KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Κομπλεξισμοί

Κομπλεξισμοί Των φρονίμων τα παιδιά κάποιο λάκκο έχει η φάβα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 02-03-07, 00:38   #1 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Angry Πρέπει να πάω με 4 γυναίκες μέχρι τις 30 Ιουνίου!

Είχα πάρει πολύ τα πάνω μου τον τελευταίο καιρό. Και γενικώς είμαι στα πάνω μου εδώ και 3 χρόνια. Σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό. Υπό κανονικές συνθήκες και μετά από ένα διαζύγιο θα έπρεπε να κλαίω τη μοίρα μου και να αναρωτιέμαι ποιος είμαι, τι γυρεύω και πού πάω (όπως λέει κι ένα τραγούδι του Γερολυμάτου -μα που τον θυμήθηκα ο αθεόφοβος!).

Διότι κύριοι και κυρίες από το 1987 που είχα την πρώτη μου ερωτική εμπειρία, όταν κυριολεκτικά με βίασε μία κοπέλα αρραβωνιασμένη και 3 χρόνια μεγαλύτερή μου, μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2004 που χώρισα με τη πρώην γυναίκα μου είχα πάει με 3 γυναίκες όλες κι όλες. Όχι ότι είχα τίποτα στραβό Ίσα-ίσα. Μια χαρά ήμουν. Μη με βλέπετε τώρα που σαρανταρίζω και τα μαλλιά μου έχουν αποδημήσει εις Κύριον. Απλά, οι σχέσεις μου ήταν μακροχρόνιες κι εγώ αυστηρά μονογαμικός. Πότε, λοιπόν, να προλάβω να πάω με πολλές γυναίκες όταν είμαι 3 χρόνια με τη μία, 2 χρόνια με την άλλη, κι άλλα 9 με την τρίτη; Βάλτε κι άλλα 2 χρόνια (20 μήνες για την ακρίβεια) στο στρατό. Μετρημένα κουκιά δηλαδή.

Και μετά; Και μετά τί; Έλα μου ντε! Όταν χώρισα, σκέφτηκα ''Αυτό ήταν''. Τώρα πια τι σχέσεις να κάνω σ' αυτή την ηλικία, μ' αυτήν τη ψυχολογία και μ' αυτή τη φάτσα που έχανε μαλλιά και κέρδιζε ρυτίδες;

Άβυσσος όμως η ψυχή της γυναίκας, άβυσσος κι εγώ. Διότι από τον Σεπτέμβριο του 2004 μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2005 (μέσα σ' ένα χρόνο δηλαδή) είχα κάνει ήδη σχέσεις με 4 γυναίκες. Όχι ότι πρόκειται περί σπουδαίου κατορθώματος αλλά για έναν τύπο σαν εμένα (που είμαι εξαιρετικά ντροπαλός σε τέτοια θέματα) ήταν πολύ σημαντικό. Ό,τι δεν είχα καταφέρει σε 17 ολόκληρα χρόνια, το κατάφερα σε 12 μήνες. Και δεν έφτανε μόνο αυτό αλλά ερωτεύτηκα, σφοδρά κιόλας. Κι έτσι πήρα την απόφαση να ξαναπαντρευτώ.

Ευτυχώς κι η Εύη είναι ερωτευμένη μαζί μου οπότε είπαμε να παντρέψουμε την τρέλλα μας. Είχα πάρει πολύ τα πάνω μου λοιπόν. Έλα όμως που... ήρθε μία έρευνα που έγινε στην Ελλάδα και λέει ότι ο Έλληνας αλλάζει 10,6 συντρόφους στη διάρκεια της ζωής του!

Τί έκανε λέει; Δηλαδή εγώ που πρόλαβα ν' αλλάξω 7 είμαι κάτω από το μέσο όρο; Ε, αυτό δεν το ανέχομαι! Είναι προσβολή στον ανδρισμό μου! Τι θα πω αύριο-μεθαύριο στο γιο μου; Τι ιστορίες θα λέω μπροστά στο τζάκι στον εγγονό μου; Δυστυχώς δεν θα έχουν τίποτα να περηφανευτούν για μένα (εκτός ίσως από τη μεγάλη μου δισκοθήκη).

Πρέπει λοιπόν να βρω οπωσδήποτε 4 γυναίκες μέχρι τις 30 Ιουνίου που είναι ο γάμος μου. Διότι εγώ το τιμάω το στεφάνι μου και δεν έχω σκοπό να διαπράξω το αμάρτημα της μοιχείας. Παίρνω τηλέφωνο τη μέλλουσα γυναίκα μου.

- Μωρό μου, πρέπει να πάω με 4 γυναίκες μέχρι τις 30 Ιουνίου!
- Ε; Τί σ' έπιασε τώρα;
- Το και το (της εξηγώ για την έρευνα κ.λπ.).
- Ωραία. Πήγαινε εσύ με 4 γυναίκες κι εγώ θα πάω με 10 άντρες!
- Γαμώτο! Δεν το σκέφτηκα αυτό!
- Κακομοίρη μου! Έτσι και κάνεις τίποτα θα πας εσύ στο χώμα κι ο Αλβανός στη φυλακή!
- Ο Αλβανός;
- Ναι, ο Αλβανός. Σιγά μη σε σκότωνα η ίδια! Θα σου βγάλω τα μάτια κακομοίρη μου!

Φτου! Δεν έπιασε. Ακόμα κι οι προσπάθειές μου να την πείσω να είναι κι αυτή παρούσα έπεσαν στο κενό. Αποκλήθηκα κι ανώμαλος. Ορίστε μας! Πρέπει να το πάρω απόφαση. Θα κολλήσω στον αριθμό 7. Και οι 7 ήσαν υπέροχες. Σαν τα 7 θαύματα του κόσμου.

Όσο για το 10,6; Μμμμ... Σιγά τον αριθμό. Δεν είναι καν ακέραιος. Άσε που πολλοί θα έχουν πει ψέμματα και θα το έπαιζαν μεγάλοι εραστές φαντασιώμενοι ότι περνούσαν στο κρεβάτι τους τις Νύχτες του Αγίου Βαρθολομαίου . Τώρα που είπα Βαρθολομαίος... τον έφαγαν τον άνθρωπο και γεννήθηκαν μαντινάδες κι ανέκδοτα που κάνουν τον γύρο του κόσμου σε 80 e-mail... Βρε τι πάθαμε...
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 01:05   #2 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Πολύ καλά καταλήγεις φίλτατε Πλάτωνα. 10,6? Εγώ έχω ακούσει (Δέν θυμάμαι τί και πώς, μπορεί να το κυκλοφόρησαν τίποτα κακιασμένες γυναικες) πως όταν οι άντρες λένε πως πήγαν με 'ν' αριθμό γυναικών, τότε ο αληθινός αριθμός βρίσκεται όταν κάνουμε 'ν/3' οπότε 10,6/3= 3,533. Τουτέστιν ο μέσος όρον τον αντρών ανέρχεται στις τρισίμιση γυναίκες Εσύ φίλε Πλάτων είσαι ΑΚΡΙΒΩΣ στο ΔΙΠΛΑΣΙΟ!!! Άρα έχεις πάει με ΔΥΟ φορές περισσότερες γυναίκες απο ότι ο μέσος Έλληνας!!!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 01:07   #3 Αρχή
Piggy
Φυσική Ξανθιά
 
Το avatar του χρήστη Piggy
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: στον κόσμο μου
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 5.177
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Piggy Send a message via Skype™ to Piggy
Προεπιλογή

Ο χρήστης Piggy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 02:19   #4 Αρχή
Λατρεία
Κάνω υπομονή...
 
Το avatar του χρήστη Λατρεία
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 2.461
Προεπιλογή

Κ γω έχω ακούσει ότι όταν μια γυναίκα λέει ότι πήγε με έναν ν αριθμό αντρών, ο πραγματικός αριθμός είναι ν επί 3
__________________


"Όλη μου η ζωή είναι στιγμές..."
Ο χρήστης Λατρεία δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 10:49   #5 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Σωστό κι αυτό Άρα στην προκειμένη περίπτωση 10*3 =
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 11:54   #6 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

gia tous gay lene tpt re paidia?
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 14:17   #7 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

Σωστή η μέλλουσα γυναίκα!
Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 14:33   #8 Αρχή
koure
skroutz
 
Το avatar του χρήστη koure
 
Εγγραφή: 04-09-2006
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 566
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην koure Send a message via Skype™ to koure
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver
gia tous gay lene tpt re paidia?
Γιατί Σταύρο; Ενδιαφέρεσαι να μάθεις; Ύποπτο μου φαίνεται!!!
__________________




Ο χρήστης koure δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 15:12   #9 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Mentoras Εμφάνιση μηνυμάτων
apaixto. Egw omws ti na pw pou exw paei me mia, thn gynaika mou? Dhladh ta eggonia mou 8a me koroideuoun?
ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤ!!!! Μήν μιλάς! Μήν το ξαναπείς αυτό σε κανέναν! Ξέρουμε σου ξέφυγε εδώ σε εμάς και θα προσπαθήσουμε να το ξεχάσουμε, θα σε καλύψουμε.... Αλλα μην σου ξεφύγει ξανα παραέξω!!!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-03-07, 15:43   #10 Αρχή
Κοκκινονίκος
Capten Nick
 
Το avatar του χρήστη Κοκκινονίκος
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Everywhere
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 4.681
Προεπιλογή

Παράθεση:
- Ωραία. Πήγαινε εσύ με 4 γυναίκες κι εγώ θα πάω με 10 άντρες!
- Γαμώτο! Δεν το σκέφτηκα αυτό!


υπολόγισες χωρίς στον ξενοδόχο
δε μας την έφερες ακόμα από εδώ
πρέπει να πάρει το βάπτισμα του κακού παιδιού για να μπορέσει να σε πάρει
αλλιώς δε σ'αφήνουμε
__________________
Ο χρήστης Κοκκινονίκος δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.