KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Κομπλεξισμοί

Κομπλεξισμοί Των φρονίμων τα παιδιά κάποιο λάκκο έχει η φάβα.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 30-11-09, 14:34   #11 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-11-09, 14:37   #12 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή


και θα τρεχω με το λαφυρο μου στην Τσιμισκή ε?
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 12:36   #13 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Πηγα εκει τελικα χθες .
Αυτοι οι ανθρωποι ειναι πιο γυφτοι και απο τους γυφτους , πιο λινατσες και απο τις λινατσες ...σε βλεπουν σαν ενα 500σαρικο , δεν εισαι τιποτα , μονο χρημα ...και ετσι και παψεις να εισαι εσοδο για εκεινους ...τοτε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ...
Παω λοιπον και κατευθυνομαι στη ρεσεψιον αμεσως ...βλεπω την κοπελα που με ειχε παρει τηλεφωνο και που ειχαμε κλεισει το προγραμμα μαζι ...με αγριοκοιταζει , δεν μου μιλα και μπαινει σε ενα αλλο γραφειο οπου βρισκεται και ο αλλος ο παπαρας που με ειχανε ζαλισει παρεα ... εκεινος με βλεπει και λεει
" γεια τι γινεσαι?"
-γεια σου χρηστο( του λεω )

ερχεται η αλλη με υφος την πλησιαζω και της λεω γεια σου Αριαδνη ..
-Ελα , (μου λεει με αυστηρο υφος)
ουτε να με χαιρετησει ουτε τιποτα
Πραγματικα ηταν σαν να εβλεπα ταιναι ..το πριν και μετα ...πριν το συμβολαιο και μετα την ακυρωση...ΔΥΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ και ομως ηταν η ιδια
Πολλες φορες δεν λενε πως μπορει να μη λεμε πολλα με το στομα , αλλα το σωμα μας παντα μιλαει και λεει αυτο που θελει? ...λολ τωρα που με σκεφτομαι το σωμα μου ελεγε πολυ φωναχτα τι σκεφτομουν ειχα λοιπον καθησει σε μια καρεκλα στο γραφειο της και την ειχα απεναντι μου ...το σωμα μου ειχε γυρει μπροστα σαν τους αθλητες που ετοιμαζονται να τρεξουν σε αγωνα ταχυτητας 100μ , τα χερια μου τα ακουμπουσα πανω στο γραφειο της και χτυπαγα νευρικα τα νυχια μου πανω εκει ...την κοιταγα μεσα στα ματια ...ειχα την αισθηση πως αν με εκνευρισει λιιιγο παραπανω θα ορμουσα με το κεφαλι , ετσι ακριβως οπως ημουν γυρμενη προς το μερος της ..θα την μαζεβα σβάρνα , σαν να ξεκινουσα αγωνα ταχυτητας ...

-Λοιπον ? τι εγινε και θα ακυρωσεις ?(μου λεει με θυμο)
-Οπως σου ειπα δεν μπορω να ανταπεξελθω οικονομικα
-Δεν το ηξερες αυτο απ την αρχη?
-Νομιζα πως το ηξερα ...αλλα τελικα δεν ισχυει
-Το προβλημα σου ειναι οι δοσεις? δςεν μπορεις να βαλεις δοσεις?
-Ναι
-Τοτε τι μας ελεγες την αλλη φορα?
-Ρε κοπελια ? εγω στο ειχα πει τοτε , εγω τωρα παλι στο ξελεω ..εχω καμια υποχρεωση καμια δεσμευση και δεν το ξερω?
-Οχι απλα να ξερεις πως ο Χρηστος εκτεθεικε στο διευθυντη , γιατι το προγραμμα σου εδινε 5 επισκεψεις και εκεινος του μιλησε για παραπανω χτυπηματα
-Αν ο Χρηστος καρφωσε μονος του την λαμογια που ηθελα υποτειθεται να κανει στην εταιρεια , δεν φταιω εγω , αυτος πηγε και δωθηκε μονος του .
-Τελος παντων , εγω το ακυρωνω και εισαι ελευθερη ..
-Αυτο ηταν ? αυτο μπορουσε να γινει και απο το τηλεφωνο
-Ε οκ ειναι τυπικο επρεπε να ερθεις απο εδω , θα μου δωσεις μονο και τα 5 ευρω που ειχε δωσει ο Χρηστος ..καταλαβαινεις
- Φυσικα θα δωσω τα πεντε ευρω που χρωσταω στο Χρηστο πιο πολυ για το χρεος μου σε αυτον ηρθα .(Βγαζω 5 ευρω και της τα δινω)
-και τελος!
- Χαιρομαι που ξεμπερδεψαμε νωρις ..

απο ενα σημειο και μετα δεν την κοιταζα πολυ γιατι νομιζα θα πεταξουν φωτιες τα ματια μου και θα την καψω ...το εχω ξανανιωσει αυτο

*Αυτα τα 5€ που χρωστουσα ηταν απο τι ΄
οταν πηγα εκει και εκλεισα το συμβολαιο , μου ειπανε πως για να κατοχυρωσω το προγραμμα θα επρεπε να βαλω 10€ προκαταβολη , ειχα στο πορτοφολακι μου μονο 5 ευρω (συμβαινει σε ολους)
Του το ειχα πει αυτο και μου ειπε πως θα εβαζε εκεινος αλλα 5 θα κλειναμε το προγραμμα και την επομενη που θα χτυπουσα την καρτα θα του τα πηγαινα .Συμφωνησα .

Ο χρηστος πηρε τα δικα του 5€ της προκαταβολης ...για τα δικα μου δεν εγινε λογος ...αλλα ημουν τοσο θολωμενη εκεινη τη στιγμη που ειχα το νου μου, μονο να περιμενω να ακουσω κατι που θα με προσβαλε ...ε τοτε θα γινοταν χαμος ...ειχα κανει και προβες στο σπιτι λολ...δεν νομιζω πως θα τηρουσα το προγραμμα γιατι ενιωθα πως εβραζα ...θα ξεφευγα σιγουρα ..
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 13:39   #14 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

i8iko didagma?
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 13:44   #15 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

information

Notice

ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΦΟΡΑΝΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙΑ



__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 13:44   #16 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

hell yeah!!!!!!!!!!!!!




kai to #2?
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 13:47   #17 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

information

Notice

ΟΙ ΡΕΚΛΑΜΕΣ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΩΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ



__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 14:00   #18 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 14:06   #19 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-12-09, 16:34   #20 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maRtina Εμφάνιση μηνυμάτων
Πηγα εκει τελικα χθες .
Αυτοι οι ανθρωποι ειναι πιο γυφτοι και απο τους γυφτους , πιο λινατσες και απο τις λινατσες ...σε βλεπουν σαν ενα 500σαρικο , δεν εισαι τιποτα , μονο χρημα ...και ετσι και παψεις να εισαι εσοδο για εκεινους ...τοτε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ...
Παω λοιπον και κατευθυνομαι στη ρεσεψιον αμεσως ...βλεπω την κοπελα που με ειχε παρει τηλεφωνο και που ειχαμε κλεισει το προγραμμα μαζι ...με αγριοκοιταζει , δεν μου μιλα και μπαινει σε ενα αλλο γραφειο οπου βρισκεται και ο αλλος ο παπαρας που με ειχανε ζαλισει παρεα ... εκεινος με βλεπει και λεει
" γεια τι γινεσαι?"
-γεια σου χρηστο( του λεω )

ερχεται η αλλη με υφος την πλησιαζω και της λεω γεια σου Αριαδνη ..
-Ελα , (μου λεει με αυστηρο υφος)
ουτε να με χαιρετησει ουτε τιποτα
Πραγματικα ηταν σαν να εβλεπα ταιναι ..το πριν και μετα ...πριν το συμβολαιο και μετα την ακυρωση...ΔΥΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ και ομως ηταν η ιδια
Πολλες φορες δεν λενε πως μπορει να μη λεμε πολλα με το στομα , αλλα το σωμα μας παντα μιλαει και λεει αυτο που θελει? ...λολ τωρα που με σκεφτομαι το σωμα μου ελεγε πολυ φωναχτα τι σκεφτομουν ειχα λοιπον καθησει σε μια καρεκλα στο γραφειο της και την ειχα απεναντι μου ...το σωμα μου ειχε γυρει μπροστα σαν τους αθλητες που ετοιμαζονται να τρεξουν σε αγωνα ταχυτητας 100μ , τα χερια μου τα ακουμπουσα πανω στο γραφειο της και χτυπαγα νευρικα τα νυχια μου πανω εκει ...την κοιταγα μεσα στα ματια ...ειχα την αισθηση πως αν με εκνευρισει λιιιγο παραπανω θα ορμουσα με το κεφαλι , ετσι ακριβως οπως ημουν γυρμενη προς το μερος της ..θα την μαζεβα σβάρνα , σαν να ξεκινουσα αγωνα ταχυτητας ...

-Λοιπον ? τι εγινε και θα ακυρωσεις ?(μου λεει με θυμο)
-Οπως σου ειπα δεν μπορω να ανταπεξελθω οικονομικα
-Δεν το ηξερες αυτο απ την αρχη?
-Νομιζα πως το ηξερα ...αλλα τελικα δεν ισχυει
-Το προβλημα σου ειναι οι δοσεις? δςεν μπορεις να βαλεις δοσεις?
-Ναι
-Τοτε τι μας ελεγες την αλλη φορα?
-Ρε κοπελια ? εγω στο ειχα πει τοτε , εγω τωρα παλι στο ξελεω ..εχω καμια υποχρεωση καμια δεσμευση και δεν το ξερω?
-Οχι απλα να ξερεις πως ο Χρηστος εκτεθεικε στο διευθυντη , γιατι το προγραμμα σου εδινε 5 επισκεψεις και εκεινος του μιλησε για παραπανω χτυπηματα
-Αν ο Χρηστος καρφωσε μονος του την λαμογια που ηθελα υποτειθεται να κανει στην εταιρεια , δεν φταιω εγω , αυτος πηγε και δωθηκε μονος του .
-Τελος παντων , εγω το ακυρωνω και εισαι ελευθερη ..
-Αυτο ηταν ? αυτο μπορουσε να γινει και απο το τηλεφωνο
-Ε οκ ειναι τυπικο επρεπε να ερθεις απο εδω , θα μου δωσεις μονο και τα 5 ευρω που ειχε δωσει ο Χρηστος ..καταλαβαινεις
- Φυσικα θα δωσω τα πεντε ευρω που χρωσταω στο Χρηστο πιο πολυ για το χρεος μου σε αυτον ηρθα .(Βγαζω 5 ευρω και της τα δινω)
-και τελος!
- Χαιρομαι που ξεμπερδεψαμε νωρις ..

απο ενα σημειο και μετα δεν την κοιταζα πολυ γιατι νομιζα θα πεταξουν φωτιες τα ματια μου και θα την καψω ...το εχω ξανανιωσει αυτο

*Αυτα τα 5€ που χρωστουσα ηταν απο τι ΄
οταν πηγα εκει και εκλεισα το συμβολαιο , μου ειπανε πως για να κατοχυρωσω το προγραμμα θα επρεπε να βαλω 10€ προκαταβολη , ειχα στο πορτοφολακι μου μονο 5 ευρω (συμβαινει σε ολους)
Του το ειχα πει αυτο και μου ειπε πως θα εβαζε εκεινος αλλα 5 θα κλειναμε το προγραμμα και την επομενη που θα χτυπουσα την καρτα θα του τα πηγαινα .Συμφωνησα .

Ο χρηστος πηρε τα δικα του 5€ της προκαταβολης ...για τα δικα μου δεν εγινε λογος ...αλλα ημουν τοσο θολωμενη εκεινη τη στιγμη που ειχα το νου μου, μονο να περιμενω να ακουσω κατι που θα με προσβαλε ...ε τοτε θα γινοταν χαμος ...ειχα κανει και προβες στο σπιτι λολ...δεν νομιζω πως θα τηρουσα το προγραμμα γιατι ενιωθα πως εβραζα ...θα ξεφευγα σιγουρα ..
ωπα ρε Clark Kent,ηρεμησε:lo l:
__________________
"Physics is like sex. Sure, it may give some practical results, but that's not why we do it." - R. P. Feynman

 click to show
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 01:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.