τα πόδια μου ήταν δεμένα. Του φώναζα αλλα αυτός δέν άκουγε, συνέχιζε να κλαίει. Εσείς πιό πίσω, πίσω μου, δέν σας έβλεπα. Οταν γύρισα να σας δώ, σας άκουγα σάν να ήσασταν πίσω μου, αλλα δέν σας έβλεπα πουθενά. Ένιωθα φοβισμένη για μένα και για τον Φρίμαν, όταν άρχισα να κλαίω κι εγώ. Τότε ο Φρίμαν σήκωσε το πρόσωπό του γςμάτο δάκρυα και με κοίταξε. Άνοιξε το στόμα του σάν να ήθελε κάτι να μου πεί, Τότε το συντριβάνι άλλαξε, το νερο που έτρεχε άρχισε να αλλάζει και να γίνεται αίμα!! Το συντριβάνι είχε γεμίσει με αίμα, ανάβλυζε αίμα, τίποτα άλλο. Έπειτα ξύπνησα!!!

Τα κορίτσια αγκαλιάζουν την Πίγκυ.

Σερχανούλα: Έλα ηρέμησε. Σίγουρα θα είσαι επηρεασμένη μήν φοβάσαι. Σ'αγαπάμε...
Πίγκυ: Ήταν τόσο αληθινό!!!

Σοραβερ: Παιδιά ελάτε. Πάμε μιά βόλτα στο χωριό να ξεφύγουμε λίγο. Σίγουρα θα μας κάνει καλό λίγος καθαρός αέρας. Ελάτε.

Το απόγευμα ήταν όμορφο. Λίγη ομίχλη βέβαια, σχεδόν μόνιμη εδώ στο χωριό αλλα σίγουρα όχι τόσο άσχημη όσο άλλες μέρες σύμφωνα με μαρτυρίες της Ροζάννας.
Τα παιδιά βγήκαν στην αυλή έτοιμα για την βόλτα τους. Ο Νίκρεντ και η Ροζάννα δέν θα ακολουθούσαν. Έπρεπε να κάτσουν στο ιατρείο στο πόστο τους.

Ματίνα: Νίκρεντ; Ροζάννα; Θα μπορούσα να κάνω ένα τηλεφώνημα σάς παρακαλώ;
Ροζάννα: Δέν υπάρχει πουθενά τηλέφωνο. Το χωριό δέν έχει ούτε ρεύμα.
Ματίνα: Τότε πείτε μου σας παρακαλώ πότε είναι ανοιχτό το ταχυδρομείο να στείλω ένα γράμμα. Σίγουρα θα ανησυχούν οι δικοί μας!
Ροζαννα: Λυπάμαι... Το ταχυδρομείο έχει να λειτουργήσει εδώ και πολλά χρόνια. Βλέπετε κανείς δέν έστελνε ή λάμβανε γράμματα ποτέ. Είναι ένα αρκετά απομονωμένο χωριό Μόνο επισκέπτες έφερναν νέα απο τον υπόλοιπο κόσμο, αλλα έπαψαν κι αυτοί να έρχονται.


Η παρέα βολτάρει στο χωριό. Σουρουπώνει. Περπατάνε προς την άκρη του χωριού. Εκεί οπου υπάρχουν κάποια εγκαταλελειμμένα σπίτια και απο εκει και έπειτα ξεκινάνε οι πρόποδες του λόφου.

Νιδις:Ωραίο απόγευμα. Θέλω κάποια στιγμή να ανέβουμε επάνω σε εκείνον τον λόφο! Τι να έχει εκεί πάνω άραγε!
Ματίνα: Καλά όπως και να έχει δέν είναι η καλύτερη ιδέα να ανεβούμε τώρα που βραδιάζει. Άστο για άλλη φορά ναι;
Πιγκυ: ΠΑΙΔΙΑ! Η Πιγκυ στέκεται κοκαλωμένη. Τα παιδιά γυρίζουν και την βλέπουν
Σερχανούλα: Τί έπαθες Πίγκυ;
Πιγκυ: Αυτά τα μάτια! Τα ένιωσα πάλι!!! Ένιωσα σάν να με παρατηρούν.
Σερχανούλα: Απο πού;
Πίγκυ: Δεν ξέρω, σάν να με παρατηρούσαν μεσα απο αυτά τα εγκαταλελειμμένα σπίτια.
Σοραβερ: ΏΣ ΕΔΩ! ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΠΙΓΚΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

Ο Σοραβερ επιταχύνει το βήμα του και ορμάει να μπεί μέσα στο εγκαταλελειμμένο σπίτι που βρήκε μπροστά του.

Νιδις: ΣΟΡΑΒΕΡ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ! ΗΡΕΜΗΣΕ! ΔΙΚΑΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ!
Πιγκυ: ΣΟΡΑΒΕΡ ΣΤΑΜΑΤΑ! ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ!
Σοραβερ: ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΜΕ! ΟΛΟΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ!
Πιγκυ: ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΤΡΑΚΑΡΕΣ!
Νιδις: ΠΙΓΚΥ ΣΤΑΜΑΤΑ! ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΙΑ!

Ο Σοραβερ έχει μπεί ήδη μέσα στο ξυλόσπιτο. Η Πίγκυ μετά απο το σχόλιο του Νίδι έβαλε τα κλάματα και άρχισε να τρέχει προς το συντριβάνι το οποίο ήταν αρκετά μακρυά απο το σημείο που βρίσκονταν τώρα τα παιδιά.
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-06-07, 01:37   #168 Αρχή
SeRxaNiTsa
Sherlock
 
Το avatar του χρήστη SeRxaNiTsa
 
Εγγραφή: 06-05-2007
Περιοχή: Fairyland
Μηνύματα: 3.483
Προεπιλογή

Που να θυμάμαι τόσους διαλόγους απ'έξω???
Γριά γυναίκα!!!
__________________
Ονειρευόμαστε γιατί χανόμαστε


 click to show
Ο χρήστης SeRxaNiTsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-06-07, 09:11   #169 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

na to lege h maRtina ok... alla esu - an den to katalabes - phres ta skhptra tou mikroterou gourouniou sto forum (ta opoia eixa pareie na feggari egw apo ton nidis)

sto 8ema mas:
ΑΙΜΑ Αν δείτε αίμα κόκκινο, σημαίνει κάτι το γρήγορο, είτε είδηση, είτε καλό. Αν το αίμα τρέχει κόκκινο και στην υγεία σας είσαστε καλά, αυτό σημαίνει ότι θα έχετε επιτυχίες μεγάλες και γρήγορη χαρμόσυνη είδηση σας περιμένει. Αν το αίμα που θα δείτε είναι πολύ κόκκινο και προέρχεται από άλλους, θα έχετε πολλές και σημαντικές επιτυχίες. Θα γίνονται πιο σημαντικές όσο πιο πολύ είναι το αίμα. Αν πάλι τρέξει επάνω σας αίμα, θα πάρετε μεγάλη χαρά, πλούτη, και ευτυχία και εκπλήρωση των αισθηματικών σας επιθυμιών. Αν όμως η υγεία σας δεν είναι καλή και δείτε αίμα, τότε η υγεία σας θα χειροτερέψει. Αν δείτε αίμα μαύρο και βρώμικο ή αν το φτύνετε, σημαίνει αρρώστια. Αν δείτε να ουρείτε αίμα, τότε σημαίνει ότι απαλλάσσεστε από κάτι το ανεπιθύμητο. Αν δείτε ότι χάνετε αίμα τότε θα εκπληρωθούν οι αισθηματικές σας επιθυμίες. Αν δείτε ότι βγαίνει αίμα από το στόμα σας, σας περιμένει μεγάλη αρρώστια. Αν δείτε ότι δίνετε αίμα σε κάποιον άλλο, σας περιμένει σύντομη ευτυχία. Αν το αίμα που θα δείτε είναι κάποιου ζώου που το σφάζουν και σας λερώσει και είσαστε άρρωστος, θα γίνετε γρήγορα καλά, αν είσαστε υγιής θα γίνετε πολύ δυνατός. Όταν κοπέλα δει αίμα από την περίοδο της, να περιμένει γάμο γρήγορα, αν είναι παντρεμένη την περιμένει μεγάλη χαρά.
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-06-07, 09:13   #170 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο oneirokriths
Όταν κοπέλα δει αίμα από την περίοδο της, να περιμένει γάμο γρήγορα
AAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAX AXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXA AXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXA XAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAX AXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAX XAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXA XAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXX AXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAA AXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXA XAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAA XXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAX AAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXA XAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXX AAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAX AXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXA XAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAA XXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAX AXAXA
AAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAX AXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXA AXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXA XAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAX AXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAX XAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXA XAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXAAAXXAAXXAXAXAXAXAXA
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 (0 μέλη και 2 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.