KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Οι Δύσεις

Οι Δύσεις Τι συμβαίνει στον κόσμο, πάρτε το βούκινό σας κι ελάτε!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 29-07-08, 12:46   #221 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ΣΑΝ ΤΡΑΒΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟς ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 29-07-08, 14:09   #222 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

se oles tis fwtografies san trabeli einai
an thn deis oloswmh blepeis pws den einai bebaia, mia styalia na8rwpos
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-08-08, 15:42   #223 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Με το ποσό των 14 εκατομμυρίων δολαρίων (9,3 εκ. ευρώ) πωλήθηκαν οι πρώτες φωτογραφίες από τα δίδυμα του ζεύγους Μπραντ Πιτ και Αντζελίνα Ζολί.
Tο αμερικανικό περιοδικό «People» και το βρετανικό «Hello» ισοψήφησαν στον σχετικό πλειστηριασμό και οι φωτογραφίες δημοσιεύονται τη Δευτέρα στα καινούργια τεύχη των περιοδικών μαζί με την πρώτη συνέντεξη των γονέων.
Το προηγούμενο ρεκόρ χρημάτων ανήκε στο ζεύγος Τζένιφερ Λόπες και Μαρκ Άντονι για τα δικά του δίδυμα με έξι εκατομμύρια δολλάρια.
Το ζευγάρι Πιτ και Ζολί σκοπεύει να δωρίσει τα χρήματα σε φιλανθρωπικούς σκοπούς, όπως έγινε με τις φωτογραφήσεις των άλλων παιδιών των δύο ηθοποιών. Τα δίδυμα Βιβιέν Μαρσελίν και Νοξ Λιόν γεννήθηκαν στις 12 Ιουλίου στη Νότια Γαλλία.


Μεγάλωσε σε μια οικογένεια με αυστηρές χριστιανικές αρχές, πήγαινε κάθε Κυριακή στην εκκλησία με τους γονείς της κι εργαζόταν εθελοντικά τα απογεύματα σε μια τσαγερί για ηλικιωμένους. Και όμως, στα 22 της η Νίκι Τζέιν θεωρείται το μεγαλύτερο ταλέντο στη βιομηχανία ταινιών πορνό στις ΗΠΑ.
«Ημουν μια καλή χριστιανή μέχρι που μπήκα στην εφηβεία και άρχισα να ανακαλύπτω πως υπάρχουν και άλλες απολαύσεις στη ζωή, όπως τα αγόρια» λέει η Τζέιν που υπέγραψε προ ημερών αποκλειστικό συμβόλαιο με τη Vivid Entertainment, τη μεγαλύτερη εταιρεία παραγωγής ταινιών πορνό που έκανε την Τζένα Τζέιμσον σταρ. «Αισθάνομαι πολύ τυχερή που έγινα ένα από τα κορίτσια της Vivid. Λες κι έπιασαν όλες μου οι προσευχές» εξηγεί η διάσημη πλέον πορνοστάρ που κατάφερε να μπει στη ροζ βιομηχανία μέσω ενός ατζέντη που γνώρισε όταν παράτησε το σχολείο κι έπιασε δουλειά ως μοντέλο.
«Του είπα ότι θα μου άρεσε να γίνω πορνοστάρ και μέσα σε δύο μέρες βρέθηκα στην Τσεχία να γυρίζω την πρώτη μου σκηνή σεξ μπροστά σε πενήντα άτομα. Αν και δεν το είχα ξανακάνει, το βρήκα πολύ απελευθερωτικό» παραδέχεται και προσθέτει: «Το ξέρω ότι μπορώ να πάω μπροστά αφού έχω κάτι πολύ ξεχωριστό. Είμαι ψηλότερη από τους περισσότερους παρτενέρ μου, όμως αυτό δεν φαίνεται όταν είμαστε στο κρεβάτι».


Άκουσον άκουσον, δέκα μήνες μετά την απόκτηση του πρώτου της μωρού η εκρηκτική Σάλμα Χάγιεκ χώρισε από το Γάλλο επιχειρηματία Φρανσουά Ανρί Πινό. Με μια λακωνική δήλωση ο μάνατζερ της ηθοποιού έδωσε την είδηση για τη διάλυση του αρραβώνα της χωρίς να κάνει περαιτέρω σχόλια. Η 41 ετών Μεξικανή ηθοποιός έχει στο ενεργητικό της μια υποψηφιότητα για Όσκαρ με την ταινία «Φρίντα» και αρκετές ερμηνείες που έχουν εισπράξει τα καλύτερα σχόλια από κριτικούς και κοινό. Τον τελευταίο καιρό η Σάλμα επέκτεινε τις δραστηριότητές της αναλαμβάνοντας ενεργό δράση και ως παραγωγός. Μάλιστα, είναι η μαμά της «Ugly Βetty». Αυτής που δείχνει τώρα ο ΑΝΤ1 και είναι η αμερικανική βερσιόν της πρώην δικιά μας «Μαρία η άσχημη».

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-08-08, 15:49   #224 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΡΝΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΣΧΟΛΙΟ ....ΝΟΜΙΖΩ ΠΩς ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΡΕΥΑΝ ΠΟΤΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΑΨΩ ΛΟΛ
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-08-08, 15:51   #225 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΑΝ ΚΑΜΙΑ ΡΟΖ ΜΠΙΜΠΟΟΥ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΤΣΙΧΛΑ ΜΕ ΞΑΝΘΟ ΕΛΑΦΡΥ ΜΠΟΥΚΛΕΤΟ , ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΛΕΤΟ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΝΑ ΧΑΖΟΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙς ..ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ .....
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-08-08, 08:37   #226 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

Βαρύς τραυματισμός σε τροχαίο του Αμερικανού ηθοποιού Μόργκαν Φρίμαν




Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται σε νοσοκομείο του Μέμφις, ο διάσημος αμερικανός ηθοποιός Μόργκαν Φρίμαν, μετά τον τραυματισμό του σε τροχαίο ατύχημα στο Μισισιπή τη νύχτα της Κυριακής.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο γνωστός ηθοποιός έχει σπάσει τον ώμο του, το βραχίονά του και μερικά πλευρά.




Όπως μετέδωσε το τηλεοπτικό δίκτυο CBS, το αυτοκίνητο του 71χρονου ηθοποιού αναποδογύρισε πολλές φορές στο οδόστρωμα και τελικά ανετράπη.


Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Μόργκαν Φρίμαν είχε τις αισθήσεις του, όταν η ομάδα διάσωσης έφτασε στο αυτοκίνητό του.


Ο 71χρονος ηθοποιός έχει βραβευθεί με Όσκαρ το 2005 για την ερμηνεία του στην ταινία «Million Dollar Baby». Ήταν υποψήφιος για Όσκαρ τρεις ακόμη φορές για συμμετοχή του στις ταινίες «Street Smart», «Driving Miss Daisy» και «The Shawshank Redemption».
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-08-08, 10:54   #227 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

ΠΟΛΥ καλός ηθοποιος! Λυπήθηκα πολύ για το ατυχημα. Ευτυχως δεν ηταν κατι πιο σοβαρο!
Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-08-08, 11:13   #228 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ΑΡΕ ΦΡΕΕ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΣΕ ΒΓΑΛΑΝΕ .....
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-08-08, 13:17   #229 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

δεν μπορεσα να τις βρω όλες, αλλα εδω ειναι 2 απο τις φωτο των περιφημων διδυμων του πιτ και της τζολι:








που ερχονται να προστεθουν στα αλλα 4 παιδια του ζευγαριου

__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-08-08, 13:54   #230 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

Πως θα γίνει να με υιοθετήσουν κι εμενα?
Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 (0 μέλη και 2 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.