KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Οι Δύσεις

Οι Δύσεις Τι συμβαίνει στον κόσμο, πάρτε το βούκινό σας κι ελάτε!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 03-11-10, 15:31   #601 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


''Ακόμη με μπερδεύει η αλλαγή φύλου του παιδιού μου''
Αν και έχει περάσει ένας χρόνος από την αλλαγή φύλου της κόρης της, Τσαζ, η Σερ παραδέχεται ότι ακόμη μπερδεύεται όταν μιλά για εκείνη και της απευθύνεται σαν να πρόκειται για γυναίκα.
Όπως δήλωσε σε συνέντευξή της η 64χρονη σταρ, πολλές φορές λέει «αυτή» αντί για «αυτός», όταν μιλά για το παιδί της, που γεννήθηκε κορίτσι, με το όνομα Τσάστιτι και άλλαξε όνομα και φύλο —έγινε άνδρας και ονομάζεται Τσαζ.
Η Σερ παραδέχτηκε ότι είχε δύσκολη σχέση με τον 41χρονο γιο της –καρπός του γάμου της με τον Σόνι Μπόνο- λόγω της μεγάλης της φήμης, αλλά τώρα, όπως λέει, είναι όλα καλά. Η Σερ έχει ακόμη έναν 34χρονο γιο, τον Ελάια, από το γάμο της με τον Γκρεγκ Έλμαν.


Καλομοίρα: Είναι έγκυος;
Οι νέες φωτογραφίες που ανέβασε η Καλομοίρα στον προσωπικό της λογαριασμό στο twitter πυροδότησαν και πάλι τις φήμες για εγκυμοσύνη.
Όπως επισήμανε το δελτίο ειδήσεων του Star, «καμία φωτογραφία δεν είναι ολόσωμη αλλά από το στήθος και πάνω ενώ φαίνεται σα να έχει παχύνει».
Σε επικοινωνία που είχε το κανάλι της Κηφισιάς με την μητέρα της Καλομοίρας, πήρε την εξής απάντηση: «Όχι δεν είναι έγκυος αλλά και να είναι ευχάριστο είναι το γεγονός. Αλλά δεν είναι, θα μου το ʽλεγε».
Τελικά, η 25χρονη τραγουδίστρια διέψευσε τις φήμες.


Οι ένοχες απολαύσεις της Μάρω Λύτρα
Η Ελληνοκαναδέζα τραγουδίστρια «πεθαίνει» για ζαχαρωτά!
- Πάω στο Village Cinemas και αγοράζω τεράστιες σακούλες. Έχω εμμονή με τη ζάχαρη. Και το βράδυ που πάω να ξαπλώσω, παίρνω τη σακούλα με τα ζαχαρωτά μαζί μου!.
Και η μαγειρική;
- Μου αρέσει πολύ να μαγειρεύω. Κάτι που κάνω πολύ ωραία είναι φιλέτο σολομού στο φούρνο με λεμόνι και ρίγανη και από πάνω κάππαρη!
Συνεργασία των ονείρων της:
- Με τον Αντώνη Ρέμο. Ξεφτιλίστηκα όταν πήγα να τον δω... Ανέβηκα στην πίστα και φώναζα ότι τον αγαπάω. Εκείνος έλεγε “Μάρω, ντρέπομαι”.


Φτου (Ξ)ελευθερία
Η Ελευθερία σπούδασε μουσική στο Σάρεϊ, έξω από το Λονδίνο, μέχρι που αποφάσισε να μαζέψει τη βαλίτσα της και να κατέβει Αθήνα για να διαγωνιστεί στο X-Factor 2. Μπορεί να μη βγήκε νικήτρια, αλλά την εντύπωση που ήθελε να κάνει την έκανε.
Είναι φωνάρα που μπορεί να πει τα πάντα, από ελαφρολαϊκό μέχρι ποπ και βαρύ λαϊκό. Πρόσφατα έβαλε άλλο ένα λιθαράκι στη σταδιοδρομία της στη Θεσσαλονίκη, όπου μέχρι πρόσφατα εμφανιζόταν στο πλευρό του Νίκου Βέρτη. Όταν δεν τραγούδαγε, έκανε αυτό που κάνει κάθε άνθρωπος που ζει στη Θεσαλονίκη: το έριχνε στο φαΐ.
- Είχε πολλή πλάκα, φαντάσου ότι έβγαινα και έκανα το πρώτο πρόγραμμα, μετά έτρεχα απέναντι και έτρωγα μια μπουγάτσα κι ύστερα επέστρεφα για το δεύτερo!


Μερικές Σκέψεις Για Τα Χιλιόμετρα Του Πρωθυπουργού
Έτρεξε ο πρωθυπουργός (λίγο από το) Μαραθώνιο. Πράγμα που μου προκάλεσε συναισθήματα ανάμικτα και σκέψεις ανταριασμένες.
Εορτάστηκαν τα 2500 χρόνια από τη Μάχη του Μαραθώνα, γεγονός αναμφίβολα σημαντικό. Αλλά το σημαντικότερο που μένει δεν είναι το ότι οι Έλληνες πιστεύουν πως είναι απευθείας απόγονοι -τύπου δισέγγονα, ας πούμε- ενός λαού που έζησε πριν από δυόμιση χιλιετίες, αλλά το ότι ο πρωθυπουργός της χώρας μας, ο Γιώργος Παπανδρέου, έτρεξε στην κούρσα των δέκα χιλιομέτρων και τερμάτισε, με στιλ αεροδυναμικό και άνεση αξιοθαύμαστη, προκαλώντας βέβαια και κάποια ερωτήματα:
1. Αυτός έτρεξε δέκα χιλιόμετρα. Άρα γυμνάζεται — και γυμνάζεται πολύ, γιατί δεν είναι καθόλου εύκολο να τρέξεις δέκα χιλιόμετρα, δεν ανεβαίνεις τρεις φορές στο διάδρομο και πάμε. Θέλει να χτίσεις πλεμόνια. Και ρωτάω: Εγώ, που δεν προλαβαίνω να γυμναστώ καθόλου, που κουράζομαι όταν πηγαίνω απ' το γραφείο στον καναπέ, πόσο περισσότερο δουλεύω απ' τον πρωθυπουργό της χώρας;
2. Επίσης: Biker shorts; Πόσο σίγουρος μπορεί να είναι ένας άντρας για τον εαυτό του για να φορέσει biker shorts;
3. Τα biker shorts (ας επιμείνουμε) μπορεί να σημαίνουν:
α) Ο πρωθυπουργός δεν έχει κανένα, μα κανένα, στιλιστικό κόμπλεξ (ενδεχόμενο που ενισχύεται απ' το ντοκουμέντο-τσαντάκι μέσης).
β) Ο πρωθυπουργός, κάτι ήθελε να μας δείξει. Κάποια συγκεκριμένα πράγματα.
γ) Ο πρωθυπουργός γιόρταζε ταυτόχρονα και μια γιορτή της άλλης πατρίδας του: Το Halloween.
4. Τι να άκουγε άραγες στα πορτοκαλιά του ακουστικά; Τι έπαιζε το iPod; Το "τρέξε, τρέξε, μικρούλη'';
5. Επειδή οι Έλληνες είμαστε γενικά κακιασμένος λαός, και το ένστικτό μας μας ωθεί αμέσως να πέσουμε να τον φάμε τον άλλο, η κούρσα του πρωθυπουργού αντιμετωπίστηκε με λοιδορίες και δηκτικά σχόλια, και γι' αυτό θέτω το εξής ερώτημα: Πόσα μέτρα (συνεχόμενα) μπορεί να τρέξει ο προηγούμενος πρωθυπουργός;


Η Τζούλια Αλεξανδράτου εκτελεί Χατζιδάκι στα τέσσερα. Μέτρα.
Πριν από λίγες μέρες έκανε πρεμιέρα η Τζούλια Αλεξανδράτου με το «Julia's Show», αυτό, που περιμέναμε όλοι εναγωνίως να το δούμε (να το ακούσουμε όχι και τόσο, ομολογουμένως). Δεν μας απογοήτευσε. Από εκπλήξεις άλλο τίποτα.
Εκεί, λοιπόν, που περιμέναμε όλοι να δούμε την Τζούλια να εμφανίζεται με πολύ λίγα ρούχα, στην έναρξη του show σχεδόν μας απογοήτευσε, αφού εμφανίστηκε με τζινάκι και μαύρο αμάνικο T-shirt ξαπλωμένη πάνω στο πιάνο. Το θέμα όμως δεν είναι οι ενδυματολογικές της επιλογές αλλά το ρεπερτόριο της. Η ξανθιά αοιδός αντί να ερμηνεύσει στην έναρξη του προγράμματος της την πανελλήνια επιτυχία «Στη Χονολουλού» ή έστω το «Στόχος Είναι τα Λεφτά», επέλεξε να ερμηνεύσει το «Χάρτινο το Φεγγαράκι» του Μάνου Χατζιδάκι!




Πηγή: yupi.gr
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-11-10, 16:43   #602 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

χαρτινο το φεγγαρακι;
Αντε γα@ησου ρε !


Ο Χοντρουλης παραπανω , τον παει καλυτερα να ειναι αντρας ...

Οσο για την καλομοιρα .....αυτη παιζει να φτασει 4-5 μηνα εγγυμοσυνης και να νομιζει οτι φουσκωνει απ το φαϊ λοοοοοοοοοοοοολ ....ειναι αθωο το καλομοιρακη
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-12-10, 14:51   #603 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή

Τον τύφλωσε ο... γεροντοέρωτας
Εσπασε... στο ξύλο την ηλικιωμένη σύζυγό του για τα μάτια της αλλοδαπής… ερωμένης του! Η ιστορία, η οποία έχει προκαλέσει σάλο στην κοινωνία της Πάτρας, πρόκειται να πάρει τον δρόμο της δικαιοσύνης καθώς η άτυχη γιαγιά κατέθεσε μήνυση εναντίον του άντρα της για ξυλοδαρμό.
Ολα ξεκίνησαν το περασμένο καλοκαίρι όταν ο 84χρονος γνώρισε τον έρωτα στα μάτια μιας 50χρονης Βουλγάρας. Στην αρχή ήταν διακριτικός και προσπαθούσε να κρύβει τα συναισθήματά του. Τις τελευταίες ημέρες όμως, όχι μόνο δεν έκρυβε την παράνομη σχέση του, αλλά δεν κρατούσε ούτε τα προσχήματα.
Το κερασάκι στην τούρτα, όμως, μπήκε όταν ο 84χρονος, με απίστευτο θράσος, απαίτησε από τη σύζυγό του να μαζέψει τα πράγματά της και να φύγει από το σπίτι όπου έζησαν σχεδόν ολόκληρη τη ζωή τους. Η γυναίκα αρνήθηκε, με αποτέλεσμα ο «τυφλωμένος» από… γεροντοέρωτα άντρας να τη χτυπήσει άγρια.
Η ηλικιωμένη κατήγγειλε στην αστυνομία τον ξυλοδαρμό της και μάλιστα υποβλήθηκε σε ιατροδικαστική εξέταση, προκειμένου να έχει τις απαραίτητες αποδείξεις. Παράλληλα, ενημέρωσε τα παιδιά τους, τα οποία τάχθηκαν με το μέρος της μητέρας τους. Τόσο η 76χρονη όσο και τα παιδιά της χαρακτηρίζουν «αράχνη» την αλλοδαπή που έβαλε φωτιά στην οικογένειά τους. Οπως λένε μάλιστα τον τελευταίο καιρό έχει κάνει πλύση εγκεφάλου στον 84χρονο να ζήσουν μαζί, με απώτερο σκοπό να του «φάει» το σπίτι.


Φεύγω αν δεν τη μαζέψετε!
Η υπομονή έχει και τα όριά της. Του Γιώργου Καπουτζίδη φαίνεται ότι εξαντλήθηκαν την Κυριακή και λίγο έλειψε να τα βροντήξει και να φύγει από το live του «Just the 2 of us». To τελεσίγραφο ωστόσο παραμένει: «Αν δεν μαζέψετε την Αθηναΐδα, θα έχουμε και την επόμενη Κυριακή τα ίδια. Εχετε γεια, βρυσούλες».
Και προχθές η Αθηναΐς Νέγκα έδωσε... ρέστα! Πάλι την πλήρωσε η Μαριάννα Πολυχρονίδη, ενώ από τα κακεντρεχή σχόλιά της δεν γλίτωσε ούτε ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, κάνοντας τον Γιώργο Καπουτζίδη να βγει από τα ρούχα του. Κι αν κάποιοι πίστευαν ότι ο καβγάς ήταν στημένος, χάριν της τηλεθέασης, αυτό που ακολούθησε -off camera- τους διαψεύδει περίτρανα.
Ποιος είδε τον Καπουτζίδη και δεν τον φοβήθηκε! Με το που έπεσαν οι διαφημίσεις, μετά τη νέα σύρραξη στο πλατό, απείλησε με παραίτηση. Ακόμη μία φορά αισθάνθηκε ότι οι άνθρωποι της παραγωγής δεν τον προστάτευσαν, ενώ γνώριζαν ότι η Αθηναΐς είχε σηκώσει ήδη από το απόγευμα τα μανίκια της, έτοιμη για καβγά. Η υπομονή έχει και τα όριά της και φαίνεται ότι ο Γιώργος τα ξεπέρασε ακούγοντας την Αθηναΐδα Νέγκα να κατακεραυνώννει τη Μαριάννα Πολυχρονίδη.
Μάταια η Αθηναΐς προσπαθούσε να του εξηγήσει. Δεν ήθελε ν’ ακούσει ούτε λέξη! Οσο για την Πολυχρονίδη, δεν σταμάτησε να κλαίει στα παρασκήνια. «Δεν καταλαβαίνω. Ηρθαμε εδώ για φιλανθρωπικό σκοπό. Γιατί να ζω αυτόν τον εξευτελισμό;» έλεγε και ξανάλεγε στους συνεργάτες της.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-12-10, 12:34   #604 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

Kαταδικάστηκε για κατοχή ναρκωτικών ο drummer των AC/DC

Ο drummer των AC / DC, Phil Rudd, καταδικάστηκε για κατοχή μικροποσότητας ναρκωτικών στην Νέα Ζηλανδία. Ο Rudd κρίθηκε ένοχος καθώς σε έρευνα που πραγματοποιήθηκε σε σκάφος του βρέθηκαν 25 γραμμάρια μαριχουάνας. Επιπλέον ο drummer κλήθηκε να πληρώσει πρόστιμο $250.
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-12-10, 15:28   #605 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Σοκ και δεος !
xaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxax
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-12-10, 15:32   #606 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΠΛΑΤΩΝ Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσπασε... στο ξύλο την ηλικιωμένη σύζυγό του για τα μάτια της αλλοδαπής… ερωμένης του!
Ολα ξεκίνησαν το περασμένο καλοκαίρι όταν ο 84χρονος γνώρισε τον έρωτα στα μάτια μιας 50χρονης Βουλγάρας.
Το κερασάκι στην τούρτα, όμως, μπήκε όταν ο 84χρονος, με απίστευτο θράσος, απαίτησε από τη σύζυγό του να μαζέψει τα πράγματά της και να φύγει από το σπίτι όπου έζησαν σχεδόν ολόκληρη τη ζωή τους. Η γυναίκα αρνήθηκε, με αποτέλεσμα ο «τυφλωμένος» από… γεροντοέρωτα άντρας να τη χτυπήσει άγρια.
Τόσο η 76χρονη όσο και τα παιδιά της χαρακτηρίζουν «αράχνη» την αλλοδαπή που έβαλε φωτιά στην οικογένειά τους. Οπως λένε μάλιστα τον τελευταίο καιρό έχει κάνει πλύση εγκεφάλου στον 84χρονο να ζήσουν μαζί, με απώτερο σκοπό να του «φάει» το σπίτι.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax axaxxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxxa trelo loll axaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxxaxa autoi einai gia ta paratragouda telos axaxxaxaxaxaxaxaxaxax Xamos ....auta auta ta pikantika stis mikres koinonies poooooli maresoun ....50ra boulgara loooooooooooooooooool Thn exo kanbei eikona thn kokkinomala koilarou -vizarou sas leo axaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxa
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-12-10, 10:48   #607 Αρχή
Xouanita
Χαζοχαρούμενη housewife
 
Το avatar του χρήστη Xouanita
 
Εγγραφή: 09-02-2007
Περιοχή: Στην καρδια του κακόπαιδου
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 7.124
Προεπιλογή

Αααα τι μου λες? 250 ολόκληρα δολάρια?!!! Γουάαααου! Που θα τα βρει ο κακομοίρης Να του κάνουμε εναν τηλεμαραθώνιο!
Ο χρήστης Xouanita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-12-10, 12:02   #608 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

τοπικα δολαρια! καμια 100 ευρω
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-01-11, 14:35   #609 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Δούκισσα Νομικού - Έρωτας με νεαρό εφοπλιστή;
Εδώ και ένα μήνα περίπου φαίνεται πως έχει μπει στη ζωή της παρουσιάστριας του Just Τhe Τwo of Us του Mega, Δούκισσας Νομικού, ένας νέος έρωτας.
Επτά μήνες μετά το χωρισμό της με τον τραγουδιστή Νίνο, η Δούκισσα μοιάζει να χαμογελά ξανά στην προσωπική της ζωή. Η 24χρονη Δούκισσα φαίνεται πως, πέρα από έναν καινούργιο φίλο, συνάντησε και τον έρωτα στο πρόσωπο του εφοπλιστή Νικόλα Μαρατίνου, ο οποίος ήταν επί ένα χρόνο σε σχέση με το γνωστό μοντέλο Νταϊάνα Ιγροπούλου.


Σάκης Ρουβάς: Η Κάτια και η Αναστασία είναι τα δικά μου δώρα ζωής
Ο Σάκης Ρουβάς σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην εφημερίδα Real Life μίλησε για την επαγγελματική και προσωπική του ζωή.
Όπως ήταν φυσικό μίλησε για την Κάτια και την κόρη τους Αναστασία:
- Η οικογένειά μου είναι ό,τι πιο πολύτιμο για μένα. Αυτό το μαγικό στοιχείο που με ισορροπεί, με ηρεμεί, με γεμίζει όσο τίποτα. Η Κάτια και η Αναστασία είναι τα δικά μου δώρα ζωής. Και, βέβαια, θέλουμε να κάνουμε πολλά παιδιά, τα παιδιά είναι ευλογία.


Βασίλης Καρράς: Πρωτοχρονιά στο νοσοκομείο
Άσχημα μπήκε το νέο έτος και για τον Βασίλη Καρρά. Ο γνωστός τραγουδιστής, μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο την ημέρα την πρώτη μέρα του χρόνου με έντονους πόνους στην κοιλιακή χώρα.
Αφού του έγιναν οι απαραίτητες εξετάσεις, του χορηγήθηκε φαρμακευτική αγωγή και έτσι ο Βασίλης Καρράς μπόρεσε να πάει στο νυχτερινό κέντρο (με γάζες στο χέρι) όπου ήταν προγραμματισμένη η τελευταία του εμφάνιση με την Έλλη Κοκκίνου. Αν και ταλαιπωρημένος, κέρασε το προσωπικό του μαγαζιού για την ονομαστική του εορτή και έδωσε τον καλύτερό του εαυτό στην πίστα!
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-02-11, 12:28   #610 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Μιχάλης Χατζηγιάννης: "Η Ζέτα είναι η γυναίκα της ζωής μου. Σκέφτομαι το γάμο!"
Στις τηλεοπτικές κάμερες μίλησε για πρώτη φορά ο Μιχάλης Χατζηγιάννης, κατά τη διάρκεια της απονομής του πενταπλά πλατινένιου δίσκου του, για τη σχέση του με τη Ζέτα Μακρυπούλια.
«Θα ήθελα να αποκτήσω οικογένεια, θα ήθελα να αποκτήσω ενα παιδί, θα ήθελα να είναι με τη Ζέτα, θα ήθελα η Ζέτα να είναι το τυχερό μου, το έτερον ήμισυ μου για όσα πρόκειται να κάνω από εδώ και πέρα» είπε ο γνωστός τραγουδιστής στη κάμερα του Alpha και συμπλήρωσε: «Ουδέποτε έκρυψα τη προσωπική μου ζωή αλλά και ουδέτοποτε την έκανα ριάλιτι για να τη δείχνω στα περιοδικά».
Eξήγησε μάλιστα πως ολόκληρη η ζωή ενός ανθρώπου μπορεί αν αλλάξει αν εμφανιστεί ο σωστός άνθρωπος: «Κάποια στιγμή έρχεται ένας άνθρωπος στην ζωή σου και σου αλλάζει όλη σου την κοσμοθεωρία και σε βάζει σʼ έναν άλλο δρόμο. Εγώ προσωπικά το βλέπω αρκετά σοβαρά το θέμα. Νιώθω όμορφα και εύχομαι να κρατήσει για πολύ ακόμη», ενώ τόνισε πως η Ζέτα Μακρυπούλια είναι πολύ σημαντική στη ζωή του: «Η Ζέτα είναι η γυναίκα της ζωής μου. Απόλυτα». Καθώς χαμογελώντας απάντησε και στην ερώτηση του δημοσιογράφου, αν πρόκειται να τον δούμε στο πρώτο τραπέζι του μαγαζιού όπου εμφανίζεται ο Αντώνης Ρέμος: «Λίγο δύσκολο... αποφεύγω τις πίστες το τελευταίο διάστημα».


Γιώργος Μαζωνάκης: "Έχω κάνει ψυχοθεραπεία"
- Κάποτε με εκνεύριζε να μου ζητάνε αυτόγραφα, τον τελευταίο καιρό όμως χαίρομαι. Ίσως γιατί μεγαλώνω, ίσως γιατί, όπως μου λέει και ο πατέρας μου, «Αν δεν σε ξέρανε, τότε θα έβλεπες πώς θα ήθελες να σου ζητάνε αυτόγραφα».
- Παρʼ όλο που ήθελα πολύ το σταριλίκι, αισθάνθηκα λίγο άβολα στην αρχή. Μετά το συνήθισα. Δεν μπορώ όμως να πω ότι αισθάνομαι ακόμα άνετα μʼ αυτό.
- Παλιότερα άκουγα ότι είμαι σνομπ και χύμα, και ακόμα και τώρα δεν γίνεται να ερμηνεύσω το γιατί. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς ένας άνθρωπος είναι χύμα όταν επιβλέπει τη δουλειά του από την αρχή μέχρι το τέλος. Το θέμα του σνομπισμού, πάλι, με ξενίζει γιατί ως άνθρωπος δεν είμαι αυτός ο τύπος. Τώρα, το τι δείχνεις για να προφυλάξεις ενέργειες ή ανθρώπους είναι ένα άλλο παιχνίδι.
- Έχω κάνει ψυχοθεραπεία. Αυτό που έμαθα μέσα από αυτήν τη διαδικασία δεν μπορεί να γραφτεί σε μία σελίδα.


Νεαρή γυναίκα σκηνοθέτησε την απαγωγή της για να καλύψει την... απιστία της
Στην Ασφάλεια Θεσσαλονίκης κρατείται μία 26χρονη με την κατηγορία ότι σκηνοθέτησε την απαγωγή της, προκειμένου να δικαιολογήσει στον απατημένο σύζυγό της την απουσία της από το σπίτι.
Όπως αποκαλύφθηκε, η νεαρή στα τέλη του περασμένου μήνα, έφυγε από τη Θεσσαλονίκη, κρυφά, μαζί με τον 30χρονο φίλο της και στη συνέχεια το παράνομο ζευγάρι βρήκε καταφύγιο στην περιοχή Λιβαδιάς, στη Βοιωτία.
Για να δικαιολογήσει την απουσία της, στις 29 Ιανουαρίου, έστειλε στον 34χρονο σύζυγό της γραπτό μήνυμα, στο κινητό του τηλέφωνο, ενημερώνοντάς τον ότι δήθεν είχε πέσει στα χέρια αδίστακτων απαγωγέων. Μάλιστα, του ζητούσε να συγκεντρώσει 80.000 ευρώ και να τα παραδώσει άμεσα στους υποτιθέμενους απαγωγείς για να την απελευθερώσουν.
Ο 34χρονος πήγε σε αστυνομικό τμήμα της Θεσσαλονίκης σε κατάσταση απόγνωσης και κατήγγειλε το γεγονός, με αποτέλεσμα να ξεκινήσει επιχείρηση για τον εντοπισμό των απαγωγέων.
Τελικά, την Τρίτη, αστυνομικοί της Ασφάλειας Θεσσαλονίκης εντόπισαν την 26χρονη, μαζί με τον επίσης νεαρό σύντροφό της, στην ευρύτερη περιοχή Λιβαδιάς.
Στην ανάκριση, η νεαρή έπεσε σε αντιφάσεις, με αποτέλεσμα να συλληφθεί και να οδηγηθεί στην Ασφάλεια Θεσσαλονίκης, κατηγορούμενη για απόπειρα εκβίασης και για άσκοπη κινητοποίηση αρχής.
Πάντως, ο 30χρονος εραστής είπε στους αστυνομικούς ότι η νεαρή δεν τον ενημέρωσε ότι είναι παντρεμένη, αλλά ούτε και για την απαγωγή που σκηνοθέτησε για να βρεθεί κοντά του.

Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5 (0 μέλη και 5 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.