KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > [και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times

[και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times ****ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΔΙ' ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 13-07-06, 20:47   #1 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή Natalia Cruze


Η Natalia Cruze γεννήθηκε στις 6 Ιουνίου του 1980 και είναι Καναδέζα αν και γεννήθηκε στο Σακραμέντο των Η.Π.Α.
Η καταγωγή της είναι Ρουμανο-Λατινο-Αμερικανική, γεγονός που εξηγεί την σέξι ομορφιά της.


Ήταν Μις Νοέμβριος 2002 του περιοδικού Penthouse. Το ύψος της είναι 1,78μ. Έχει καστανοκόκκινα μαλλιά και καστανά μάτια. Ζυγίζει μόλις 52 κιλά και έχει ένα μεγάλο τατουάζ στην πλάτη και ένα στο στομάχι.
Η αγαπημένη της στάση είναι στα τέσσερα (προφανώς για να θαυμάζουμε το τατουάζ της πλάτης).
Όταν ήσουν μικρό κορίτσι, τί ήθελες να γίνεις μεγαλώνοντας;
- Παλαιοντολόγος. Μου άρεσαν πολύ οι βράχοι. Μάλιστα στο Βανκούβερ έβρισκα βράχους με απολιθώματα συνέχεια.
Και γιατί δεν έγινες Παλαιοντολόγος;
- Όταν μεγάλωσα πήγα σε ένα θεατρικό γυμνάσιο. Ήμουν μέλος μια θεατρικής ομάδας και όταν ήμουν 14 ετών ξεκίνησα το μόντελινγκ. Δεν με πείραζε να περπατώ γυμνή μπροστά σε 2.000 κόσμο. Εκείνη την εποχή ήταν πολύ δημοφιλές το να κάνεις γυμνή μόντελινγκ με το σώμα σου βαμμένο. Έκανα και αρκετές εμφανίσεις για φιλανθρωπικούς σκοπούς, για το AIDS, για το Νεπάλ...


Ήσουν πάντα τόσο όμορφη;
- Όχι! Ήμουν σίγουρα ασχημόπαπο. Ήμουνα αδέξια, κοκκαλιάρα και η μύτη μου ήταν μεγάλη αναλογικά με το πρόσωπό μου.
Πώς ήταν η εμπειρία σου στο show του Howard Stern;
- Ο Howard ήταν κύριος, πολύ κύριος. Μόνο που κάποιος έβγαλε κάποια προσωπικά μου στη φόρα που δεν ήθελα να μιλήσω γι' αυτά...
Εννοείς για το βιασμό;
- Ναι. Δεν ήθελα να μιλήσω γι' αυτό στον Howars. Αλλά αν εξαιρέσεις αυτό, ήταν πολύ καλά.


Είναι αλήθεια ότι θες να κοιμάσαι μόνο με μαύρους;
- Δεν είναι ότι το θέλω. Είναι ότι ψυχολογικά δεν μπορώ να κοιμηθώ με λευκούς ή χλωμούς άντρες. Δεν μπορώ να έχω ερωτική σχέση με κάποιον με χλωμό δέρμα εξαιτίας αυτού του γεγονότος.
Λοιπόν, τί σ' αρέσει και τι δεν σ' αρέσει σαν γυμνό μοντέλο;
- Μου αρέσει που τονίζεται η σεξουαλικότητά μου. Μερικές φορές όμως το μισώ γιατί θα προτιμούσα να ακολουθήσω τη γενική τάση. Είναι δύσκολο όταν είσαι γνωστός στον κόσμο της πορνογραφίας. Πολλοί άνθρωποι θα σε πικράνουν γι' αυτό.


Θα ήθελες να παντρευτείς και να κάνεις παιδιά κάποτε;
- Ναι. Είχα παντρευτεί κάποτε αλλά θέλω να παντρευτώ ξανά.
Πότε έκανες το πρώτο τατουάζ σου;
- Όταν ήμουν 14 χρονών.
Γιατί;
- Γιατί πάντα ήμουν ένα παιδί επαναστατικό που ήθελε να κάνει συνέχεια τα δικά του. Όταν ήμουν 17 χρονών, ξεκίνησα το μεγάλο τατουάζ στην πλάτη μου. Ο δράκος μου. Εδώ και 5 χρόνια συνεχώς επεκτείνεται.


Αν δεν ήσουνα γυμνό μοντέλο, τι θα έκανες;
- Αν το συμβατικό μοντέλο δεν "προχωρήσει'', σχεδιάζω να επιστρέψω στο σχολείο και να γίνω γιατρός της φυσιοπαθητικής ιατρικής. Θα μου πάρει 8 χρόνια.
Ήσουνα καλή μαθήτρια στο γυμνάσιο;
- Έχω φωτογραφική μνήμη. Αν διαβάσω κάτι κανά δυο φορές το έχω απομνημονεύσει. Ποτέ δεν πήγαινα στην τάξη και ποτέ δεν έκανα την εργασία μου αλλά έπαιρνα άριστα σε όλες τις εξετάσεις.


Με τι είδους άτομα έκανες παρέα στο γυμνάσιο;
- Οι μισοί ήταν πανκοροκάδες που έπαιρναν ναρκωτικά και οι άλλοι μισοί ήταν χίππιδες που κι αυτοί έπαιρναν ναρκωτικά.
Πως σε περιγράφουν οι στενοί σου φίλοι;
- Λίγο περίεργη. Ιδιότροπη αλλά χαρούμενη.
Τι ιδιοτροπίες έχεις εκτός από το γεγονός ότι κάνεις γυμνό μόντελινγκ;
- Πολλές από τις ιδέες μου για τη θρησκεία και τη φιλοσοφία.
Ποιες είναι οι πιο επίμαχες ιδέες σου για τη θρησκεία;
- Με ενδιαφέρουν όλες οι παραδοσιακές αντιλήψεις περί πίστης. Το πνευματικό μου μονοπάτι χαρακτηρίζεται από σεβασμό στη γη. Ταιριάζει με τη δική μου εξάσκηση στη γιόγκα. Κάνω προσωπική θεραπεία.
Αυτό δεν μου φαίνεται και τόσο παράξενο
- Όταν μπαίνεις βαθιά σ' αυτό... Μελετώ αρκετά πράγματα για τον βουδισμό ζεν και το τάντρα. Είναι πραγματικά πολύ διαφορετικό από τις απόψεις πολλών. Μεγάλωσα σε Χριστιανικό Οίκο. Λουθηρανικό.
Σε ποια ηλικία αντέδρασες σ' αυτό;
- 14.
Πολλά πράγματα συνέβησαν τότε. Φαίνεται πως ήταν η πιο σημαντική ηλικία της ζωής σου.
- Έτσι νομίζω. Ζούσα στο Winnipeg όταν ήμουν 13 χρονών. Ήταν δύσκολο να αποχωριστώ όλους τους φίλους μου. Στα 14 μου, επέστρεψα στο Βανκούβερ. Τα πάντα αλλάξανε. Οι γονείς μου με έβαλαν για ένα χρόνο σ' ένα σχολείο που μισούσα. Έγινα κακότροπη.


Πώς ορίζεις τι είναι σωστό και τι λάθος;
- Αν δεν βλάπτει κανέναν τότε λέω πως είναι εντάξει.
Ποιοί είναι οι αγαπημένοι σου φιλόσοφοι;
- Αγαπημένοι μου φιλόσοφοι;
Εσύ δεν είπες ότι οι φίλοι σου σε αποκαλούν περίεργη εξαιτίας των θρησκευτικών και των φιλοσοφικών σου απόψεων;
- Δεν θα έλεγα φιλόσοφους γενικά. Μελέτησα πολύ τη φιλοσοφία θρησκειών... γενικά Ινδουισμό, παγανισμό... Μια μέρα θέλω να μελετήσω όλες τις θρησκείες... Τη Βίβλο, το Κοράνι, τον Βουδισμό και να προσπαθήσω να καταλάβω όσο το δυνατόν περισσότερα.
Έχεις πάει σε συναγωγές, τζαμιά ή ναούς
- Δεν έχω πάει σε συναγωγή ή τζαμί. Το μονοπάτι μου είναι μοναχικό. Δεν γνωρίζω κανέναν που να θέλει να τα συζητά όλα αυτά όπως εγώ.

Γιατί δεν αναζητάς έναν μέντορα;
- Αυτό θα έπρεπε να κάνω αλλά το πρόγραμμά μου είναι πολύ φορτωμένο. Θα ήθελα να βρω ένα γκουρού. Αλλά καθώς ταξιδεύω 2 με 3 εβδομάδες τον μήνα, όταν είμαι σπίτι είμαι κουρασμένη.
Και τι κάνεις;
- Κάνω προμόσιον.

Θα γυρίσεις ερωτικές σκηνές;
- Α, όχι! Προτιμώ να κάνω πιο συμβατικά πράγματα, έτσι δεν θα ήθελα να δουλέψω με άνδρες.
Πώς αισθάνεται το αγόρι σου που κάνεις γυμνό;
- Δεν τον πειράζει όσο δεν δουλεύω με άντρες.


Πώς είναι να εμφανίζεσαι σε περιοδικά;
- Είναι διασκεδαστικό γιατί πάντα με βάζουν στο εξώφυλλο. Έχω 15-20 εξώφυλλα. Είμαι περήφανη γι' αυτό.
Ανέφερες πριν ότι οι περισσότεροι από τους φίλους σου στο γυμνάσιο έπαιρναν ναρκωτικά. Εσύ;
- Πειραματίστηκα αρκετά όταν ήμουν παιδί. Ποτέ δεν ήμουν εθισμένη σε κάτι οπότε δεν με επηρέασε όταν έφυγα από το σχολείο και δεν έπαιρνα πια τίποτα.
Πώς αντέδρασαν οι γονείς σου στις γυμνές σου φωτογραφίσεις;
- Η μητέρα μου έκλαιγε. Ο πατέρας μου ήταν άνετος. Είμαι σίγουρος ότι και οι δύο θα ήθελαν να με δουν να κάνω κάτι άλλο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΠΛΑΤΩΝ : 14-07-06 στις 08:51.
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-07-06, 01:54   #2 Αρχή
Pandouflas
Meep!
 
Το avatar του χρήστη Pandouflas
 
Εγγραφή: 07-06-2006
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 180
Προεπιλογή

δεν φαίνονται οι φωτογραφείες....
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pandouflas : 14-07-06 στις 01:59.
Ο χρήστης Pandouflas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-07-06, 17:52   #3 Αρχή
Argonauths
Ναύς των ονείρων
 
Το avatar του χρήστη Argonauths
 
Εγγραφή: 12-06-2006
Περιοχή: Βόλος
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 523
Προεπιλογή

Poly kalh erwthsh: Γιατί δεν αναζητάς έναν μέντορα;
__________________
 click to show
Ο χρήστης Argonauths δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-07-06, 20:22   #4 Αρχή
soraver
ΥΠΕΡΚΟΠΕΛΙ
 
Το avatar του χρήστη soraver
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Στα βάθη του υπονόμου!
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 14.668
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην soraver Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην soraver Send a message via Skype™ to soraver
Προεπιλογή

aman!!!!!! erwteuthka!!!!!
__________________
 click to show




comics
Ο χρήστης soraver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-07-06, 16:28   #5 Αρχή
Alikafros
Bit my...
 
Το avatar του χρήστη Alikafros
 
Εγγραφή: 07-07-2006
Περιοχή: Χαλκίδα
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 734
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Alikafros Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Alikafros Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Alikafros
Προεπιλογή

i love you babe!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
http://www.offline-games.gr

 click to show
Ο χρήστης Alikafros δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-07-06, 20:40   #6 Αρχή
Pandouflas
Meep!
 
Το avatar του χρήστη Pandouflas
 
Εγγραφή: 07-06-2006
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 180
Προεπιλογή

Που'σαι Δήμητρα, σου φωνάζει ο Γιάννης!!!


Μέντορα, ανάλαβε τον ρόλο του μέντορα εσύ, μην πάει το νίκ χαμένο!!!!
__________________
Ο χρήστης Pandouflas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-07-06, 21:34   #7 Αρχή
Argonauths
Ναύς των ονείρων
 
Το avatar του χρήστη Argonauths
 
Εγγραφή: 12-06-2006
Περιοχή: Βόλος
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 523
Προεπιλογή

Euxaristws xexexe!!! Lew kai egw, se kalo na mou bgei to nick mou kai telika bghkeeeeeeeeee
__________________
 click to show
Ο χρήστης Argonauths δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-07-06, 17:05   #8 Αρχή
Freeman
I live my own script...
 
Το avatar του χρήστη Freeman
 
Εγγραφή: 05-06-2006
Περιοχή: In a storyline..
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 6.500
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Freeman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Freeman Send a message via Skype™ to Freeman
Προεπιλογή

Πωπωωωω!!!! Την αγαπώ!!! Αρε!!! Ζημιά μας έκανες!!!
__________________
Ο χρήστης Freeman δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-07-06, 22:22   #9 Αρχή
kako_paidi®
Είμαι μητέρας!!!!
 
Το avatar του χρήστη kako_paidi®
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Μηνύματα: 779
Προεπιλογή

Χάλια είναι ρε...... πω...πω την καημενούλα...πως είναι έτσι..... τσ τσ τσ....μου φαίνεται πως θα θυσιαστώ και θα της κάτσω, για να της ανεβάσω λίγο το ηθικό!!!!


Και κάτι άσχετο, σαν διαχειριστής του συγκεκριμένου section, έχω να κάνω μία παρατήρηση για τις φωτό που μπήκανε. Είναι απαράδεκτες και να μην ξαναμπούνε τέτειες φωτό. Να κρατήσουμε ένα επίπεδο ρε παιδιά, μην τα ξεφτυλίσουμε όλα. Οπότε το λέω για πρώτη και τελευταία φορά....

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ κατηγορηματικά οι ημιγυμνες φωτογραφίες....ή θα είναι εντελώς τσιτσίδι ή καθόλου. Τι το περάσαμε εδω μέσα....το στέκι του Χριστόδουλου?
Ο χρήστης kako_paidi® δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-07-06, 23:41   #10 Αρχή
Nidis_
Hakuna Matata
 
Το avatar του χρήστη Nidis_
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Salllloniki
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 2.290
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Nidis_ Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Nidis_ Send a message via Skype™ to Nidis_
Προεπιλογή

Tha symfoniso me ton Leo.
Xalia einai i kopelia.
As perasei i epomeni parakalo
Ο χρήστης Nidis_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.