KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΛΑ > [και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times

[και ΕΠί Τά ΑΥΤά] Hot times ****ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΔΙ' ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 05-11-06, 22:59   #1 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Talking Olivia De Treville


Η Olivia De Treville γεννήθηκε στις 20 Ιουλίου του 1975 στη γαλλική πόλη Deauville. Όπως εκμυστηρεύεται η ίδια: ''Μ' αρέσει η πόλη μου γιατί είναι δίπλα στη θάλασσα, έχει πολλά καζίνο και γι' αυτό έχει πολλούς χαριτωμένους και πλούσιους άνδρες (με λίγα λόγια εμείς τα φτωχαδάκια δεν έχουμε καμία τύχη...). Μ' αρέσει να ιππεύω γυμνή το άλογό μου νωρίς το πρωί στην παραλία (σε ποια παραλία δεν έμαθα), με τον αέρα στα μαλλιά μου και τα κύματα στα πόδια μου (αχ και να 'μουν κύμα...)''.


Η καταγωγή της είναι από τη Σλοβακία. Έχει ύψος 1,70μ και μαύρα μαλλιά. Τα στήθη της είναι μεσαίου μεγέθους και έχει τατουάζ ανάμεσα στις ωμοπλάτες της.
Η Olivia ξεκίνησε το μόντελιγκ το 1998 και παραιτήθηκε το 2000. Έχει παίξει σε κάποιες πορνοταινίες και για να πω την αλήθεια την ''μπάνισα'' όταν την είδα σε κάποιες ''αισθησιακές'' (sic) ταινίες του Filmnet. Η Olivia ήταν πολύ ''καυτή''! 'Εκανε τα πάντα (κι όταν λέω ''τα πάντα'' εννοώ τα πάντα, ακόμα και πάρτι με ούζα). Συγκράτησα το όνομά της και είπα να σας την παρουσιάσω.
Στις ταινίες της μπορείτε να τη δείτε και με άλλα ονόματα, όπως: Eva Nonis, Eva-Nera, Linda, Olivia, Olivia Raasch, Lana, Eva Steflova, Eve Coleman κ.α. Τώρα ποιο είναι το πραγματικό θα σας γελάσω.


Προσωπικά μου αρέσει το θαυμάσιο χαμόγελό της και τα μεγάλα της μάτια. Τα στήθη της είναι φυσικά. Κρίμα που στο Filmnet δεν βάζει πιο συχνά ταινίες της...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΠΛΑΤΩΝ : 06-11-06 στις 20:38.
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.