KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Κομπλεξισμοί

Κομπλεξισμοί Των φρονίμων τα παιδιά κάποιο λάκκο έχει η φάβα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 26-10-06, 16:11   #21 Αρχή
Κοκκινονίκος
Capten Nick
 
Το avatar του χρήστη Κοκκινονίκος
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Everywhere
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 4.681
Προεπιλογή

για να πάρετε μία γεύση απο ένα μηχανάκι, που είχε όλος τους θεούς μαζί του.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΓΟΝΙΚΗ ΣΥΝΕΝΕΣΗ :p



ανοίξτε τα ηχεία, ελληνικό γεγονός!
__________________
Ο χρήστης Κοκκινονίκος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-10-06, 19:31   #22 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-06, 01:02   #23 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Christy
Επιπλέον δεν σε θεωρώ φυσιολογικό όταν πιο πριν γράφεις ότι θα προσπεράσεις αυτόν που πηγαίνει στην αριστερή με 100 γιατί σημαίνει ότι θα τον προσπεράσεις από ΔΕΞΙΑ :p Το θεωρείς φυσιολογικό αυτό εσύ;
opaaaaa katseee araaaaa3e....
sxedon pote apo de3ia (dld to exw kanei kamposes fores alla oxi sta ta3idia, sto potami otan paw spiti mou k tuxainei h mesaia na kineitai pio grhgora ap[o thn aristerh...)
sta ta3idia kolaw apo pisw tous me flash k apla perimenw na pane sthn akrh
an k sunh8ws den 8elei idieterh prospa8eia... otan blepoun ston ka8refth kapoion me fwta k flash k thn agriofatsa mou den ka8ontai gia polu... bebaia panta uparxoun ki autoi pou den koitane ton ka8refth.... (ki apo dautous kukloforoun polloi) alla pairnoun mprosta otan tous perasei o prwtos brwmogkazos apo de3ia (eipame oxi egw!)

(pare3igi8hka pp sunh8ws odhgw swsta! (extws an mou kolaei kanas tzitzifrikos me kanena apo keina ta karoulia me ta 1200 kubika k ta 800 kila) )
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-06, 11:59   #24 Αρχή
Christy
.::Always Somewhere::.
 
Το avatar του χρήστη Christy
 
Εγγραφή: 29-06-2006
Ηλικία: 54
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή

Ακριβώς με αυτό τον τρόπο σοράβερ έμαθα το πάθημά μου εγώ! Με κάποιον @@ρα που δεν του έκαναν τα 120 με τα οποία πήγαινα στην αριστερή στην Κατεχάκη στις στροφές και ήρθε και ΚΟΛΛΗΣΕ πίσω μου με φλας και κόρνα για να περάσει! Ποιος ήταν ο επικίνδυνος σε αυτή την περίπτωση; Εγώ που πήγαινα με 120 και που όταν έκοψα για να μπω στη δεξιά και να τον αφήσω να περάσει έχασα τον έλεγχο του αυτοκινήτου λόγω κακού οδοστρώματος ή αυτός που ενώ ήδη είχαμε υπερβεί και οι δύο το όριο ταχύτητας του δρόμου με εξώθησε σε τέτοια κίνηση; (εκείνος βέβαια έφυγε κι εγώ έχασα ένα ολόκληρο αμάξι αλλά έτσι γίνονται τα μαθήματα!)

Προσωπικά όταν μου κολλάνε πλέον από πίσω για να με προσπεράσουν παλουκώνομαι εκεί που είμαι εφόσον είμαι μέσα στα μη επιτρεπτά όρια! Και γενικά γι' αυτό μιλούσα για εγωιστική συμπεριφορά! Γιατί ναι μεν έχεις το δικαίωμα να πας γρήγορα στην αριστερή αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχεις την υποχρέωση να τηρείς τις αποστάσεις ασφαλείας και τους τρόπους οδικής συμπεριφοράς!

Κανείς μας δεν είναι σωστός... όπως βλέπεις :p
__________________
Δεν σου εμπνέουν συγκίνηση και αγάπη άνθρωποι που δεν ράγισαν ποτέ
και που στη φάτσα τους δεν έγραψε κανένα ζόρι...

Ο χρήστης Christy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-06, 12:17   #25 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

nai alla esu mou les gia thn katexakh.... ki egw sou lew gia sobarous dromous... h katexakh den se krataei oute me 100...

egw stis e8nikes tous kolaw, k fusika an blepw pws den me pairnei na alla3w lorida den allazw gia na perasei o apo pisw, k fusika otan me perasei kolaw pisw tou na dw poso mporei na ftasei. (bebaia apo ena shmeio k meta pianw th de3ia k phgainw me 110 (taxumetro k strofometro parallhla na koitane pros ta panw ) k kanw xabale me autous pou exoun tous koubades k tous phgainoun sta oria tous )
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-06, 14:28   #26 Αρχή
Christy
.::Always Somewhere::.
 
Το avatar του χρήστη Christy
 
Εγγραφή: 29-06-2006
Ηλικία: 54
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή

Μ' αρέσει που γράφεις και όσο γράφεις επιβεβαιώνεις τα περί εγωισμού και εγωπάθειας :p Γιατί δεν δέχεσαι απλά ότι όλοι ίδιοι είμαστε; :p
__________________
Δεν σου εμπνέουν συγκίνηση και αγάπη άνθρωποι που δεν ράγισαν ποτέ
και που στη φάτσα τους δεν έγραψε κανένα ζόρι...

Ο χρήστης Christy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-06, 14:57   #27 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

den exei plaka etsi agaphto xoropidixto pontiki

moiazoume katw apo proupo8eseis, k eimaste oloi perissotero k ligotero epikindunoi analoga th mera k thn wra ktl ktl ktl

px otan phgainw spiti mou to meshmeri pou ok den paw arga eimai ligotero epikindunos apo otan psaxnw na parkarw to bradu pou me to zori allazw taxuthtes.

k o 25xronos pou kanei xwsimata k exei an8rwpino toutou k 3erei pws na ta kanei einai ligotero epikindunos apo ton 55rh pou phre grhgoro ama3i sta geramata k to paizei magkas.
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-06, 15:06   #28 Αρχή
Christy
.::Always Somewhere::.
 
Το avatar του χρήστη Christy
 
Εγγραφή: 29-06-2006
Ηλικία: 54
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή

Διαφωνώ γιατί εγώ τους θεωρώ και τους δύο το ίδιο επικίνδυνους για τους άλλους! Γιατί κανένας από τους δύο δεν σκέφτεται τον αστάθμητο παράγοντα που είναι ΟΙ ΑΛΛΟΙ!
__________________
Δεν σου εμπνέουν συγκίνηση και αγάπη άνθρωποι που δεν ράγισαν ποτέ
και που στη φάτσα τους δεν έγραψε κανένα ζόρι...

Ο χρήστης Christy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-06, 19:58   #29 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

an prosexeis k foras zwnh kanenas den einai epikindunos
kai auto sto lew egw pou odhgw panw apo (calculating...................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .............) 8 mhnes!
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.