KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Κομπλεξισμοί

Κομπλεξισμοί Των φρονίμων τα παιδιά κάποιο λάκκο έχει η φάβα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 19-11-08, 19:52   #21 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

ante re katastrofea!

mia xara 8a ta paei!

mprabo koritsara!:παρτα:
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-11-08, 20:34   #22 Αρχή
Mirna
Η όμορφη
 
Το avatar του χρήστη Mirna
 
Εγγραφή: 22-07-2006
Περιοχή: Χαλκίδα
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 638
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mirna
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Makjunior Εμφάνιση μηνυμάτων
kanonisou na me grapseis meta otan tha kovw voltes me to kotero...
Είδατε γαμπρό που θα κάνω εγώ???

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Freeman Εμφάνιση μηνυμάτων
Μίλησα τηλεφωνικός με την Ματίνα. Τα κατάφερε και πέρασε όλα τα αθλήματα. Τα όρια ήταν πολύ χαμηλά λέει. Και ο πιό χοντρός θα τα κατάφερνε λέει.
Μπράβο της!!! Συγχαρητήρια!!!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
nai e?
kako auto an einai xamhla ta oria 8elei meson
Είχες καμία αμφιβολία εσύ???
Είναι η ξαδέρφη μου λιμενικό, ναι μεν έδωσε τα αθλήματα και πέρασε κλπ κλπ αλλά είχε ΚΑΙ μέσον!
My friend, στην Ελλάδα ζεις!!! Πουθενά δεν πας μπροστά χωρίς μέσον!!!

Λόγω ζαχάρου κύησης, μετριέμαι με το ειδικό μηχάνημα. Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να αγοράζω τις ταινίες και τις ενεσούλες. Οι 50 ταινίες έχουν 33 ευρώ και οι ενεσούλες 12 ευρώ οι 100. Σύνολο κάνα 80άρι γιατί με 3 μετρήσεις την ημέρα θες 100 ταινίες. Για να τα γράψω λοιπόν στο ΙΚΑ ήθελα μέσον!!! Γιατί πρέπει να βρεις γυναικολόγο του ΙΚΑ, να κλείσεις ραντεβού (φέξε μου και γλίστρησα) και αν το θεωρήσει αναγκαίο να στα γράψει!!!
__________________
Ο χρήστης Mirna δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-11-08, 21:47   #23 Αρχή
Makjunior
ο γητευτής των σκύλων...
 
Το avatar του χρήστη Makjunior
 
Εγγραφή: 15-07-2007
Περιοχή: Αθήνα-Ξάνθη
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 2.170
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Mirna Εμφάνιση μηνυμάτων
Είδατε γαμπρό που θα κάνω εγώ???
ΠΕΘΕΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΜΜΜΜΜΜ
__________________
 click to show
Ο χρήστης Makjunior δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-08, 09:49   #24 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΠΛΑΤΩΝ Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου εύχομαι καλή επιτυχία. Μην το βάζεις κάτω! Πήγαινε και σκίσε!
Είτε πετύχεις είτε όχι, θα είσαι για πάντα η maRtina μας! Όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα, το κινέζικο θα το έχεις.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mgkillme Εμφάνιση μηνυμάτων
ωχχχχχ....ολα την ιδια μερα???
εκτος απο την προπονηση στην πισινα εχεις ασχοληθει καθολου με τα αλλα αθληματα??
καλη επιτυχια
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Κοκκινονίκος Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι μωρέ μην αγχώνεσαι, μικρή είσαι ακόμα

ε και απλά.... θα τα καταφέρεις
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Cj Εμφάνιση μηνυμάτων
dont worry h pisina einai h kaluterh askisi...ante skistous..... na se doume kai limenakario kai ti allo
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Makjunior Εμφάνιση μηνυμάτων
kanonisou na me grapseis meta otan tha kovw voltes me to kotero...
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Freeman Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δέν θα σε πώ καλή επιτυχία, θα σε πώ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ! Άντε πέρνα λιμενικό να φτιάξεις την ζωή σου! Να μας μιλάς μετά όμως ναί? Μήν μας ξεχάσεις?

Μίλησα τηλεφωνικός με την Ματίνα. Τα κατάφερε και πέρασε όλα τα αθλήματα. Τα όρια ήταν πολύ χαμηλά λέει. Και ο πιό χοντρός θα τα κατάφερνε λέει.
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο soraver Εμφάνιση μηνυμάτων
nai e?
kako auto an einai xamhla ta oria 8elei meson
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pastoula Εμφάνιση μηνυμάτων
ante re katastrofea!

mia xara 8a ta paei!

mprabo koritsara!:παρτα:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Mirna Εμφάνιση μηνυμάτων

Μπράβο της!!! Συγχαρητήρια!!!

Παιδια ειμαι τοσο συγκινημενη που τα διαβαζω τωρα ολα αυτα αληθεια , και τοοοοσο πιασμενη λολ , τα κολωμεριααααα μου ουυυυυυυυυυυυυυυυυυ ποναωωωωωωω
Κωνσταντινε σε ευχαριστω με συγκινησες , το κινεζικο εγινε κουτσομουρες καβουροσαλατα και οχταπους λολ εκει στις παραλιες στους Πειραιαδες , ωραια ητανε !
mgkiilme , οχι δεν ειχα ασχοληθει καθολου με τα αλλα , ταχυτητα ειχα να κανω απο το Λυκειο μπορει ,αλμα σε υψος δεν ειχα κανει ποτε , μηκος απο το δημοτικο και σφαιρα ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ 7,260KGr δεν ειχα πεταξει ποτε ....για τα 800μ ειχα κανει 2 προπονησεις , μια το βραδυ που εμαθα οτι την επομενη τα δινω ολα , και αλλη μια την τριτη το μεσημερι μετα που εφυγα απο το γραφειο λολ
Κοκκινε και σενα σε ευχαριστω πολυυυ , αλλα δεν ειμαι τοσο μικρη , σε σωμα ασφαλειας ειναι μαλλον η τελευταια μου ευκαιρια να μπω ...
Γιατρέ μου σευχαριστω πολυ , τελικα η δυναμη της θελησης ειναι μεγαλο πραμα !
Βασίλω μου! εννοια σου εγω θα σε εχω αμολυμενο στα πέλαγα και εσυ θα με χτιζεις σπιτια ...δανεικα ειναι αυτα ....για να μην ξεχνιομαστε
Φρεε μου ! θα σε μιλαω ρε χαζε μη στεναχωριεσαι ....θα σε αφηνω να μπανιαρίζεσαι και να νίβεις τα μουτρα σοιυ απο τα χωματα και τις σκονες του μετρο στις παραλιες μου
σευχαριστω πολυ
Σταυρουκο μου!!!!! Περασα , σορρυ που δεν σε ειδοποιησα αλλα ο καημενος ο μπαμπακας μου ηταν καταταλαιπωρημενος φτασαμε 3 το βραδυ πειραια , με φυλαγε να κοιμηθω κανα 2-3 ωρες στο αυτοκινητο , την αλλη μερα απο τις 7 ειμασταν στη Σχολη εκει τελειωσαμε 15,30 σχεδον , ο καλος μου ειχε ξεροσταλιασει πανω στην καροτσα απο το αυτοκινητο μας (Mitsubishi EL 200 φιμε τζαμια ) για να ειναι ψηλα και να βλεπει τις επιδοσεις μου μεσα στο γηπεδο ...εκανε και ομαδα εκει , ανεβασε και κατι αλλες μαναδες και κατι αλλους πατεραδες που ηταν και εκεινοι εξω απο το γηπεδο και κανανε fun club ...μου λεει οταν φυγαμε "θα με περασανε για τρελο , τα πουρα δεν τα καπνιζα τα μασουσα απο την αγωνια" ... μολις τελειωσαμε γιατι εβρεχε κιολας αρκετα το πρωι μετα εβγαλε καυτο ηλιο -αλλα τι λεω στο ιδιο μερος ησουν ξερεις τι καιροι ειχε στον πειραια - το λεω "Κερναω παμε να φαμε " Ειχα λυσαξει απο το πρωι στις 06,0 ειχα φαει λιγη σοκολατιτσα για να μην ειμαι βαρυα και ειχε παει απογευμα σχεδον ....
να μην τα πολυλογω ειχαμε ταλαιπωρηθει αρκετα και ειχαμε να υπολογισουμε και το δρομο της επιστροφης γι αυτο δεν πηρα τηλέφωνο
Παστακι μου:παρτα: μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμματς φιλακι ηταν αυτο , σευχαριστω πολυυυυυυ , και εννοια σας αμα περασω και την αλλη φαση θα ειμαι ενα ολοκληρο εξαμηνο μετα σιγουρα εκει ...θα μαρτυρησετε το γαλα της μανας σας
Μιρνακι και σενα σευχαριστω πουυυυ , και καλη γενα να εχεις και εσυ!
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-08, 10:24   #25 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Να σας πω τι εγινε ..
08,00 μας ριξανε στην πισινα , ειχα το διαδρομο 7 ...γενικα ημουν πολυ ανετη με το θεμα της πισινα ....αλλα δεν καταλαβα την εκινηση οταν ειπε το "ετοιμες παμε '' εγω ειχα γυρισμενη την πλατη προς την κατευθυνση που επρεπε να κολυμπησω και εφτιαχνα τα γυαλακια μου αφασια η Ματινα στον κοσμο της ...αλλα οκ το εκανα σε 59,08 και με καθυστερηση στην εκινηση .
μας λενε οσες περασατε δινετε τα ονοματα σας και περνατε διπλα στο στιβο ..ε δινω ονομα παω διπλα με το που παταω το ποδι μου περνω το μπαμπα μου να του πω οτι ειμαι στο γηπεδο να ερθει και εκεινος απο εκει γιατι στην πισινα δν επιτρεπανε συνοδους "ΚΛΕΙΣΕΕΕΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ" γκαριζει ενας εκει ...το κλεινω "3 ΛΕΠΤΑ ΖΕΣΤΑΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ 100μ" ωχ λεω ,η καρδια μου χτυπαγε τοσο δυνατα που εβλεπα την μπλουζα μου να κουνιεται στον ρυθμο των χτυπων της ετρεχα σε ενα διαδρομο 5 θεσεων και οι αλλες 4 διαγωνιζομενες λεγοταν ολες terzi γενικα απο τις παρυσιες εκει παρατηρησα πως πολλες ηταν τζουφιες τελειως , καποιες ομως ηταν δυνατες αλλα και καποιες ειχαν ολυ προλογο καλη ωρα η σειρα που ετρεχα μαζι , ηταν μεν αδυνατες και δυναμικες , αλλα δεν ηξερα τι υσχυε απ ολα αυτα που λεγανε ...πχ λεγανε οτι κανανε πολλες προπονησεις , αυτο βεβαια μπορει να ηταν και τακτικη αποθαρυνσης των υπολοιπων εγω μολις ακουγα μιλουσανε ετσι....βζζζζζζζζζζν αλεκος ..πηγαινα παραπερα να μην ακουω ...
Στηνομαστε λοιπον οι 5 στο διαδρομο ,τρελη αγωνια να εχω "ΕΤΟΙΜΕΣ ?" Φωναζει αυτος, .....ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ του λεω εγω ...νομιζω με πιανει κραμπα Τωρα βρηκες μου λενε οι αλλες και γελανε , μαζι και ο εξεταστης ...απ το αγχος μου αυτο ε? κανω κανα δυο διατασεις δουλευω λιγο τους αστραγαλους λεω ετοιμη ..."ετοιμες " ξαναρωταει αυτος ........ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΧΑ ΡΟΔΕς τα ποδια μου τα ενιωθα να εχουνε ροδες τις αφησα τουλαχιστον 5 μ πισω μου ..το εκανα σε 13 δευετολεπτα ! ενιωθα σαν να εχω αλυσιδα στα ποδια ποδηλατου δεν κανω πλακα απο το αγχος ετρεχα τοσο γρηγορα που δεν ενιωθα ..ακουσα και ενα σχολιο απο ενας εξεταστη σε αλλο αγωνισμα που περασα απο διπλα του ..λεει αυτος "αερας" ...ενιωθα πως αν ειχα αλλα 100μ μπροστα μου μπορει και να απογειωνομουν αρχισα να χοροπηδαω σαν το κατσικι μεσα στο γηπεδο ,,...εγινα σαν το γουρουνι απο τις λασπες που ειχαν τα χορταρια ..
με στελνουν μετα υψος ....1,05μ .....αυτο που με αγχωνε ηταν η τακτικη που εβλεπα να περνανε το υψος ...που τρεχανε ξαπλωνανε στον αερα και το περνουσανε ...τι σημαδια οριζανε καποιες τι βηματα μετρουσαν ε...αι σιχτιρια λεω τρεις προσπαθειες εχω τη μια θα παω να κανω ψαλιδακι την αλλη αν αποτυχω θα κανω μια τουμπα και την τριτη αν αποτυχω και τη δευτερη θα κανω μια γεφυρα ...ερχεται το Τ εβλεπα πως ακομα και κοπελες με τεχνικη ριχνανε τον πηχη ...ενα γα@ησω .....αγχοθηκα παλι πολυ ...ερχεται η σειρα μου περνω φορα κοβω λιγο μπροστα στα στρωματα κανω ενα ψαλιδακι καινιωθω την κολωφαρδυα μου να ακουμπαει το παπουτσι μου στο τελειωμα τον πηχη ...πεφτω στα στρωματα γυρναω αμεσως βλεπω τον πηχη ακινητο ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΧΑ αρχισα παλι να χοροπηδαω πετιεμαο παλι στα χορταρια παλι τουμπεςσ κολωτουμπες και εκει ....απο τιη χαρα μου επιασα τα μαγουλας μια κοπελας και τα τσιμπουσα και μετα παλι χοροπηδουσα
παω στο μηκος ....μια κοπελα εσκασε με τη μεση και εσπασε τη μεση της ....φοβηθηκα λιγο ...φτανει η σειρα μου , το οριο ηταν 3,60μ ..περνω φορα πηδαω...ημουν τυχερη πατησα και με το δεξι (που και παλι εβλεπα μετρουσανε βηματα και μαλακιες -αλλα ειχα αερα απο πριν απο το υψος που παλι δεν μετρησα και που παλι τα καταφερα) πηδαω σκανε τα ποδια μου μετα το σκοινακι που ειχαν για οριο περναω διλαδη τα 3,60 και πεφτω με τον κωλο πισω απο το σκινακι (γαμηθηκε η ουριτσα μου ) "οχι ρε πουστη μου "φωναζω μια "επεσα με τον κωλο" ....."Τ....ουυυ " φωναζει ο εξεταστης ...οριστε λεω "σφαιρα εριξες"? οχι λεεω "πηγαιεν να ριξεις" ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΧΑ πλαι σαν το κατσικι χοροπηδοντας παω στη σφαιρα ...ενω ανα δεν τα καταφερνα τοσο στο υψος οσο και στο μηκος θα ειχα αλλες 2 προσπαθειες ...παω και στη σφαιρα ..εκει ειχα τεντωθει περιμενα τουλαχιστον 2 ωρες ....ειχε αρχισει να καιει και ο ηλιος ειχα ξαπλωσει ενετελως κατω στο τανταν και περιμενα .....εβλεπα κατι κοριτσακια και σκεφτομουν γιατι ηρθανε αραγε εδω αυτες/? ψωφιμια εντελως ....εβλεπα και τους προλογους που ανεφερα προηγουμενος η μια μαλιστα ελεγε οτι κανει χρονια σφαιρα ....ΕΠΙΑΣΕ ΜΕΝ ΤΟ ΟΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΡΙΞΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΗΣ ΑΠ ΟΤΙ ΕΡΙΞΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΓΩ .....τεσπα περασανε ποσες περασανε απο το αγωνισμα καμια φορα ερχετε και η σειρα μου με φωναζει ...παω παω να σηκωσω τη σφαιρα 7,26κgr ακουσον ακουσον , γενικα νομιζω πως εχω δυνατα χερια , παω να τη σηκωσω με ζορισαι αρκετα , την πιανω τωρα ως να την πεταξω? δεν ηξερα τεχνικη τιποτα την περνω και εγω μπροστα μου την πιανω καλα με το χερι μου και την πεταω οπως θα εσπρωχνα καποιον οπως δινουμε μια μουτζα :παρτα: καλη ωρα παει στα 5 μετρα η σφαιρα αντι για 4 που ηταν το οριο "μπραβο με λεει ο εξεταστης -κανε και με το αριστερο " παω παλι την περνω ριχνω αλλη μια μουτζα παει παλι περιπου στο μετρο μετα το οριο μπραβο με ξαναλεει φευγεις για τα 800μ
Εκει μου πανε πως αν ημουν καλη , αν δηλαδη περνουσα τα υπολοιπα με την πρωτη ακομα και αν δεν βγαζαμε τα 800 στα 3,30 λεπτα που θελανε θα μας περνουσανε αρκει να το τερματιζαμε και να μην εγκαταλειπαμε ....
τρεξαμε 18 κοπελες ...τερματισα 7 , περιπου 4 λεπτα και κατι εκανα ...Το περιεργο ηταν οτι στα 800 δεν μας χρονομετρησαν απλα περιμενανε τον τερματισμο μας , και η κοπελα που ηρθε πρωτη πλησιασε τον εξεταστη και αυτος την ειπε "μην μην με πλησιαζεις πολυ εχω πολυ ζηλιαρα γυναικα " ντεμεκ ειμαι σιγουρη πως θα ειχε σταυρουδακια και κοκκινα γραμματακια στα χαρτια του ...απο εκει μας ειπανε πως θα δουμε τα αποτελεσματα πιθανοτατα την αλλη εβδομαδα στο ιντερνετ ...

Σιγουρα θα γινουν πολλα μαγειρεματα ...
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-08, 10:36   #26 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

xalara
meta ap auto ti alles e3etaseis pernas?
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-08, 10:38   #27 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

γραπτα .
ιστορια , δικαιο , αγγλικα , εκθεση και γεωγραφια !
και μετα η τελευταια ειναι οι ψυχο-κατι και φουλ υγειονομικες ...το ξεβρακωμα που λενε..
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-08, 11:48   #28 Αρχή
msl
Anamella
 
Το avatar του χρήστη msl
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 2.184
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην msl
Προεπιλογή

Έλα έλα, το 'χεις λέμε!
__________________
 click to show
 click to show
Τίποτα σημαντικό .. Ζω μονάχα εν λευκώ



And sth usefull .. Οδοντίατρος, Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
Ο χρήστης msl δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-08, 13:36   #29 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

mpravo...
δε με λες γυμναζεσαι γενικα?ασχολεισαι με καποιο αθλημα?
γιατι 13 δευτερολεπτα το κατοσταρι ειναι πολυ καλος χρονος....
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-11-08, 13:49   #30 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

e psit manitaroulh
ela msn
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.