KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Ο κακός ο μύλος όλα τα αλέθει

Ο κακός ο μύλος όλα τα αλέθει Τα περί ανέμων...

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 10-04-07, 10:10   #1 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή Καλοκαιρινες διακοπές

Τί θα κάνετε το καλοκαίρι; Θα πάτε διακοπές; Πού θα πάτε; Άν δέν πάτε τί θα κάνετε;
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 10:13   #2 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Εγώ φέτος σκέφτομαι για Κρήτη Χανια. Ξέρω πως τα Χανιά είναι πιό ωραία απο ότι το Ηράκλειο. Οπότε με την κοπέλα μου λέμε να κατεβουμε Χανιά. Βέβαια λόγο του ότι είμαι καινούριος στην δουλειά, δέν ξέρω πότε θα πάρω άδεια και άν βολέψει να πάμε σε νησί. Θα δείξει... Δέν θέλω πάλι Χαλκιδική Τα τελευταία χρόνια όλο Χαλκιδική πάω, είτε για οικονομικούς λόγους, είτε για απο θέμα χρόνου. Είδωμεν. Φέτος έχω και κουπώνια κοινωνικού τουρισμού. Αλλα εέπιδή τελευταία στιγμή θα μάθω την ημερομηνία της αδείας μου, δέν ξέρω άν θα προλάβω να κλείσω σε κάποιο hotel . Γιά να δούμε Δέν έχω πάει ποτέ Κρήτη.
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 10:32   #3 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

den skeftesai gia kana camping? an e3aireseis to xesimo pou den einai to pio eukolo einai h kaluterh fash...

egw telh iouliou 8a anebw ston arda. standard omws fetos, oxi opws tis prohgoumenes fores pou me poulhsan oloi. epishs skeftomaste na noikiasoume ena poulmanaki (ap auta me tis 9 8eseis) kai na kanoume gurw gurw sthn makedonia kai sth 8rakh. kai telos mallon 8a perasw thn klasikh bdomada tou 15goustou sto e3wxiko.

ap ola auta to pio pi8ano kai sigouro einai to e3wxiko
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 11:01   #4 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
den skeftesai gia kana camping? an e3aireseis to xesimo pou den einai to pio eukolo einai h kaluterh fash...

egw telh iouliou 8a anebw ston arda. standard omws fetos, oxi opws tis prohgoumenes fores pou me poulhsan oloi. epishs skeftomaste na noikiasoume ena poulmanaki (ap auta me tis 9 8eseis) kai na kanoume gurw gurw sthn makedonia kai sth 8rakh. kai telos mallon 8a perasw thn klasikh bdomada tou 15goustou sto e3wxiko.

ap ola auta to pio pi8ano kai sigouro einai to e3wxiko
Τί; Θα ανέβετε στα σκόπια; Ο κόσμος το έχει βούινο κι εμείς κρυφό καμάρι! :rozanna:


Κάμπινγ πήγαμε πέρυσι για 3 μέρες. Περιττό να σου πώ οτι εγω και η Piggy δέν κλείσαμε μάτι Δέν είμαι για κάμπινγκ εγώ. Φοβάμαι μήν ξυπνήσω με καμιά αράχνη αγκαλια
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 11:34   #5 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

afou kleineis th skhnoula kai den pernaei tpt

exoun ena festibal ston arda ka8e xrono, ekei sthn orestiada... mono pou skeftomai pws 8elw mia mera gia na anebw kai mia mera gia na gurisw

a re kai na tan pio fthnh h benzunh.... egw kai to fp agkalia to guro tou kosmou 8a kaname
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 14:22   #6 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

Η ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ τι δεν μπαίνουν ? τη δεύτερη βραδιά στο κάμπινγκ με έπιασε νευρικός κλονισμός δεν άντεχα έβαλα τα κλάματα μέσα στη σκηνή και εκτός όλων αυτών εκεί που ηρέμησα άκουσα ένα 8υρίο να περιφέρετε έξω, προσπαθούν να με πείσουν ότι ήταν βάτραχος αλλά εγώ δεν έχω ακούσει ποτέ βάτραχο να βρυχάται σαν δεινόσαυρος. Ήταν η βραδιά που έπρεπε να μείνω μόνη μου στην σκηνή την προηγούμενη είχα άτομο να σκοτώνει τα μυρμήγκια (εξυπακούεται ότι αφού δεν μπορούσα να κοιμη8ώ εγώ δεν 8α κοιμόταν κανείς άλλος μέσα στη σκηνή.)όλο το βράδυ έλυνα σταυρόλεξα, άσε που το πρωί που ξύπνησαν όλοι, βγήκα κι εγώ έξω και ψάχναμε την παντόφλα του Γιώργου τελικά την βρήκαμε στα πόσα μέτρα από τη σκηνή εγώ πιστεύω ότι την πήρε το 8υρίο αλλά πάλι προσπα8ουν να με πείσουν ότι την πήρε κάποιο σκυλί ένα ξέρω πάντως δεν ξαναπάω σε κάμπινγκ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Piggy : 10-04-07 στις 14:26.
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 15:07   #7 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

eleos reeeeeeeeeeee
h kaluterh fash einai sth skhnh... an den hmoun k toso terastios den 8a emene kalokairi pou na mhn paw gia camping alla kapou kolame

ta entomakia auta den einai problhma... sunh8ws ta murmigkakia ta apofeugeis, arkei na mhn baleis th skhnh sou panw apo th folia tous. oso gia to deinosauraki, einai to mono kako pou exoun ola ta camping....
gia na paroun adeia leitourgias einai upoxreomenoi na filo3enoun enan gurminio. o gurminios einai ena erpetaki san korkodilos pou kinigaei koritsakia otan einai stis diskoles meres tous kai trefetai apo ta .... exm katalabainete
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 15:16   #8 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Απαπαπαπα. παιδιά της πόλης είμαστε εμείς.
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 15:19   #9 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

ναι καλά και αν ένα μυρμηγκάκι μπει μέσα στο αφτί μου μετά πως φεύγει? Ε? είδατε είχα δίκιο για το θηρίο
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-07, 15:45   #10 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Το άκουγα κι εγώ! Έκανε κάπως σάν διλοφόσαυρος απο το jurassic park 1
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:59.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.