KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > Αταξίες > CiNE-SyMPOSiON

CiNE-SyMPOSiON Κινηματογραφικά έργα με την υπογραφή των ΚακώνΠαιδιών

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
Παλιά 28-01-07, 13:09   #1 Αρχή
mikeclio
ftou sas
 
Το avatar του χρήστη mikeclio
 
Εγγραφή: 24-12-2006
Περιοχή: jamaica
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή giouvarlakia sth sofita

o menelaos htan skeptikos ekeino to vroxero apogevma tou aygoustou...H zesth aforhth.o idrwtas kylouse potami apo ta makria mpouklwta kastanokokkina mallia tou.to mhxanhma gymnastikhs pou eixe paraggeilei telika den ekane toso kalh douleia oso tou eixan pei.mallon ekane lathos pou ekopse th syndromh ap to gymnasthrio.katevainei loipon apo to panakrivo mhxanhma kai skeftetai ti mporei na kanei gia na gemisei tis ateleiwtes wres monaxias tou.vgainei ston khpo loipon kai anamesa ap tis anthismenes garyfalies parathrei to sakidio me ta mpastounia tou golf pou eixe afhsei ekei apo tin proigoumenh mera.pairnei to mpastouni me to noumero 8 kai arxizei na vasanizei me mania osa mpalakia tou eixan apomeinei apo thn proigoumenh apopeira tou na paixei golf.alla pali tipota.h ania kai h plhxh tou xtypousan xana thn porta tou vasanismenou myalou tou.telika synhdhtopoiei pws den mporei na paixei golf an den yparxoun trypes ston khpo tou.egataleipei kai afthn tou thn empnefsh me elafra phdhmatakia kai mpainei xana mesa sto spiti kai pairnei to dromo gia to saloni.ekei ton perimenei to panakrivo mhxanhma karaoke kai to prasino fantaxtero mikrofwno pou tou eixe xarisei h mikrh tou exadelfh sta genethlia tou.h eknevristika tsirixth fwnh tou arxizei na akougetai tragoudontas to parta pragmata sou ths polixenhs.gia mia stigmh ton synepairnei h melwdia kai liknizetai stous rythmous ths mousjkhs...
alla pali tipota.h varemara tou htan apythmenh.petaei dton toixo to mikrofwno kai trexontas vgainei pali ston khpo plhsiazontasth megalh tou pisina.opws einai idrwmenos peftei sthn pisina kai arxizei na kolhmpaei me megales xeries kata mhkos ths.kanei kwlotoumpes,platsourizei sta nera alla kai pali...kanena endiaferon.h plhxh pou noiwthei den svhnei me tipota.
tyligetai me to mwv mpournouzi tou kai mpainei mesa sto spiti xana gia na vrei kati allo na kanei.katevainei sto ypogeio loipon koitazontas ena ena ta skalopatia pou xanontai sta avevaia vhmata tou,wspou mprosta sta podia tou parathrei th steka tou mpiliardou pou eixe xrhsimopoihsei sto tournoua snooker pou eixe kerdisei prin tessera xronia.memia apotomh kinhsh rixnei mia stekia stis mpalles pou htan sthmenes apo prin sto trapezi kai ws dia mageias oles oi mpalles pairnoun thn agousa gia tis antistoixes trypes.se tria defterolepta to trapezi exei adeiasei apo mpales...oute kai me afton ton tropo den xamogelaei.pairnei to asanser apo to ypogeio kai anevainei xana sto saloni.koitazontas to megalo trapezi vlepei to misoteleiomeno pazl pou xe arxisei thn prohgoumenh evdomada.me anypomonhsia exetazei ta kommatia ena ena kai arxizei na pairnei morfh h eikona tou pazl.mia skepsh pernaei apo to myalo tou kai sfiggei ta dontia apo aganakthsh.
nai loipon.htan to pazl tou opoioy o skylos tou o ieroklhs eixe faei ta misa kommatia kai den mporouse na to teleiwsei.
petaei to trapezi mazi me to pazl apo to parathiro kai anevainei arga arga pros th sofita.sthn arxh den tou eixe fanei kalh idea alla oso anevaine ta skalopatia toso pio sigouros arxizei aisthanetai gia afto.
steketai sto kefaloskalo kai atenizei thn misanoixth porta ths sofitas.einai apofasismenos pia.tha to kanei.
anoigei thn porta kai vrisketai apenanti se ena terasti piato me mia megalh merida me axnista giouvarlakia.kathws to paxy avgolemono pou trexei panw sta giouvarlakia tou kleinei ponhra to mati ekeinos plhsiazei athoryva to trapezi. nai...eixe erthei h stigmh pou perimene edw kai dyo wres.
prin prolavei na skeftei kathetai,pairnei ena phrouni kai epitithetai sta giouvarlakia fwnazontas aera.se tesseramisi lepta ths wras ta giouvarlakia exoun kanei ftera mazi me ena karveli psomi,miso teneke feta kai ena dilitro kokakola.
epitelous o menelaos einai eftyxismenos. tipota ston kosmo den prokeitai na tou sterhsei ta giouvarlakia tou.
oute h diaita pou ton ypoxreone na kanei hdiaitilogos pou eixe proslavei...
__________________
i lost my soul when i fell to earth
Ο χρήστης mikeclio δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
 


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.