KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Κομπλεξισμοί

Κομπλεξισμοί Των φρονίμων τα παιδιά κάποιο λάκκο έχει η φάβα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 15-12-08, 09:51   #51 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

χαχαχαχαχαα οι παραπομπές "παναθηναικός" και "ανόρθωση" ειναι όλα τα λεφτα!!!
Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-02-09, 16:47   #52 Αρχή
Σοφία από Βρυξέλλες
Gourounaki
 
Εγγραφή: 18-02-2009
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

Status αγνοείται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σοφία από Βρυξέλλες : 21-02-09 στις 13:38.
Ο χρήστης Σοφία από Βρυξέλλες δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-02-09, 23:05   #53 Αρχή
Cj
Ο Αργός με την πάπια
 
Το avatar του χρήστη Cj
 
Εγγραφή: 23-11-2006
Ηλικία: 47
Μηνύματα: 1.181
Send a message via Skype™ to Cj
Προεπιλογή

να γινει sticky παρακαλω!!!

οπως και να εχει οποιος και να εχει δίκαιο (ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του ) και οι δυο έχουν απίστευτο λόγο .

Σοφία καλως ηρθες by the way και φιλια στας βρυξελας
__________________
ΜπλαΜπλαΜπλαΜπλαΜπλα εσώρουχα ΜπλαΜπλαΜπλαμπλα Κρεβάτι μας
οδοντιατρος
Piggy & Freeman - Όλη η αλήθεια δια στόματος matinas
About Serxanoula

JUMBOΕΛΕΟΣ

 click to show
Ο χρήστης Cj δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-02-09, 10:53   #54 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

θα συμφωνησω . Καλωσοριζω και εγω τη Σοφια.
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-02-09, 10:55   #55 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

ki egw, me enan oro omws:

Na mhn einai auto to prwto kai to teleutaio post ths!
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-02-09, 02:59   #56 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Καλά εγώ δέν θα πώ καλως όρισες γιατί προφανώς δέν ψάχνεις κάποιο φόρουμ για να μείνεις και να περνάς ευχάριστα τις ελεύθερες ώρες σου. Ούτε κι εγώ δέν θα ήθελα να συνυπάρχω σε ένα φόρουμ με κάποια πρώην μου. Πόσο μάλλον άν αυτή η πρώην μου μου έκανε την ζωή τόσο δύσκολη όσο περιγράφεις.

Δυστυχώς δέν είμαστε ένα φόρουμ "λαικό δικαστήριο" ούτε κάποιο ιντερνετικό Τατιανιστικο ριάλιτι.
Ο Πλάτων αναφέρθηκε σε κάποιο άρθρο του εν λόγο περιοδικού και προφανώς έκανε κάποια μίξη με κάποια προσωπική του εμπειρία ή απο εμπειρίες που έχει ακούσει απο άλλους. Anyway. Αφού ένιωσες την ανάγκη να αμυνθείς σε κάποια αόρατη απειλή, το δέχομαι αλλα δέν νομίζω να αξίζει κάποια συνέχεια το όλο θέμα. Τα τόσο προσωπικά θέματα, είτε είναι αληθή είτε ψευδή, δέν αφορούν αυτό το φόρουμ και κανένα φόρουμ.
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-02-09, 13:40   #57 Αρχή
Σοφία από Βρυξέλλες
Gourounaki
 
Εγγραφή: 18-02-2009
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ για την εξ ονόματος του Πλάτωνα απάντησή σου. Ασφαλώς και δεν ψάχνω φόρουμ να περάσω τις ελεύθερες ώρες μου, διαφορετικά θα είχα ακολουθήσει κι εγώ μαζί με όλους αυτούς που ακολούθησαν από την παρέα του Dotteam.

Θα μου επιτρέψεις όμως να σου πω ότι δεν είσαι ο αρμόδιος να κρίνεις τη σχέση μου με τον Πλάτωνα. Βγάλε τα συμπεράσματά σου και κατεύθυνε και τους άλλους προς τα εκεί που σας βολεύει. Αλλά πληζ, "μη κρίνεις ίνα μη κριθείς".

Τώρα όσο για το λαϊκό δικαστήριο, επίτρεψέ μου να έχω αντίθετη γνώμη. Ειρωνικά σχόλια όπως το "Υ.Γ. Καλή της τύχη με τον επόμενο προϊστάμενο . Αλήθεια μάθαμε που πήγε μετά? Γιατί δεν τολμώ να φανταστώ καν πως ο επόμενος ανήκει στη γενιά των 700 ευρω" και "Δεν ειπα ότι του τα έτρωγε, αλλά έχασε την ευκαιρια να λέει στις φιλες της οτι ο δεσμός της ειναι κονομημένος και να την θαυμάζει η μαμα΄της που καταφερε να ειναι με έναν υψηλόμισθο." της Χουανίτας, υβριστικά σχόλια όπως "ean po "kargioles" tha me pareksigisete?" του MD1032, ή ακόμα ακόμα και οι μαγκιές "btw kwnstantine 8es na ri3w thlefwnaki ston osama na steilei kanan diko tou pros bru3eles meria?" του Soraver, προφανώς για σένα δεν αποτελούν λαϊκό ιντερνετικό δικαστήριο. Μου κάνει εντύπωση όμως, γιατί κανένας άλλος από εσάς δεν έχει κάνει ποτέ εκτενή αναφορά σε παλαιότερή του σχέση, παρουσιάζοντάς την κιόλας τόσο ψεύτικα; Μια απλή ρητορική ερώτηση γιατί την απάντηση την ξέρω ήδη.

Όσο για την καημένη την Τατιάνα, λυπάμαι που θα τη στενοχωρήσω, αλλά το ρόλο της – με μεγάλη επιτυχία κιόλας, τόση που θα λέγαμε ότι ο μαθητής ξεπέρασε τη δασκάλα – τον έχει αναλάβει εδώ και χρόνια ο Πλάτων. Δε φιλοδοξώ να του κλέψω την ειδικότητα γιατί αναγνωρίζω ότι στο συγκεκριμένο είδος δεν έχω το απαιτούμενο ταλέντο και τα προσόντα για να τον ανταγωνιστώ.

Σε ευχαριστώ επίσης που, για να μη μου πεις κατάμουτρα ότι ξέχασα τα ελληνικά μου τόσα χρόνια στο εξωτερικό και με στενοχωρήσεις , μου αναφέρεις ότι άλλο έλεγε ο Πλάτων και εγώ άλλο κατάλαβα. Όταν αναφέρει: "Η ιστορία βασίζεται σε κείμενο που είδα δημοσιευμένο στο περιοδικό GK και που μου θύμησε μια πραγματική ιστορία που έζησα ο ίδιος και που προσάρμοσα στο αρχικό κείμενο. Για χάριν συντομίας παρέλειψα κάποια ενδεχομένως σημαντικά κομμάτια της ιστορίας. Όμως, η κεντρική ιδέα παραμένει η ίδια", είναι ηλίου φαεινότερο ότι εννοεί αυτό που κατάλαβες εσύ: "έκανε κάποια μίξη με κάποια προσωπική του εμπειρία ή απο εμπειρίες που έχει ακούσει απο άλλους". Zito syggnomi alla edo sto Belgio den eko autokinito kardia mou… ούτε νιώθω ορατές ή αόρατες απειλές.

Θέλω να πιστεύω ότι το μήνυμα ελήφθη. Εκτιμώ το γεγονός ότι δεν υπήρξε λογοκρισία πριν και θέλω να πιστεύω ότι δε θα υπάρξει ούτε τώρα. Αυτολογοκρίνομαι όμως η ίδια, απέσυρα το προηγούμενο μήνυμά μου γιατί μάλλον 'σπίλωσε' την 'αμόλυντη αλήθεια' του Πλάτωνα καθώς και το φιλόξενο φόρουμ σας και ελπίζω και ο ίδιος, σαν ένδειξη καλής θέλησης, να αποσύρει την οποιαδήποτε αναφορά στο όνομά μου.

Ευχαριστώ και πάλι για τη φιλοξενία. Χαιρετισμούς στην Χ.

Σοφία
Ο χρήστης Σοφία από Βρυξέλλες δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-02-09, 13:56   #58 Αρχή
Makjunior
ο γητευτής των σκύλων...
 
Το avatar του χρήστη Makjunior
 
Εγγραφή: 15-07-2007
Περιοχή: Αθήνα-Ξάνθη
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 2.170
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Σοφία από Βρυξέλλες Εμφάνιση μηνυμάτων
mpla mpla mpla mpla..... Αλλά πληζ, "μη κρίνεις ίνα μη κριθείς". ....mpla mpla mpla mpla.....
να μεταφερθεί στα ανέκδοτα plz....
__________________
 click to show
Ο χρήστης Makjunior δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-02-09, 13:58   #59 Αρχή
md1032
χοντρομαλάκας
 
Το avatar του χρήστη md1032
 
Εγγραφή: 07-09-2006
Περιοχή: Μούχλας & Σαπίλας γωνία
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 2.939
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην md1032
Προεπιλογή

lol?
__________________


A pessimist is what an optimist calls a realist

The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised.

The more things change, the more they stay the same...

BEWARE EXPLICIT CONTENT BELOW!
 click to show
Ο χρήστης md1032 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-02-09, 14:11   #60 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Σοφια πραγματικα δεν μας ενδιαφερουν τα προσωπικα σας
και οσον αφορα την ιστορια που παρεθεσε ο Πλατωνας δεν χρησιμοποιησε ποτε ονοματα και ουτε ανεφέρθηκε σε καποιιο προσωπο που καποιος απο εμας γνωριζε , συνεπως δεν υπηρχε πραγματικη απειλη ή προσβολη για εσενα
Αυτο που κανεις εσυ ομως ειναι προσβλητικο για εκεινον , μιας και καποιοι απο εμας τον εχουμε γνωρισει και προσωπικα .
Δεν θα πω "ληξτε το" θα πω "ληξτο" γιατι οπως βλεπεις μονο εσυ συνεχιζεις .
Μπορεις βεβαιως αν θελεις να παραμεινεις στο φορουμ αλλα νομιζω πως ουτε σε εσενα θα ειναι ευχάριστο αλλα ουτε και στο δευτερο προσωπο της ιστοριας
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.