KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Οι Δύσεις

Οι Δύσεις Τι συμβαίνει στον κόσμο, πάρτε το βούκινό σας κι ελάτε!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 03-05-10, 16:53   #591 Αρχή
a$wto$
Μικρή ζωή-=-Μεγάλα όνειρα
 
Το avatar του χρήστη a$wto$
 
Εγγραφή: 20-07-2006
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.264
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΠΛΑΤΩΝ Εμφάνιση μηνυμάτων

Ζει χωρίς φαϊ από το 1940!
Η περίπτωση του Πραχλάντ, αφού πρώτα δίχασε τις τοπικές κοινότητες της Ινδίας (με άλλους να τον θεωρούν «κινητό θαύμα» και άλλους τον «τρελό του χωριού»), πλέον τώρα απασχολεί και τις ένοπλες δυνάμεις της χώρας οι επιστήμονες των οποίων τον εξετάζουν σε κλινική του κρατιδίου Γκουτζαράτ. Στόχος τους είναι να βρουν το «μυστικό» του (εάν βέβαια υπάρχει κάτι τέτοιο) και εν συνεχεία, να το μεταβιβάσουν τόσο στους στρατιώτες όσο και στους απλούς πολίτες.
«Εάν όσα ισχυρίζεται, επαληθευθούν, θα φέρουν σημαντικές εξελίξεις στον χώρο της ιατρικής επιστήμης, θα μπορούμε να εκπαιδεύουμε τους ανθρώπους ώστε να επιβιώνουν σε ακραίες, αντίξοες συνθήκες», σημειώνει χαρακτηριστικά o Δόκτωρ Ιλαβαζχάγκαν, διευθυντής του Ινστιτούτου Φυσιολογίας και Συγγενών Επιστημών των ινδικών ενόπλων δυνάμεων.
Σιγα-σιγα το μυστικο θα περασει σε ολη την γη!Τοτε πλεον οι ανθρωποι θ'ακουνε απ'τις τηλεορασεις "παγκοσμια κριση" και θα ειναι εντελως αδιαφοροι.
Στην χωρα της γεννησης του πολιτισμου, την ωρα που ολοι εμεις οι φιλησυχοι πολιτες θα (ξανα)ψηφιζουμε παΣΟΚ θα λεμε "παρε και τους μισους μισθους ρε Γιωργακη δεν πειραζει, για την Ελλαδα ρε γαμωωω..."
__________________
"Our scars have the power | to remind us that the past | was real"
Hannibal Lecter, -Red Dragon-Movie

- = Click icon __ and listeN = -
 click to show

Ο χρήστης a$wto$ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-06-10, 18:47   #592 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Στο Νίτρο που κυκλοφορεί η Τζούλια Αλεξανδράτου κάνει βαρυσήμαντες δηλώσεις.
''Λοιπόν, για να μη βασανίζετε άδικα το μυαλό σας: Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ στη ζωή μου ναρκωτικά, ούτε με ενδιέφερε ποτέ κάτι τέτοιο. Ζω υγιεινά, ακολουθώ συγκεκριμένη διατροφή, δεν κάνω καταχρήσεις''.
''Όσο για τις βίζιτες, όχι, δεν έχω κάνει, ούτε πρόκειται να κάνω. Γιατί τα ποσά που ζητάω είναι τόσο μεγάλα, που δε θέλουν οι άλλοι να πάνε μαζί μου, όχι εγώ. Μια πολύ όμορφη γυναίκα θα δεχτεί προτάσεις, είναι κάτι που συμβαίνει καθημερινά. Αλλά αυτά που ζητάω εγώ δεν τα δίνει ούτε ο πλουσιότερος άντρας στη Γη. Κι αν βρεθεί ο τρελός που θα το κάνει; Ε, τότε, όπως μου έχει πει κάποιος, “Για τόσα λεφτά, ακόμη κι εγώ θα του καθόμουν!”''.


Η Δέσποινα Βανδή μίλησε στη «Real Life» για τη σχέση της με τον Ντέμη Νικολαΐδη και τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε από ένα παλιό αφεντικό της.
Για τη σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε: «Λίγο καιρό πριν ξεκινήσω το τραγούδι εργαζόμουν ως γραμματέας. Κάποια μέρα, λοιπόν, μου την έπεσε το αφεντικό μου. Κυριολεκτικά σοκαρίστηκα αλλά διατήρησα την ψυχραιμία μου και του έδωσα να καταλάβει με ποια έχει να κάνει. Με αφορμή αυτό θέλω να πω και στα νέα κορίτσια που βγαίνουν στο χώρο μου αλλά και στις υπόλοιπες γυναίκες, αν τους συμβεί κάτι παρόμοιο να το καταγγείλουν. Να ενεργήσουν δυναμικά. Με τα "όχι" χτίζονται οι καριέρες για τις γυναίκες, όχι με τα "ναι"».
Συμβουλεύεται τον Ντέμη για τις επαγγελματικές της κινήσεις: «Όσον αφορά τα τραγούδια και την ηχογράφηση, δεν μπορεί να έχει άποψη γιατί δεν γνωρίζει. Απλά έχει την τύχη να ακούει τα κομμάτια 3-4 μέρες πριν βγουν στην κυκλοφορία και πάντα μου λέει την άποψή του: "Αυτό θα αρέσει στον κόσμο, αυτό θα πετύχει, αυτό δεν μου αρέσει". Κάπως έτσι».
Είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Ντέμη Νικολαΐδη; «Η σχέση μας με τον Ντέμη έχει αλλάξει μορφή και έχει μετουσιωθεί σε κάτι πιο έντονο. Μην ξεχνάς ότι είμαστε δυο άνθρωποι που έχουν κάνει και δύο παιδιά. Η σχέση είναι, πλέον, βαθιά αλλά ο έρωτας έχει πάρει μια άλλη μορφή. Υπάρχει, γιατί δεν γίνεται να κρατήσει μια σχέση δίχως έρωτα στηριζόμενη μόνο στην αγάπη. Αυτό που δεν υπάρχει πια είναι το πάθος το τρελό, το παρορμητικό, των πρώτων έξι μηνών».


Προβλήθηκε στον «Όμορφο Κόσμο» η συνέντευξη που έκανε ο Ηλίας Ψινάκης στην Ευγενία Μανωλίδου. Η παρουσιάστρια και μουσικός μίλησε για την εμπειρία της στο «Ελλάδα Έχεις Ταλέντο», την τηλεόραση αλλά και τον «Πρωινό Καφέ» που ποτέ δεν ανέλαβε αν και ήταν ένα βήμα πριν.
Ο Ηλίας Ψινάκης τη ρώτησε αν την ενοχλεί που όλοι τούς κατηγορούν ότι οι «καβγάδες» τους είναι στημένοι. Ο ίδιος παραδέχτηκε ότι ποτέ δεν το διέψευσε γιατί παίζει το «παιχνίδι» των media ενώ η Ευγενία Μανωλίδου απάντησε: «Ό,τι ήταν να μου σπάσει τα νεύρα μού το έσπασε με τη "Στιγμή της Αλήθειας". Στη δουλειά μου ακούω τους πιο έμπειρους και ακολουθώ τις συμβουλές τους. Αν αυτό έχει αποτελέσματα, έχει καλώς».
Για τον «Πρωινό Καφέ»: «Κάποια στιγμή το καλοκαίρι και ενώ είχε τελειώσει η "Στιγμή της Aλήθειας" μου ζητήθηκε να κάνω τον "Πρωινό Καφέ". Φτάσαμε στο παρά πέντε, ήταν όλα έτοιμα και από ευγένεια και τακτ δεν ζήτησα να υπογράψω συμβόλαιο και τέτοια. Θεώρησα πως αφού είχα μιλήσει προφορικά, είχαν πάει όλα καλά. Το έμαθα στο ραδιόφωνο ότι δεν θα το παρουσιάσω. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτό που άκουσα. Αυτό που με πείραξε ήταν ότι μου είπαν πως δεν ισχύει, ενώ είχε κανονιστεί να μην το παρουσιάσω. Στην αρχή δεν ήθελα να κάνω πρωινό, κάθισαν με έπεισαν και τελικά άλλαξαν γνώμη».
Τέλος, εξέφρασε τη γνώμη της για τον Ηλία Ψινάκη: «Το να βρίσκομαι κοντά σας όλο αυτό το διάστημα στη διάρκεια των γυρισμάτων ήταν μια τεράστια πρόκληση — πάντα με την καλή έννοια. Τα περισσότερα που 'χω κάνει στη ζωή μου περιέχουν μεγάλο ρίσκο. Ήταν μια μεγάλη πρόκληση εξαιτίας της αντιφατικής προσωπικότητας που έχετε, γιατί δεν ήξερα αν θα μπορούσα να σας χειριστώ. Έκανα ό,τι καλύτερο μπορούσα. Είστε ιδιαιτέρως ευφυής και θα 'πρεπε να 'χατε κάνει τηλεόραση εδώ και χρόνια».


Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-07-10, 14:13   #593 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Χλιδάτη πρόσκληση
Δωρεάν σπα και διαμονή σε πολυτελή ξενοδοχεία, δείπνο με τον πρωθυπουργό και ιππασία στην αμμουδιά μπορούν να απολαύσουν όσοι επιθυμούν να επενδύσουν στην Ταϊλάνδη, σύμφωνα με τη νέα πολιτική κατευνασμού πελατών που υιοθετεί η κυβέρνηση της χώρας. Στην προσπάθειά του να πείσει τη διεθνή κοινότητα ότι η Ταϊλάνδη είναι ένα φιλικό μέρος κατάλληλο για δουλειές, παρά τις πρόσφατες αιματηρές αντικυβερνητικές διαδηλώσεις, ο πρωθυπουργός Αμπισίντ Βετζαζίβα προσκάλεσε στελέχη από 150 εταιρείες οι οποίες εισάγουν ταϊλανδικά αγαθά (συνολικά 43 χωρών) σε τετραήμερο ταξίδι αναψυχής, με μεγαλειώδεις εκπλήξεις και όλα πληρωμένα. Το εγχείρημα στοίχισε στο υπουργείο Εμπορίου ποσό ύψους 2,2 εκατομμυρίων δολαρίων, αλλά «δεν είναι τίποτα μπροστά στα κέρδη που θα πάρει σε αντάλλαγμα». Οι παραγγελίες ξένων εταιρειών αναμένεται φέτος να ξεπεράσουν τα 2 δισ. δολάρια.


Ενοχο κινητό
Ποινή φυλάκισης έως και τριών ετών αντιμετωπίζει ένας Γερμανός, 54 ετών, ο οποίος είχε επιλέξει τη φωνή του Αδόλφου Χίτλερ για ήχο κλήσεων στο κινητό του τηλέφωνο και περιφερόταν επιδεικνύοντάς το στον σιδηροδρομικό σταθμό του Αμβούργου, προκαλώντας ταραχή σε περαστικούς και συνεπιβάτες. «Ο ήχος ήταν μια γνήσια ομιλία του Αδόλφου Χίτλερ», επιβεβαίωσε αστυνομική πηγή, προσθέτοντας ότι το κινητό έφερε επίσης μια φωτογραφία του δικτάτορα με φόντο μια σβάστικα. Κατάληξη του ανατριχιαστικού κουδουνίσματος ήταν η στριγκλιά «Ζιγκ Χάιλ», κάτι που φαίνεται ότι ώθησε πάραυτα τους σοκαρισμένους επιβάτες να καλέσουν την αστυνομία. Το κινητό κατασχέθηκε και ο συλληφθείς κατηγορείται για δημόσια επίδειξη ναζιστικών συμβόλων, που έχει απαγορευτεί στη Γερμανία από τα τέλη του Β΄ Παγκοσμίου Πολέμου.


Επεισοδιακή νύχτα έζησε η Μαριάννα Ντούβλη. Το βράδυ της Πέμπτης, η γνωστή πορνοστάρ εμφανίστηκε έξω από γνωστό bar restaurant στην οδό Δηληγιάννη στο Κεφαλάρι. Το εν λόγω μαγαζί αποτελεί το νέο hot spot της κοσμικής Αθήνας και συγκεντρώνει μερικά από τα πιο γνωστά ονόματα του επιχειρηματικού και καλλιτεχνικού χώρου.
Λίγο μετά τη μία τα μεσάνυχτα, η Μαριάννα Ντούβλη, φορώντας ένα κοντό αέρινο μαύρο φόρεμα και γόβες στιλέτο στο ίδιο χρώμα, προσπάθησε να μπει στο μαγαζί που φημίζεται για τη «σκληρή» του πόρτα. Οι άνθρωποι όμως της υποδοχής δεν της επέτρεψαν την είσοδο λέγοντάς της για να μην την προσβάλουν, ότι ο χώρος ήταν κλεισμένος για πάρτι και δεν ήταν στη λίστα των καλεσμένων.
Εκείνη φυσικά αντέδρασε έντονα και δεν δίστασε να καλέσει το διάσημο ποινικολόγο Αλέξη Κούγια, την αστυνομία και φυσικά το Star! Μέσα σε λίγα λεπτά, έφτασαν έξω από το μαγαζί 8 αστυνομικοί και τηλεοπτικό συνεργείο, με τη Μαριάννα Ντούβλη να βρίσκεται γι' άλλη μια φορά στο επίκεντρο της προσοχής!
Οι φήμες μάλιστα λένε πως το προηγούμενο κιόλας βράδυ, στο ίδιο μαγαζί είχαν αρνηθεί την είσοδο στην Τζούλια Αλεξανδράτου.


Σάσα Μπάστα: «Έχω παίξει πάρα πολλές φορές ξύλο με άνδρα»
Έπειτα από μία νυχτερινή έξοδο, η Σάσα Μπάστα, άυπνη, βρέθηκε στο studio του Mad Radio και στην εκπομπή «The Mappes Show» του Σταμάτη Μιτούση και του Δημήτρη Ουγγαρέζου. Η Σάσα μίλησε για το πώς είναι όταν βρίσκεται μέσα σε μία σχέση, για το ότι είναι ελεύθερη τώρα, για την Τζούλια Αλεξανδράτου και τη Μαριάννα Ντούβλη, απάντησε γι' ακόμα μία φορά στην ερώτηση για το αν θα κάνει ροζ DVD, αλλά και για την πιθανότητα να παντρευτεί.
Η Σάσα αυτή την περίοδο, όπως η ίδια εξομολογήθηκε, δεν έχει κάποια σχέση: «Είμαι μόνη μου, δεν έχω σχέση και θέλω κάποιον. Θέλω άνδρα!», είπε και με αυτό αφορμή άρχισε να μιλάει για το πώς είναι όταν βρίσκεται μέσα σε μία σχέση.
«Είμαι άνθρωπος των σχέσεων. Στη ζωή μου είχα 4 σχέσεις: Μία σχέση τριών χρόνων στο Γυμνάσιο, μία όταν τελείωσα το σχολείο με έναν από την Αλεξανδρούπολη και όταν ήρθα στην Αθήνα είχα μία σχέση λίγων μηνών, και έπειτα με τον Λανταβό, τον «βγαλμένο φρυδάκι», είπε η Σάσα και συμπλήρωσε πως όταν βρίσκεται σε μία σχέση είναι πιστή αρκεί ο άλλος να την κρατήσει κοντά του και να της κεντρίζει συνέχεια το ενδιαφέρον. Η Σάσα δεν δίστασε να παραδεχτεί πως έχει πέσει στα πατώματα κλαίγοντας για έναν άνδρα αλλά γενικά είναι «αντράκι»: «Έχω παίξει πάρα πολλές φορές ξύλο με άνδρα. Δεν υπάρχει άνθρωπος με τον οποίο είχα σχέση και δεν τον έχω στείλει στο νοσοκομείο».
Απάντησε όμως και στις φήμες που τη θέλουν να γυρίζει ροζ DVD: «Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω ροζ DVD. Μεγαλώνω τη μητέρα μου και τον αδερφό μου και αν δεν σέβονται εμένα, ας σεβαστούν τη μητέρα μου, που όταν ακούει αυτά πάει στο νοσοκομείο και εγώ πρέπει να ανεβαίνω στην Ξάνθη από την Αθήνα».
Στη συνέχεια της κουβέντας, η Σάσα μίλησε και για την Τζούλια Αλεξανδράτου και την Μαριάννα Ντούβλη: «Βαριέμαι να απαντήσω για την Ντούβλη και την Αλεξανδράτου. Και δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολούνται εκείνες. Η Ντούβλη συγκεκριμένα παίρνει συνέχεια τον κολλητό μου και τον παρακαλάει να με πείσει να της μιλήσω. Τον ρωτάει "γιατί δεν μου μιλάει η Σάσα" και εκείνος της απαντάει "γιατί απλά δεν γουστάρει" αλλά εκείνη επιμένει. Τώρα αυτό παίζει να είναι και αιτία να μου κάνουν μήνυση γιατί ασχολούμαι μαζί τους».


Στη Σκιάθο για διακοπές ο Τομ Κρουζ
Μετά τον Κερτ Ράσελ και τη σύζυγό του Γκόλντι Χόουν, που εδώ και καιρό είναι στη Σκιάθο, έφτασε η στιγμή για να κάνει την απόβασή του στο νησί και άλλο ένα διάσημο ζευγάρι του Χόλιγουντ.
Ο Τομ Κρουζ, η σύζυγός του Κέιτι Χολμς και η κόρη τους Σούρι βρέθηκαν στο νησί των Βόρειων Σποράδων για να ξεκουραστούν από το φορτωμένο πρόγραμμά τους. Επειδή θέλουν να περάσουν τις διακοπές του έτσι όπως έχουν συνηθίσει, δεν μένουν σε κάποιο από τα καταλύματα του νησιού, αλλά προτίμησαν το πολυτελέστατο σκάφος με το οποίο έφτασαν στο νησί.
Το λαμπερό ζευγάρι είχε ακουστεί ότι θα πήγαινε στη Μύκονο για τον γάμο ενός φίλου τους. Ο Τομ Κρουζ και η οικογένειά του βρήκαν όμως την ευκαιρία να δουν και άλλες ομορφιές της χώρας μας, αφού έχουν εκφράσει την αγάπη τους για τα ελληνικά νησιά.
Προχτές το βράδυ ο χολιγουντιανός σταρ μαζί με την παρέα του που είναι στο σκάφος είχε στήσει μια μικρή γιορτή με ποτά, μακριά από τον υπόλοιπο κόσμο. Οταν η ώρα πέρασε, ο Κερτ Ράσελ και η Γκόλντι Χόουν πήγαν και τους πήραν από το σκάφος για να γνωρίσουν λίγο και τη νυχτερινή ζωή του νησιού διασκεδάζοντας σε κάποιο από τα κλαμπάκια. Τα δύο διάσημα ζευγάρια δύσκολα θα περνούσαν απαρατήρητα από τους υπόλοιπους θαμώνες του μαγαζιού, οι οποίοι ήταν πολύ διακριτικοί απέναντί τους...

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-07-10, 15:28   #594 Αρχή
a$wto$
Μικρή ζωή-=-Μεγάλα όνειρα
 
Το avatar του χρήστη a$wto$
 
Εγγραφή: 20-07-2006
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.264
Προεπιλογή

Mαυρα συννεφα πανω απ'την Ταϊλάνδη...
Ενας παραδεισος που αλλαζει σιγα σιγα μορφη.Κριμα και ηθελα να παω στην παραλια Railay καποια στιγμη
__________________
"Our scars have the power | to remind us that the past | was real"
Hannibal Lecter, -Red Dragon-Movie

- = Click icon __ and listeN = -
 click to show

Ο χρήστης a$wto$ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-07-10, 09:43   #595 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

o link man xtypaei panta 2 fores xaxaxaxaxa
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-08-10, 14:23   #596 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Η κατά Παπουτσάκη Αποκάλυψις
Ήταν Σάββατο 24 Ιουλίου, σε παραλία στην περιοχή Γεροσκήπου της Πάφου, όταν η Κατερίνα Παπουτσάκη, μην ξέροντας πως υπάρχουν παπαράτσι, έβγαλε το πάνω μέρος του μαγιό της, αφού η παραλία ήταν σχεδόν άδεια και ένιωθε πολύ άνετα.
Δύο μέρες μετά σε όλα τα blogs στο Internet είχαν ανεβάσει τις συγκεκριμένες φωτογραφίες. «Αυτή η ιστορία απογοήτευσε πολύ την Κατερίνα. Δεν περίμενε πως υπήρχαν φωτογράφοι εκεί» λέει άνθρωπος από το περιβάλλον της.
Το θέ(α)μα το ανέλαβαν πλέον οι δικηγόροι της Παπουτσάκη.


Γιατί δεν μιλάει η Μενεγάκη στον Σεφερλή;
Στο Downtown ο Σεφερλής αναλύει τους λόγους που οι φιλικές του σχέσεις με την Μενεγάκη μοιάζουν πλέον με... Ψυχρό Πόλεμο:
- Με την Ελένη υπάρχει μακρόχρονη σχέ*ση, την αγάπησα, την αγαπώ και ήταν η πρώτη που με πίστεψε. Καταλάβαινε με τα μάτια αν είχα να πω κάτι. Δεν με εξέ*θεσε ποτέ στον αέρα. Τη θαύμαζα και τη θαυμάζω. Πριν από έξι χρόνια, Μάιο μήνα, γεννήθηκε ο γιος μου και το Σεπτέμβριο ξεκινούσαν εκπομπές. Ο Γρηγόρης μού είχε φερθεί πολύ ωραία την περασμένη χρονιά και μου ζήτησε να πάω καλεσμένος του στο πρωινό του στο Mega. Του ʼχα δώσει το λόγο μου. Η Ελένη μου ζήτησε κι εκείνη να πάω στη δικιά της, στον ΑΝΤ1 τότε. Δεν της είχα πει ποτέ «όχι» μέχρι εκείνη τη στιγμή, αλλά είχα δώσει το λό*γο μου στον Γρηγόρη, που και να μην τον είχα δώσει πάλι θα πήγαινα επειδή δεν είμαι αχάρι*στος. Ήθελα να ανταποδώσω τα καλά της προηγούμενης χρονι*άς. Δεν νόμιζα πως θα νοιαζόταν η Ελένη. Όμως από τότε δεν με ξανακάλεσε. Για έξι χρόνια. Εγώ θα πήγαινα όποτε μου το ζητού*σε. Και την κάλεσα στο γάμο μου. Δεν ήρθε.
Δημοσιογράφος: Πρόσφατα στην Τατιάνα έκα*νες την Ελένη σε έναν πολύ ακραίο ρόλο, με πολύ καυστικό κείμενο. Έτσι θα αποκαταστα*θεί αυτή η σχέση;
- Και κολλητοί να ήμασταν, πάλι θα έκανα σάτιρα. Ήταν το εθνι*κό μας διαζύγιο της Ελένης και του Λάτσιου. Δεν τη συκοφαντώ, δεν την κατηγορώ. Καταγράφω και αναφέρω γεγονότα με τον καυστικό δικό μου τρόπο. Ως καλεσμένος στην εκ*πομπή της Τατιάνας, δεν υπερέβαλα και δεν πέρασα όρια. Τα νούμερά μου έδει*ξα. Δεν έκανα κάτι παραπάνω στην Ελένη απʼ ό,τι στο νούμερο με την Τζούλια ή τον Μποτρίνι, που επίσης έδειξα. Πρόσεξα να μην αναφερθώ σε παιδιά ή προσωπι*κά θέματα. Το μόνο που είπα ήταν το «επί Ματέω» που μου ʼρθε εκείνη την ώρα και δεν διέπραξα έγκλημα, νομίζω.


Η Καλομοίρα ετοιμάζεται για γάμο
Στις 26 Σεπτεμβρίου η Καλομοίρα παντρεύεται τον αγαπημένο της Γιώργο Μπούσαλη. Οι καλεσμένοι του γάμου θα είναι περίπου 500 άτομα. Το νυφικό της Καλομοίρας θα είναι δημιουρ*γία των Mi-Ro και θα έχει ρομαντικό πριγκιπικό στιλ που ταιριάζει απόλυτα στην Καλομοίρα. Η ίδια ενθουσιάστη*κε με το συγκεκριμένο σχέδιο από την πρώτη στιγμή που το είδε και το δοκίμα*σε. Τα παπούτσια που θα φορέσει θα εί*ναι δημιουργία του Δούκα Χατζηδούκα. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο γνωστός σχε*διαστής έχει δώσει ιδιαίτερη βαρύτητα σε αυτά, ενώ έχει σχεδιάσει ειδικά για την Καλομοίρα δυο ζευγάρια παπούτσια, ένα για την εκκλησία και ένα για τη δεξίωση.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-08-10, 11:47   #597 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

πολυ ωραια η Παπουτσακη ...
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-09-10, 13:59   #598 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Η Τζούλιαν Μουρ γυμνή!
Δύο χαριτωμένα λιονταράκια και μια πανάκριβη γυναικεία τσάντα Bulgari σίγουρα δεν έχουν τίποτα επιλήψιμο. Αποκτούν όμως, όταν περιβάλλουν τη διάσημη Αμερικανίδα ηθοποιό Τζούλιαν Μουρ, η οποία ποζάρει γυμνή.
Η επίμαχη διαφημιστική αφίσα του γνωστού οίκου επρόκειτο να αναρτηθεί στην καρδιά της Βενετίας, στην κεντρική πλατεία του Αγίου Μάρκου. Ο νεοεκλεγείς δήμαρχος της πόλης Τζόρτζιο Ορσόνι ωστόσο είπε «όχι», επειδή η Μουρ εμφανίζεται γυμνή και αυτό θα αποτελούσε προσβολή της δημοσίας αιδούς. Ζήτησε μάλιστα η καλαίσθητη μεν, προκλητική δε αφίσα ν’ αντικατασταθεί από κάποια άλλη, καθώς στο πλαίσιο της καμπάνιας η Αμερικανίδα σταρ έχει φωτογραφηθεί και ενδεδυμένη, φορώντας κοσμήματα Bulgari.


Η πραγματική σχέση Νατάσας Θεοδωρίδου και Αντώνη Κανάκη
Μετά την κοινή τους εμφάνιση στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται ο Αντώνης Ρέμος, κάποιοι βιάστηκαν να πουν ότι υπάρχει φλερτ μεταξύ τους, ειδικότερα μετά τη δημοσίευση φωτογραφιών που δείχνουν ότι υπήρχε έντονη διαχυτικότητα ανάμεσά τους.
«Η Νατάσα και ο Αντώνης είναι πάνω από δέκα χρόνια φίλοι και έχουν πολλούς κοινούς γνωστούς» λέει άνθρωπος από το περιβάλλον τους. «Κάνουν παρέα από τότε που έκαναν και οι δυο τα πρώτα μεγάλα βήματα στην καριέρα τους. Δεν υπάρχει και δεν υπήρξε ποτέ τίποτα παραπάνω μεταξύ τους πέρα από αμοιβαία συμπάθεια και εκτίμηση. Οι δυο τους μάλιστα έχουν κοινή αίσθηση του χιούμορ και χαίρονται πολύ όταν βλέπει ο ένας τον άλλον».


Οι φωτογραφίες της Ντέμι Μουρ με μαγιό στο Twitter
Η Ντέμι Μουρ γράφει και ανεβάζει συνεχώς φωτογραφίες στο Τwitter, όπως κάνει άλλωστε και ο σύζυγός της Άστον Κούτσερ. Η τελευταία της ανάρτηση ήταν μερικές φωτογραφίες με μαγιό!
Η Ντέμι Μουρ θυμίζοντας έφηβη ανέβασε μία φωτογραφία της, που έβγαλε στο μπάνιο της φορώντας μόνο ένα μικροσκοπικό μαγιό. Η ίδια έγραψε: «Ίσως αυτό να θυμίζει περισσότερο καλοκαίρι».
Παρά τα 47 της χρόνια, η διάσημη ηθοποιός, ξέρει να προκαλεί και μάλιστα με ένα σώμα που θυμίζει πολύ νεότερη γυναίκα. Η ίδια, όπως έχει δηλώσει στο παρελθόν, μπορεί και διατηρεί τη σιλουέτα της χάρη σε μία δίαιτα που περιλαμβάνει μόνο τροφές χωρίς λίπος. «Δεν πεινάω, απλά τρέφω θρεπτικά το σώμα μου» λέει.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-10-10, 13:08   #599 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Τα κουλούρια της Πάμελα Άντερσον
Η Πάμελα Άντερσον ήταν να πάει για πρόβα μετά το τέλος της press conference για το Eurovoice, όταν ξαφνικά γύρισε στη συνοδεία της και είπε:
- Θέλω να πάμε στην Ακρόπολη!
Όντως, πήγανε, πλήρωσε κανονικά εισιτήριο, ανέβηκε αν και φορούσε τακούνια, της άρεσε πολύ και μετά πάλι άλλαξε γνώμη... Δεν πήγε να κάνει πρόβα αλλά shopping. Επιθυμία της ήταν να πάει στην μπουτίκ της Lοuis Vuitton. Στο κατάστημα δεν γνώριζαν ότι θα πάει. Ξαφνικά, ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Πάμελα. Εδωσε μια παραγγελία και παρέλαβε την αγορά της στο ξενοδοχείο. Επίσης ήταν λιγάκι ανυπόμονη και όταν αργούσε το ασανσέρ του ξενοδοχείου κατέβαινε έξι ορόφους με τις σκάλες! Όταν οι συνοδοί τής είπανε ότι εδώ πουλάνε πολύ ωραία κουλούρια, τούς ρώτησε «δεν έχει ντομάτα; Δεν έχει τυρί;», νόμιζε προφανώς ότι θα ήταν κάτι σαν σάντουιτς. Έτσι, τής πήρανε 2-3 κουλούρια και ξετρελάθηκε! Κάθε μέρα ζητούσε κουλούρι!


Ήρα Μελή: Έχω κάνει σεξ με γυναίκα...
Σε μία συνέντευξή της η Ήρα Μελή (η οποία ήταν υποψήφια playmate) προέβη σε αποκαλύψεις:
- Μια φορά μού την έχει πέσει μια γυναίκα. Έχει γίνει στη Μύκονο όταν δούλευα στην υποδοχή ενός κλαμπ. Μου την έπεσε με τρόπο, αλλά την απέφυγα.
Δηλαδή, δεν έχεις σκεφτεί να κάνεις σεξ με γυναίκα;
- Να σου πω την αλήθεια, έχω κάνει σεξ με γυναίκα. Δεν μου άρεσε, το σταμάτησα στη μέση.
Γιατί; Μήπως δεν σε έγλειφε καλά; (σ.σ. κάτι ερωτήσεις που κάνουν αυτοί οι ''δημοσιογράφοι''!)
- Δεν είναι αυτό, άλλωστε είχε παραπάνω εμπειρίες από μένα με γυναίκες. Αλλά τα πολλά χάδια και φιλιά με ξενερώνουν.


Απίστευτο κι όμως αληθινό!
Ο τερματοφύλακας νομίζει ότι απέκρουσε το πέναλτι και πανηγυρίζει στην εξέδρα ενώ η μπάλα έμπαινε στα δίχτυα!!!
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-10-10, 11:15   #600 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ΜΥΥΥΥΛΟΟΟΟΟΣ οπως λεμε και στο χωριο Μυυυυυυυύλος ! ΧΑΜΟΣ !
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7 (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.