KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Ο κακός ο μύλος όλα τα αλέθει

Ο κακός ο μύλος όλα τα αλέθει Τα περί ανέμων...

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 10-09-09, 11:50   #17151 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

kalhmeraaa

molis gyrisa apo to IKA,eixa paei na paralabw kati exetaseis...ola normal ektos apo mia paparitsa pou htan ligo aujhmenh(diplasio apo to anwtato ''fusiologiko'' orio )....mou leei xereis auto einai aujhmeno....

ths apantw oti panta einai auxhmeno kai exei na kanei me ton muiko katabolismo logw ths proponhshs..den einai kati pathologiko....

epikh apanthsh:KOPSE THN PROPONHSH: lol:

pragmatika re pst mou einai dynaton na nai enas giatros toso ''amorfwtos''???
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 12:59   #17152 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

to endexomeno na exei dikio? Kai na prepei na xalarwseis ligo to skeftikes?
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 13:34   #17153 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

to endexomeno na einai apla panilithia to skefthkes???

tha prospathisw na ginw katanohtos...oi ''fysiologikes'' times pou exoun kathierwthei exoun prokypsei apo metrhseis tou genikou pluthysmou,tou mesou antrwpou...

profanws kai oi times diaforwn parametrwn metaxy emou kai tou mesoy anthrwpou einai logiko na diaferoun....to mono pou prokuptei einai oti oi times mou den symfwnoun me ton meso oro....profanws afou den exw tis diatrofikes-athlitikes synhtheies tou mesou orou....

kai gia na ginw sugkekrimenos,uparxei ena enzumo pou legetai CPK...auto apeuleutherwnetai apo ta muika kyttara otan katastrefontai(kai nai einai APOLYTA fysiologiko na katastrefontai..meta dhmiourgountai kainuria)...otan kapoios anthrwpos den athleita oi sygkentrwseis sto aima tou cpk einai sxetika xamhles...otan kapoios athleitai anebainoun ligo,kai otan kanei kafrilikia sthn proponhsh anebainoun gia ta kala...an exei kai kamposa mouskoula....klafta xaralampe

genika an eisai kanapedobios kai to cpk exei ftasei sta ypsh tote kati trexei kai prepri na to psaxeis..an pali kopaniesai san zwo kai to cpk exei skarfalwsei kata 99.999% den trexei tipota

genika pantws exei poly plaka na akous diagnwseis apo giatrous tou ika molis bleppoun tis exetaseis sou....mhn proponeisai kai mhn trws prwteines giati tha xalasoun ta nefra sou,tha sapisei to sykwti sou,tha ponaei h mesh sou,ta gonata sou
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 13:38   #17154 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

mhpos na pas se kana giatro gia a8lhtes?
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 13:49   #17155 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

dude,den exw kapoio problhma...apla kathe examhno paw kai kanw exetaseis...check up..pws to lene...e phgainw apla sto ika epeidh exw thn asfaleia...

to erwthma omws einai:den tous mathane sth sxolh oti h auxhsh tou sygkekrimenou enzymu gia kapoion pou athleitai den shmainei kati....h tous to mathane kai apla perasane to mathima nyxta ???
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 13:54   #17156 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

exeis paei ka8olou se giatro pou na exei empeiria me a8lhtes na sou pei pws ontws einai ta pragmata opws ta les esu? 'h akous apofoitous twn tefa giati se boleuoun oi apanthseis tous?
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 13:59   #17157 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Χωρις να ξερω πολλα και χωρις να υποστηριζω πως ειναι "αστερια" στο ΙΚΑ , μη βλεπεις μεμονωμενα το ενζυμο αυτο που λες ...αυτο δεν υπαρχει μονο του ...συν-υπαρχει ....οποτε ο γιατρος σου μπορει να στο ειπε αυτο συγκρινοντας το με το συνολο των αποτελεσματων που εδωσαν οι εξαιτάσεις σου . Αποψη μου΄ οι γυμναστες στα μποντιμπιλνταραδικα δεν ειναι γιατροι και εχουμε απειρα παραδειγματα σωματικης κακοποιησης ...ντεμεκ χτισιματος και σουπερ φυσικής κατάστασης , παρε και μια δευτερη γνωμη για καλο και για κακό
και επισης το οτι ξερεις φυσικη και χημεια επισης δεν σε κανει γνωστη της κατάστασης αυτης , της υγειας σου γενικά.
Καλοπροεραιατα στα λεω αυτα ναι?
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 14:32   #17158 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

σταυρε...εχω μιλησει με ατομα απο τεφφα και οι αποψεις τους συμφωνουν με οσα σου λεω...επισης εχω διαβασει πολλα πραγματα απο ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ διεθνως αναγνωρισμενους...ξανα μανα τα ιδια...επισης ναι εχω και καποια μικρη εμπειρια απο αθλιατρους(οχι απο κοντα)...και παλι τα ιδια ακριβως πραγματα που σου λεω υποστηριζουν...

μαρτινα(ναι ρε λολ..dont worry δεν παρεξηγω
τα αποτελεσματα ηταν ΜΙΑ ΧΑΡΑ....η μονη ''παραφωνια'' ηταν το συγκεκριμενο ενζυμο...ποιος σου ειπε οτι εχω σε εκτιμηση τους γυμναστες στα bodybuilderaδικα??οι περισσοτεροι μαλιστα δεν ειναι καν γυμναστες.lol...

χαχαχα...ποιος ειπε οτι ξερω χημεια?>>

το μεγαλυτερο κερδος του να σπουδαζεις καποια θετικη επιστημη ειναι οτι βαζεις το ρημαδι που λεγεται εγκεφαλος να δουλευει...

οταν λοιπον εχεις διαβασει αρκετες ΕΡΕΥΝΕΣ σε πανεπιστημια,που αποδεικνυουν οτι η αυξηση καποιων παραμετρων(cpk,κρεατινινη,) ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ σε αθλητες,χωρις να αποδεικνυουν καμια παθολογικη κατασταση και αλλες τοσες που αποδεικνυουν οτι η καταναλωση σχετικα μεγαλων ποσοτητων πρωτεινων δεν αποφερουν προβληματα υγειας(νεφροπαθειες και λοιπα),δεν μπορεις παρα να γελας οταν ακους αποψεις τετοιες που ειναι καταλοιπα 40χρονων...

και για να κλεισουμε,σας διαβεβαιω οτι ενας αθλητης(ακομα και ενας που εχει παρει καποιες λελογισμενες δοσεις φαρμακων) ειναι απειρος φορες υγειεστερος απο τον μεσο καναπεδοβιο....
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 16:46   #17159 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ola kala , auto to teleytaio ti to 8eles re panaim?
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 17:13   #17160 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

poio teleutaio??thn ypografh??
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8 (0 μέλη και 8 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:14.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.