KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > Αταξίες > CiNE-SyMPOSiON

CiNE-SyMPOSiON Κινηματογραφικά έργα με την υπογραφή των ΚακώνΠαιδιών

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 01-08-06, 13:17   #1 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή Ο οργασμός της κουκουβάγιας




Αγαπητή μου Piggy.

Σου γράγω αυτό το γράμμα για να σε ενημερώσω για την σειρά μου που γυρίζω για την τηλεόραση. Από αυτές τις σαπουνόπερες, ξέρεις, τις Βραζιλιάνικες. Όλα καλά και όλα ωραία στα γυρίσματα της σειράς μέχρι που εμφανίστηκαν δύο νεαρά άτομα 25 χρονών περίπου. Ο Νιδις Ζάν Χοσέ Καρύδας και ο Νίκρεδ Αλέ Καριόκας. Καλά παιδιά καί τα δύο, δεν μπορώ να πω, αλλά λίγο γκάου. Θέλω να πω… λίγο ιδιόμορφα. Θέλω να πω, μπλέκονται συνέχεια στο πόδια μου. Αλλα εντάξει, αποφάσισα να τους ανέχομαι. Θα σου πω λίγα πράγματα για τον καθένα Ο Νιδις παιδί από την Θεσσαλονίκη, γόης. Ωραίο παιδί δεν μπορώ να πω. Καμιά κοπέλα δεν θα μπορούσε να του αντισταθεί. Αλλά δυστυχώς έχει IQ ραδικιού. Δεν νιώθει, δεν του κόβει. Ο Νικρεδ από την άλλη είναι από Αθήνα. Έξυπνος, (λέμε τώρα) καταφερτζής αλλά έχει να σταυρώσει γυναίκα από τότε που γεννήθηκε. Συγνώμη, κόβω λίγο απότομα εδώ το γράμμα μου γιατί έχει έρθει κόσμος για τα γυρίσματα. Θα επικοινωνήσω μαζί σου πάλι αύριο!

Με αγάπη
Freeman
-------------------------------

Ο ήλιος τζιτζίριζε έντονα πάνω από την πόλη. Η ώρα έδειχνε 1:27 το μεσημέρι. Αλλα η μπαταρία του ρολογιού είχε πέσει οπότε θα ήταν λογικά κατά τις 3 το μεσημέρι. Ο Νικρεδ βγαίνει από το δωμάτιό του, κατευθύνεται στην κουζίνα και από εκεί μπαίνει στο δωμάτιο του Νιδι όπου και τον βρίσκει να κοιμάται.

-Νιδι! Ξύπνα! Δεν νομίζεις ότι πρέπει να φτιάξουμε κάτι να φάμε; Τόσες ώρες κοιμάσαι πια!
-Πέτα καμιά πίτσα στο φουρνάκι ρε. Το στομάχι μου χορεύει μακαρένα. Άσχημο ξενύχτι χθες βράδυ.
-Τι εννοείς! Αφού εχθές το βράδυ κοιμηθήκαμε νωρίς! 11 η ώρα ήμασταν στο κρεβάτι!
-Α ναι δεν σου είπα… Με πήρε το βράδυ τηλέφωνο η Λάουρα μαζί με την Ελεονόρα να πάμε για κανένα ποτό. Αλλά δεν σε ξύπνησα να έρθεις μαζί γιατί λυπήθηκα ρε να σε ξυπνήσω, κοιμόσουν σαν πουλάκι.
- ΚΑΛΑ ΡΕ ΗΛΙΘΙΕ! ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!

«Πρόκειται περί ηλιθίου συγκατοίκου!!! Πρέπει να το δεχτώ!!!» συλλογίζεται ο Νικρεδ χτυπώντας με δύναμη την πόρτα του δωματίου κατευθυνόμενος στην κουζίνα προκειμένου να φτιάξει κάτι πρόχειρο για φαγητό.

-Έλα ρε εντάξει μην τρελαίνεσαι! λέει ο Νιδις κατευθυνόμενος και αυτός στην κουζίνα φορόντας μόνο το εσώρουχό του. Δεν πήγαμε τελικά για ποτό οπότε δεν έχασες και τίποτα.
-Μα αφού είπες πως ξενύχτησες.
-Ναι. Δεν πήγαμε για ποτό. Τις είπα και ήρθαν εδώ στο σπίτι. Εδώ καθίσαμε.
Ο Νικρεδ φανερά παγωμένος σταματάει να κάνει ότι κάνει στον πάγκο της κουζίνας και γυρίζει προς τον Πέδρο με βλέμμα που πετάει φωτιές.
-Ήσουν μόνος εδώ, μαζί με δύο γυναίκες ΔΙΨΑΣΜΕΝΕΣ και με άφησες να είμαι μέσα στο δωμάτιό μου και να κοιμάμαι…
-Όχι αυτό δεν είναι αλήθεια… Είπα την Ελεονόρα να έρθει να σε ξυπνήσει αλλά προφανώς δεν το έκανε!
-Επαναλαμβάνω… ΉΣΟΥΝ ΜΟΝΟΣ ΕΔΩ ΜΕ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΣ!!!
-Έλα ρε Νικρεδ τώρα! Χαλάρωσε δεν κάναμε δά και τίποτα! Μόνο σεξ κάναμε στο δωμάτιό μου για να μην σε ξυπνήσουνε με τις φωνές τους.
-Έκανες σεξ και με τις δύο;
-Ε τι να έκανα ρε συ; Αφού εσύ κοιμόσουν!!!

Ο Νικρεδ σφίγγει το μαχαίρι που κρατούσε στο εσωτερικό της παλάμης του

-ΜΗ! ΜΗΗΗ! ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΙΚΡΕΔ! ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ!!! ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ! ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ! ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ! ΣΤΑΜΑΤΑΑΑΑΑΑ!

Το κυνηγητό κράτησε αρκετά λεπτά αλλα ο αγώνας έληξε με ισοπαλία. Ο Νικρεδ συνέχισε το μαγείρεμα και την στιγμή που άνοιξε το ψυγείο βρήκε μέσα έναν φάκελο με ένα γράμμα.

--------
Αγαπητή Piggy
Ο Νικρεδ και ο Νιδις είναι φιλαράκια αρκετά χρόνια. Σπούδαζαν μαζί και συγκατοικούσαν στα φοιτητικά τους χρόνια. Τώρα συγκατοικούν μαζί σε ένα τριάρι στο κέντρο της πόλης άνεργοι πλέον αναζητώντας μεροκαματάκια εδώ και εκεί. Τι εδώ και εκεί δηλαδή, όλο στα πόδια μου τριγυρίζουν. Αν και δεν νομίζω να το κάνουν επίτηδες. Απλά δεν παίρνουν χαμπάρι. Μπλέκονται στο σήριαλ, αλλά αυτοί νομίζουν ότι ζουν την πραγματική ζωή. Τρέχα γύρευε δηλαδή.

Με αγάπη
Freeman.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Freeman : 18-09-06 στις 20:09.
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-08-06, 13:33   #2 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

kammeno, alla maresei
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-08-06, 14:19   #3 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Η Κριστυ στέκεται μπροστά στον Αντώνιο μέσα στην μεγάλη τους έπαυλη και του μιλάει με μάγουλα γεμάτα δάκρυα και μάτια κόκκινα.

-Αντώνιο! Γιατί μου το έκανες αυτό μου λες; Ε; Πώς μπόρεσες! Πες μου γιατί; Γιατί; Γιατί; Πες μου! Γιατί δεν μου μιλάς! Πες μου!
-Κρίστυ! την αγαπώ! Πάντα την αγαπούσα! Στην αρχή γινόταν παρά την θέλησή μου αλλά μετά την αγάπησα!
-Πώς μπόρεσες να κάνεις παιδί μαζί της την στιγμή που έχω μέσα στην κοιλιά μου το παιδί σου! Μου λες;
-Κρίστυ σταμάτα σε παρακαλώ! Δεν μπορείς να καταλάβεις!
-Τι να καταλάβω Αντώνιο! Τι! Τι τι τι τι τι !!!!!

Η Κρίστυ τραβάει τον Αντώνιο από το μπράτσο περιμένοντας εξηγήσεις, όταν ξαφνικά χτυπάει το κουδούνι της εξώπορτας.

-Ροζάννα! Πήγαινε να ανοίξεις! Λέει η Κρίστυ στην δούλα της.
-Μάλιστα κυρία.

-Καλησπέρα σας,
-Καλησπέρα.
-Είμαι ο Νιδις Ζάν Χοσέ Καρύδας.
-Είμαι η Ροζάννα σκέτο. Τι θα θέλατε;
-Βασικάαα… Διάβασα μια αγγελία για συντηρητή πισίνας. Ζητάτε…
-Α ναι, κατάλαβα. Όχι κάνετε λάθος. Το δίπλα ακριβώς σπίτι έχει βάλει την αγγελία. Εμείς έχουμε ήδη συντηρητή.

-Ποιος είναι Ροζάννα; Φωνάζει η Κρίστυ από μέσα.
-Είναι κάποιος Νιδις παραπίμ παραπόμ καρύδας, λέει πως βάλαμε μια αγγελία για συντηρητή πισίνας.

Εκείνη την στιγμή ο Αντώνιο φεύγει από το σπίτι. Η Κρίστυ σκουπίζει τα δάκρυα και πηγαίνει προς την είσοδο.

-Πήγαινε μέσα Ροζάννα!
-Μάλιστα κυρία.
-Λοιπόν; Είστε ο Νίδις παραπίμ παραπόμ Καρύδας!
-Όχι, είμαι ο Νιδις Ζάν Χοσέ Καρύδας
-Α μάλιστα. Είσυε συντηρητής πισίνας.
-Ναι. Για την αγγελία, αλλά χτύπησα λάθος πόρτα από ότι είπε η δεσποινίς Ροζάννα.
Ο Νίδις έστριψε να φύγει. Από το μυαλό της Κρίστυ πέρασε η εικόνα του Αντώνιο να κάνει έρωτα με άλλη γυναίκα. Το μυαλό της θόλωσε κατευθείαν!
-ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ! Φωνάζει η Κρίστυ. Όχι δεν κάνατε λάθος… Στο σωστό σπίτι ήρθατε, περάστε μέσα.

Μετά από λίγες ώρες ο Νίδις επιστρέφει σπίτι και βρίσκει τον Νικρεδ σε στάση γιόγκα.

-Λοιπόν; Πώς πήγε η συνέντευξη;
-Καλή. Ωραία. Μια χαρά! Υπέροχα!
-Τι θες να πεις! Σε προσλάβανε κατευθείαν!
-Όχι.
-Τι θες να πεις… Τότε;
-Έκανα σεξ με την οικοδέσποινα…
Ο Νικρεδ πέφτει κάτω από την στάση γιόγκα, ξεμπλέκει πόδια και χέρια και στρέφει την προσοχή του στον Νίδι.
-Τι; Και;
-Καλή. Ωραία. Μια χαρά! Υπέροχα!
-Και με την δουλειά;
-Δεν ξέρω… Μου είπε να ξαναπεράσω να το κουβεντιάσουμε.
-Μάλιστα… Δεν σε πιστεύω ώρες ώρες.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Freeman : 18-09-06 στις 20:06.
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-08-06, 22:10   #4 Αρχή
Nidis_
Hakuna Matata
 
Το avatar του χρήστη Nidis_
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Salllloniki
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 2.290
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Nidis_ Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Nidis_ Send a message via Skype™ to Nidis_
Προεπιλογή

Pragmati kameno alla oraio.
Synexise kyrie senariografe
Ο χρήστης Nidis_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-08-06, 22:52   #5 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

polu sex.....
kairos na pesei k ligo 3ulo pppp
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-09-06, 20:08   #6 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Σημείωση: Τα δύο παραπάνω επεισόδια υπέρστησαν κάποιες τροποποιήσεις όσο αφορά κυρίως τα ονόματα των πρωταγωνιστών. Παρακαλώ να τα ξαναρίξετε μιά ματιά καθότι έρχονται καινούρια επεισόδια της σειράς!

Με εκτίμηση
Freeman
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-06, 00:19   #7 Αρχή
Christy
.::Always Somewhere::.
 
Το avatar του χρήστη Christy
 
Εγγραφή: 29-06-2006
Ηλικία: 54
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή

Ποιος είναι αυτός ο Αντόνιο;

Ροζάννα δούλα μου.... μ' αρέσει
__________________
Δεν σου εμπνέουν συγκίνηση και αγάπη άνθρωποι που δεν ράγισαν ποτέ
και που στη φάτσα τους δεν έγραψε κανένα ζόρι...

Ο χρήστης Christy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-06, 00:20   #8 Αρχή
Christy
.::Always Somewhere::.
 
Το avatar του χρήστη Christy
 
Εγγραφή: 29-06-2006
Ηλικία: 54
Μηνύματα: 303
Προεπιλογή

A σου έχει ξεφύγει κι ένας Πέδρο μέσα
__________________
Δεν σου εμπνέουν συγκίνηση και αγάπη άνθρωποι που δεν ράγισαν ποτέ
και που στη φάτσα τους δεν έγραψε κανένα ζόρι...

Ο χρήστης Christy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-06, 01:38   #9 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

lol !!! O Αντώνιο είναι κομπάρσος. Μήν τον δίνεις σημασία.
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-06, 03:28   #10 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Ακατάλληλο για ανήλικους


Αγαπητή Piggy.

Χαίρομαι που τα ξαναλέμε. Είχα καιρό να σου γράψω. Στο σημερινό επεισόδιο της σειράς θέλησα να βάλω και λίγη περιπέτεια. Φόνο, αγωνία, πλοκή. Τί θέλω να πώ; Ο Νιδις έκανε καλά την δουλειά του σάν συντηρητής πισίνας. Με την πάροδο των ημερών ανέπτυξε οικιότητα με την Ροζάννα. Βγαίναν και για ποτό (στο εντελώς φιλικό παραδόξως αφού η Ροζάννα δέν ήθελε να κανει τίποτα ερωτικό με τον Νιδι γιατί ήξερε πως είχε ερωτικά πάρε δώσε με την Κρίστυ). Με τα πολλά λοιπόν η Ροζάννα γνώρισε τον φίλο του Νιδι τον Νικρεδ και αναπτύχθηκε αίσθημα μεταξύ τους. ---


Νωρίς το απόγευμα. Ο καιρός ζεστός. Η Ροζάννα είναι ξαπλωμένη γυμνή στο κρεβάτι του δωματίου της και σκέφτεται διάφορα πράγματα με σκοπό να βγεί απο την βαρεμάρα της στιγμής. Η κυρία της η Κρίστυ έλειπε απο το σπίτι. Το αεράκι που έμπαινε απο το μισάνοιχτο παράθυρό της χάιδευε απαλά το γυμνό της κορμί. Έκλεισε τα μάτια της και άφησε τον εαυτό της να απολαμβάνει το κελάιδημα των πουλιών. Ο ήχος απο τις σούστες του κρεβατιού και οι δονήσεις της αποσπούσαν την προσοχή. Μιά κραυγή την έκανε να επανέλθει στην πραγματικότητα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΣΣΣ ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!! ακούστηκε απο τον στόμα του γυμνού Νικρεδ ο οποίος έπειτα έγειρε το σώμα του δίπλα απο το σώμα της Ροζάννας.
-Ήταν καταπληκτικό αγάπη μου. Δέν έχω ξανανιώσει τέτοια ηδονή! λέει ο Νικρεδ.
-Ούτε εγώ μωρό μου! Ήταν υπέροχα!

Εκείνη την στιγμή ακούστηκε ένα βουητό, ήταν ο ήχος του αυτοκινήτου της Κρίστυ που επέστρεφε στο σπίτι.

-ΩΧ ΑΜΑΝ! ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ! ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! Ντύσου γρήγορα! Πρέπει να φύγεις, δέν πρέπει να σε βρεί εδώ, θα με σκοτώσει. Μου απαγορεύει να φέρνω γνωστούς μου στο σπίτι!
Στο σπίτι είχαν αρχίσει να ακούγονται βήματα. Η Κρίστυ απο το γκαράζ είχε μπεί ήδη μέσα στην έπαυλη.
-Γρήγορα! Τρέχα φύγε απο το παράθυρο.
Ο Νικρεδ έντρομος απο τον πανικό τρέχει προς το παράθυρο...
-Περίμενε! Είσαι γυμνός! Πιάσε τα ρούχα σου, ντύσου!
Η Ροζάννα πετάει τα ρούχα του Νικρεδ προς την κατεύθυνσή του. Αυτός βρισκόμενος μπροστά απο το παράθυρο, θέλεις λίγο το άγχος, λίγο ο πανικός, δέν προλαβαίνει να τα πιάσει και τα ρούχα χάνονται έξω απο το παράθυρο.
-Θεέ μου! φωνάζει ο Νικρεδ. Βρισκόμαστε στον 3ο όροφο! Είσαι τρελή; Πώς θα φύγω απο εδώ μέσα! Και μάλιστα γυμνός!!!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:52.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.