KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Κομπλεξισμοί

Κομπλεξισμοί Των φρονίμων τα παιδιά κάποιο λάκκο έχει η φάβα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 19-12-09, 11:31   #1 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Talking Μεγειές μου !!!!

Παει και το μαλλι παιδια !

Ειχα να το κοψω 2 χρονια , και ειχα να το αφησω κατω επισης 2 χρονια , μονιμως μαζεμενα ....με βολευε παρα πολυ ,αλλα δυστυχως το καημενο το μαλλακι μου ειχε ταλαιπωρηθει πολυ απ το λαστιχο, οποτε ενας λογος που ηθελα να κανω την αλλαγη ήταν για να σωθει λιγο απο το μαλλί που μου επαμεινε (καθημερινα εχανα πολλες τριχες)
Το κοσκινιζω καιρο τωρα ,ζαλισα και φιλους-φιλες στο σκυπ "δες αυτο το λινκ σαρεσει το κουρεμα? δες το αλλο σαρεσει? πως να τα κανω? θα μου πανε?".... και δεν μπορουσα να καταληξω ....
επρεπε εν τω μεταξυ για να παω να κουρευτω να κλεισω ραντεβου , εγω ολη τη μερα μπορει να ειχα ψυχολογια για να παω να τα κοψω κοντα , εδω στο γραφειο , αλλα οταν εβγαινα εξω και περνουσα μπροστα απο κομμωτηριο ...ενιωθα φοβια λολ κομπλεξ , πως θα ειναι? θα κανω καλα?η θα το μετανιώνω?
Σχολασα λοιπον χθες και αμολυθηκα στην αγορά με σκοπο τι? ακουσον ακουσον , να αγορασω ενα σκουφι που θα καλυπτε ολο μου το κεφαλι απο το νεο μου κουρεμα που θα εκανα .....εκανε ομως παρα πολυ κρυο και δεν αντεχα κατω στο κεντρο οποτε πηρτα το λεοφωρειακι και γυρισα σπιτι μου .,...εκει αρχισε η τρελη "φαγουρα" σονι-ερικσον και καλα να παω να κουρευτω ! ηθελα ομως και παρεα ....περνω τη μαμα μου και παμε σε μια κοπελα που κουρευει σπιτι της ...μου λεει δεν εχει χρονο να παω σημερα Σαββατο .."καλα σκεφτομαι μεχρι αυριο θα μου χει φυγει ...και μετα θα μου ξαναρθει και γω δε ξερω ποτε .."παω σε μια αλλη σε κομωτηριο , ειχε ηδη 2 πελατισες , η μια βαφη η αλλη περμαναντ ...δεν ειχα ξαναπαει σε αυτη , αλλα οπως και με το γιατρουδακο μου , με εκανε και αυτη κλικ! η ωρα ηταν 7 παρα και μου ειπε να παω κατα τις 8 αν ηθελα να κουρευτω σημερα ...της ειπα πως δε με πειραζει να περιμενω και να κοιταζω κανα περιοδικο με κουρεματα ...περασε η ωρα ηρθε η σειρα μου ...το κουρεμα που εκανα ειναι αυτο http://www.womenshairstylesonline.co...rstyle_700.jpg σε μελαχρινο και με μια πολυ κοντη ασυμετρη φρατζα !
η μαμα μου που εβλεπε απο πισω τα μαλλια μου ειχε γουρλωσει τα ματια της ενω με κουρευε και εγω την εβλεπα και την ελεγα "τι μαμα? δεν γινονται ωραια?" εν τω μεταξυ επειδη την ειχα ζαλισει και αυτη αν θα μου πανε , μηπως να μη τα κοψω κτλ μου ελεγε συνεχεια "ωχ μωρε ματινα , μαλλια ειναι αμα δε σαρεσουν θα μεγαλωσουν " οποτε μου λεει εκεινη την ωρα η μαμα σοκαρισμενη απο το θεαμα "ενταξυ ειναι η πρωτη μερα θα τα συνηθισουμε" χαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχα σοκ και δεος η καημενη η μανουλα μου εμ δεν ηταν και λιγο απο 50ποντους μαλλι να βλεπει 2
εγω απο την ωρα που καθησα στην καρεκλα ειχα χαλαρωσει τελειως και ενω δουλευε στο πισω μερος του κεφαλιου μου , οταν επιασε τα μπροστα τα μαλλια αρχιασα να τραγουδαω εχετε γεια βρυσουλες ...
τελος παντων ..
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ το αποτελεσμα ειναι εξαιρετικο! μου πηγανε τρομερα , φαινομαι πολυ πιο ψηλη , πιο λεπτη ακομα,πολυ πιο γλυκια , πολυ πιο μικρη ...γενικα εγινε μια παρα πολυ καλη αλλαγη !εννοειτε πως το βραδυ το εβγαλα βολτα το μαλλι μου !
Δεν υπηρχε πραγματικα κανενας λογος να εχω μακρυα μαλλια !

μαλλια , κιλα , σπυρια ,τριχες , δοντι ...ολα κομπλε!
Βρε τι αλλαγες ηταν και αυτες οι φετινες!!!! Μπραβο μου
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 11:47   #2 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maRtina Εμφάνιση μηνυμάτων
Παει και το μαλλι παιδια !

Ειχα να το κοψω 2 χρονια , και ειχα να το αφησω κατω επισης 2 χρονια , μονιμως μαζεμενα ....με βολευε παρα πολυ ,αλλα δυστυχως το καημενο το μαλλακι μου ειχε ταλαιπωρηθει πολυ απ το λαστιχο, οποτε ενας λογος που ηθελα να κανω την αλλαγη ήταν για να σωθει λιγο απο το μαλλί που μου επαμεινε (καθημερινα εχανα πολλες τριχες)
Το κοσκινιζω καιρο τωρα ,ζαλισα και φιλους-φιλες στο σκυπ "δες αυτο το λινκ σαρεσει το κουρεμα? δες το αλλο σαρεσει? πως να τα κανω? θα μου πανε?".... και δεν μπορουσα να καταληξω ....
επρεπε εν τω μεταξυ για να παω να κουρευτω να κλεισω ραντεβου , εγω ολη τη μερα μπορει να ειχα ψυχολογια για να παω να τα κοψω κοντα , εδω στο γραφειο , αλλα οταν εβγαινα εξω και περνουσα μπροστα απο κομμωτηριο ...ενιωθα φοβια λολ κομπλεξ , πως θα ειναι? θα κανω καλα?η θα το μετανιώνω?
Σχολασα λοιπον χθες και αμολυθηκα στην αγορά με σκοπο τι? ακουσον ακουσον , να αγορασω ενα σκουφι που θα καλυπτε ολο μου το κεφαλι απο το νεο μου κουρεμα που θα εκανα .....εκανε ομως παρα πολυ κρυο και δεν αντεχα κατω στο κεντρο οποτε πηρτα το λεοφωρειακι και γυρισα σπιτι μου .,...εκει αρχισε η τρελη "φαγουρα" σονι-ερικσον και καλα να παω να κουρευτω ! ηθελα ομως και παρεα ....περνω τη μαμα μου και παμε σε μια κοπελα που κουρευει σπιτι της ...μου λεει δεν εχει χρονο να παω σημερα Σαββατο .."καλα σκεφτομαι μεχρι αυριο θα μου χει φυγει ...και μετα θα μου ξαναρθει και γω δε ξερω ποτε .."παω σε μια αλλη σε κομωτηριο , ειχε ηδη 2 πελατισες , η μια βαφη η αλλη περμαναντ ...δεν ειχα ξαναπαει σε αυτη , αλλα οπως και με το γιατρουδακο μου , με εκανε και αυτη κλικ! η ωρα ηταν 7 παρα και μου ειπε να παω κατα τις 8 αν ηθελα να κουρευτω σημερα ...της ειπα πως δε με πειραζει να περιμενω και να κοιταζω κανα περιοδικο με κουρεματα ...περασε η ωρα ηρθε η σειρα μου ...το κουρεμα που εκανα ειναι αυτο http://www.womenshairstylesonline.co...rstyle_700.jpg σε μελαχρινο και με μια πολυ κοντη ασυμετρη φρατζα !
η μαμα μου που εβλεπε απο πισω τα μαλλια μου ειχε γουρλωσει τα ματια της ενω με κουρευε και εγω την εβλεπα και την ελεγα "τι μαμα? δεν γινονται ωραια?" εν τω μεταξυ επειδη την ειχα ζαλισει και αυτη αν θα μου πανε , μηπως να μη τα κοψω κτλ μου ελεγε συνεχεια "ωχ μωρε ματινα , μαλλια ειναι αμα δε σαρεσουν θα μεγαλωσουν " οποτε μου λεει εκεινη την ωρα η μαμα σοκαρισμενη απο το θεαμα "ενταξυ ειναι η πρωτη μερα θα τα συνηθισουμε" χαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχα σοκ και δεος η καημενη η μανουλα μου εμ δεν ηταν και λιγο απο 50ποντους μαλλι να βλεπει 2
εγω απο την ωρα που καθησα στην καρεκλα ειχα χαλαρωσει τελειως και ενω δουλευε στο πισω μερος του κεφαλιου μου , οταν επιασε τα μπροστα τα μαλλια αρχιασα να τραγουδαω εχετε γεια βρυσουλες ...
τελος παντων ..
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ το αποτελεσμα ειναι εξαιρετικο! μου πηγανε τρομερα , φαινομαι πολυ πιο ψηλη , πιο λεπτη ακομα,πολυ πιο γλυκια , πολυ πιο μικρη ...γενικα εγινε μια παρα πολυ καλη αλλαγη !εννοειτε πως το βραδυ το εβγαλα βολτα το μαλλι μου !
Δεν υπηρχε πραγματικα κανενας λογος να εχω μακρυα μαλλια !

μαλλια , κιλα , σπυρια ,τριχες , δοντι ...ολα κομπλε!
Βρε τι αλλαγες ηταν και αυτες οι φετινες!!!! Μπραβο μου
epishs egines kai POLY metriofrwn
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 11:49   #3 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

μωρε και λιγα λεω

ελα να χορεεψουμε Πανοοοοοο ειμαι πολυ χαρουμενη σας λεωωωω
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 12:16   #4 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maRtina Εμφάνιση μηνυμάτων
μωρε και λιγα λεω

ελα να χορεεψουμε Πανοοοοοο ειμαι πολυ χαρουμενη σας λεωωωω


__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 13:22   #5 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

oraio to gomenaki kai o partener morfi!
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 14:52   #6 Αρχή
msl
Anamella
 
Το avatar του χρήστη msl
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 2.184
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην msl
Προεπιλογή

Και το είχα απορία αν θα κουρευόσουν .. δεν ήθελα κι εγώ να σε πιέσω Αχ φαντάζομαι σοκ η μαμά σου .. κάπως έτσι ήταν και η δική μου μετά το τελευταίο κούρεμα-βαφή .. Αν και τι να λέμε .. περιμένω να δω pic

Μεγειά!
__________________
 click to show
 click to show
Τίποτα σημαντικό .. Ζω μονάχα εν λευκώ



And sth usefull .. Οδοντίατρος, Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
Ο χρήστης msl δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 15:51   #7 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maRtina Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλλια , κιλα , σπυρια ,τριχες , δοντι ...ολα κομπλε!
Βρε τι αλλαγες ηταν και αυτες οι φετινες!!!! Μπραβο μου
sta saranta lifting kai sta 50 diazugio.
o kuklos ths zwhs
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 19:27   #8 Αρχή
Λατρεία
Κάνω υπομονή...
 
Το avatar του χρήστη Λατρεία
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 2.461
Προεπιλογή

Γκομενάκι η ματίνα
Mεγειές κοπελιά!
Πολύ θαυμάζω τους ακομπλεξάριστους ανθρώπους που τους αρέσει ο εαυτός τους...
__________________


"Όλη μου η ζωή είναι στιγμές..."
Ο χρήστης Λατρεία δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-12-09, 21:05   #9 Αρχή
Nidis_
Hakuna Matata
 
Το avatar του χρήστη Nidis_
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Salllloniki
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 2.290
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Nidis_ Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Nidis_ Send a message via Skype™ to Nidis_
Προεπιλογή

Megies matinakiii
Ante na doume omos kai kamia foto
__________________
Ο χρήστης Nidis_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-12-09, 02:01   #10 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Μεγειάααααααααα!!! Μόλις σκάσω μύτη απο γειτωνιά εργοτάξιο θα περάσω να σε δώ!! Πολύ καλή η επιλογη της κομμωσης!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.