KakaPaidia.gr

Επιστροφή   KakaPaidia.gr > ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ > Οι Δύσεις

Οι Δύσεις Τι συμβαίνει στον κόσμο, πάρτε το βούκινό σας κι ελάτε!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 18-08-09, 16:14   #491 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

οχι ρε, γραψε!
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-08-09, 09:46   #492 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ωραιαο σύνολο !
τοσα λεφτα εχει και αυτη τι δεν παει να τα φτιαξει τα δοντια της?
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-08-09, 09:58   #493 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

giati den nomizw na xalietai kaneis!:khg2:
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-08-09, 09:59   #494 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΙ ΙΔΙΟ νομιζω ...αλλα μιας που το ανέφερε η Ροζ ...εχει ενα δίκιο ομως στην παρατήρησή της
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-08-09, 14:58   #495 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή



Διαβάστε τι δηλώνει η Μαρία Σολωμού στον Γιάννη Χατζηγεωργίου και στο κυπριακό περιοδικό Omicron Άνδρας:

Παράθεση:
Ο μικρός έχει καταλάβει ότι έχετε χωρίσει με τον Μάριο; Του το έχετε εξηγήσει;

«Δεν ξέρω αν το έχει καταλάβει. Δεν το έχουμε συζητήσει ανοιχτά.»

Έχεις περισσότερες ερωτικές προτάσεις τώρα που είσαι μόνη, ελεύθερη και ωραία;

«Δεν έχω καμιά ερωτική πρόταση, δεν μου την πέφτει κανείς. Άλλωστε, ποτέ δεν είχα και ιδιαίτερες ερωτικές προτάσεις, ποτέ δεν έπεφταν οι άνδρες στα πόδια μου, ποτέ δεν με παρακάλεσε άνδρας, ποτέ δεν με είδε κάποιος και να πέσει ξερός.»

Πιστεύεις ότι τα έχεις κάνει όλα στη ζωή σου; Τα έχεις δοκιμάσει όλα; Έχεις κάνει one night stands, έχεις κάνει ναρκωτικά, έχεις πιει μέχρι θανάτου;

«Ναι. Έχω πιει μέχρι θανάτου, έχω κάνει ναρκωτικά, έχω κάνει μία φορά one night stand και μετά έκανα σχέση και παιδί κι έτσι λέω να μην το ξαναδοκιμάσω. Είδες άμα ο άνθρωπος είναι γκαντέμης; Πέρασα άγρια εφηβεία, τότε είχαν βγει στη μόδα τα πολλά ναρκωτικά, ήμουν τρελή κλάμπερ, αλλά όχι λιωμίδης. Δεν έπαιρνα ναρκωτικά για να βγω και να περάσω καλά. Απλά δοκίμασα και δε μου άρεσαν καθόλου. Και δεν καταλαβαίνω τους ανθρώπους που λένε "να κάνουμε μια γραμμή, να περάσουμε καλά", το θεωρώ χαζό. Αν ήξερε όλος αυτός ο κόσμος πόσο ηλίθιος φαίνεται στα μάτια κάποιοι που δεν έχει πιει ή δεν είναι λιώμα, δεν θα ξανάκανε.»

Γιατί δεν κάνεις την ανατροπή; Γιατί δεν παντρεύεσαι, Μαρία;


«Το έχω σκεφτεί για να λυσσάξουν όλοι. Το ότι εγώ θα βγω σήμερα το πρωί και θα σου πω μια βλακεία και θα βρεθούν δέκα άνθρωποι - οι οποίοι δεν έχουν δουλειά να κάνουν - και θα το σχολιάσουν, μου καίει τον εγκέφαλο. Και δεν καταλαβαίνω: Γιατί ασχολούνται με μένα; Εγώ αυτά που λέω τα θεωρώ αυτονόητα, αλλά δεν ήξερα ότι τα αυτονόητα στις μέρες μας είναι ταμπού. Επικρατεί απίστευτη υποκρισία. Κανονικά εγώ αυτή τη στιγμή θα έπρεπε να σου δώσω μια άλλη συνέντευξη, να σου έλεγα μπούρδες που λένε οι περισσότεροι αλλά θα δημοσιευτεί στην Κύπρο και δεν με νοιάζει. Δεν προσέχω, δεν μπορώ να είμαι διπλωμάτης, δεν μπορώ να σου σερβίρω αυτό που πρέπει. Αυτό λοιπόν, με κάνει αγαπητή ή μισητή. Ε, δεν πειράζει, ας είμαι των άκρων, παρά να είμαι χλιαρή...»
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-08-09, 15:42   #496 Αρχή
mgkillme
traxana-bol 88
 
Το avatar του χρήστη mgkillme
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Περιοχή: Στην κοσμάρα μου
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 1.610
Προεπιλογή

mou aresei perisotero h swlomou apo thn koroula tou jagger...
Ο χρήστης mgkillme δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-08-09, 15:45   #497 Αρχή
maRtina
viva la κλαψα!
 
Το avatar του χρήστη maRtina
 
Εγγραφή: 12-04-2007
Περιοχή: Θεσαλλονίκη
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 10.527
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην maRtina Send a message via Skype™ to maRtina
Προεπιλογή

Παντα με αρεσε αυτη η κοπελα ..τωρα τη συμπαθησα ακομα περισσοτερο
με το τελευταια που λεει δεν θα συμφωνησω "ας είμαι των άκρων, παρά να είμαι χλιαρή...» ισα παρα ακραια εγω την βρισκω !
και αυτα που αναλυει παραπανω εμενα μου κανουν ενα απολυτα νορμαλ και ηπιο ανθρωπο....
το προφιλ που παρουσιαζει ειναι ακρως σεμνο και μπραβο της αν ειναι το αληθινο
__________________
Είμαι και γαμώ τα παιδια ! Τυχαίο; Δεν νομιζω !!!!


 click to show



......
Yet I know that the goal
Is to keep me from falling
"


Ο χρήστης maRtina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-09-09, 12:29   #498 Αρχή
ΠΛΑΤΩΝ
Φέριστος παράφρων
 
Το avatar του χρήστη ΠΛΑΤΩΝ
 
Εγγραφή: 04-06-2006
Περιοχή: Εις το ανώλεθρον ατελεύτητον άυλον
Μηνύματα: 1.862
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΠΛΑΤΩΝ
Προεπιλογή


Τρίτη και καλύτερη
Τον κίνδυνο να φυλακιστεί για ένα εξάμηνο και να πληρώσει πρόστιμο 850 δολαρίων αντιμετωπίζει ο τολμηρός Γάλλος αναρριχητής, Αλέν Ρομπέρ, γνωστός ως Spiderman, ο οποίος συνελήφθη αφού κατόρθωσε να παρακάμψει τα μέτρα ασφαλείας στην Κουάλα Λουμπούρ και να σκαρφαλώσει σ’ έναν απο τους δίδυμους ουρανοξύστες της εταιρείας Petronas της Μαλαισίας, των οποίων το ύψος ξεπερνά τα 450 μέτρα.
Ο Αλέν Ρομπέρ, 46 ετών, άρχισε την αναρρίχησή του πριν από την αυγή και έφθασε στην κορυφή προτού γίνει αντιληπτός από τους αξιωματούχους ασφαλείας. Ντυμένος στα μαύρα και με το χαμόγελο στα χείλη, ο Ανθρωπος Αράχνη της απτής πραγματικότητας και όχι της φαντασίας σήκωσε τα χέρια ψηλά για να ζήσει τον θρίαμβό του την ώρα που τα ελικόπτερα των αρχών τον κύκλωναν μέσα στην ομίχλη του πρωινού.
Αυτόπτες μάρτυρες δήλωσαν ότι ανέβηκε μέσα σε μιάμιση ώρα κι έπειτα κάρφωσε μια σημαία της Μαλαισίας στο ψηλότερο σημείο του κτιρίου, που στεγάζει την κρατική εταιρεία ενέργειας Petronas όπως και πολλές διεθνείς εταιρείες. Ηταν η τρίτη φορά που το επιχειρούσε, ενώ τις δύο πρώτες είχε συλληφθεί κάπου στον 60ό όροφο.


Η υπόθεση Τζόουνς
Δικαιωμένοι, εν μέρει, θα νιώθουν οι φίλοι και οπαδοί του κιθαρίστα των Ρόλινγκ Στόουνς, Μπράιαν Τζόουνς, οι οποίοι υποπτεύονταν από το 1969 ότι η υπόθεση του θανάτου του είναι μια σκοτεινή υπόθεση δολοφονίας και όχι απλώς το αποτέλεσμα ενός εξοντωτικού γλεντιού με ποτά και ναρκωτικά στην πισίνα.
Σαράντα χρόνια αφότου ο Τζόουνς βρέθηκε νεκρός στην πισίνα του, η ανακοίνωση της αστυνομίας του Σάσεξ ότι θα εξετάσει τα νέα στοιχεία που παρέλαβε από δημοσιογράφο, ανοίγει τώρα την προοπτική διαλεύκανσης της υπόθεσης, παρότι οι αρχές δεν έχουν αποφασίσει ακόμη εάν θα διατάξουν επίσημη έρευνα. Παραμένει ασαφές το γιατί η βρετανική αστυνομία δεν διερεύνησε την υπόθεση μετά την ομολογία του εργολάβου οικοδομών, Φρανκ Θόρογκουντ το 1993 από το νεκροκρέβατό του ότι σκότωσε τον Μπράιαν, αλλά και τη δημοσίευση δύο σχετικών βιβλίων το 1994.


Αν λεγόταν Σίλβιο θα την έβγαζε καθαρή...
«Δεν ξέρω πώς κατάφερνε να κάνει τη δουλειά του αφού περνούσε τόσες πολλές ώρες μαζί μου», φέρεται να δήλωσε στην εφημερίδα, Daily Telegraph, η 26χρονη μοιραία γυναίκα στη ζωή του Αυστραλού πολιτικού, Τζον Ντέλα Μπόσκα, ο οποίος αναγκάστηκε να παραιτηθεί από υπουργός Υγείας του κρατιδίου της Νέας Νότιας Ουαλλίας, αφού τα ΜΜΕ ανακάλυψαν και ανέλυσαν με κάθε λεπτομέρεια την εξωσυζυγική σχέση που διατηρούσε μαζί της.
Ο κ. Μπόσκα έχασε την ερωμένη του προ μηνός καθώς, σύμφωνα με τις φήμες, δεν υπέκυψε στις πιέσεις της να διαλύσει τον γάμο του και προχθές έχασε και το υπουργείο, εν μέσω ανησυχιών ότι το σκάνδαλο θα προκαλέσει προβλήματα στον Αυστραλό πρωθυπουργό, Κέβιν Ραντ, για τον επανεκλογή του οποίου η Νέα Νότια Ουαλλία έχει μεγάλη σημασία.
Παρά το πάθημα του κ. Μπόσκα, πάντως, οι Αυστραλοί σε γενικές γραμμές έχουν αλλάξει τη γνώμη τους για τον γάμο, καθώς σύμφωνα με νεότερα στοιχεία, ανετράπη η παλαιά τάση τους να αποφεύγουν τον έγγαμο βίο. Τα στοιχεία δείχνουν ότι πέρυσι καταγράφηκαν στην Αυστραλία 118.756 γάμοι, αριθμός κατά 2,1% μεγαλύτερος σε σύγκριση με εκείνον του 2007 και κατά 12% μεγαλύτερος από τους περίπου 104.000 γάμους του 2001.


Δώρο μια BMW στον εαυτό της
Με μια πανάκριβη «μπέμπα» η «Καιρούλα» θα οργώνει την άσφαλτο! Η Πετρούλα Κωστίδου αποφάσισε να κάνει ένα λουσάτο δωράκι στον εαυτό της. Πριν από λίγες μέρες βρέθηκε σε γνωστή αντιπροσωπία αυτοκινήτων της Θεσσαλονίκης μαζί με τους γονείς της, Ειρήνη και Βασίλη. Εκεί έκανε ειδική παραγγελία το πρώτο της αυτοκίνητο!
Η εκρηκτική ξανθιά αγόρασε μια λευκή αυτόματη BMW Z4 Roadster αξίας περίπου 60.000€. Μέχρι σήμερα κυκλοφορούσε με ταξί. Τώρα λοιπόν θέλει να πιάσει το τιμόνι της «μπέμπας» της και να «αλώσει» την άσφαλτο!
Πάντως, όλο τον Αύγουστο η Πετρούλα ήταν εξαφανισμένη. Βρισκόταν στη Χαλκιδική παρέα με τις κολλητές της (όπως μαθαίνουμε, πέρασε κάποιες ημέρες σε χλιδάτο ξενοδοχειακό συγκρότημα της Σιθωνίας), έκανε τα μπανάκια της μακριά από τους ανεπιθύμητους και τα πέρασε τέλεια.


Τελικά η ζήλεια της Μάρως δεν αντέχεται!
«Κάνεις λάθος»! Το κοινό τους σουξέ δεν τους έφερε γούρι! Η Μάρω Λύτρα και ο TNS (Θανάσης Θεοδωρόπουλος) μόλις χώρισαν. Ο λόγος; Το «αγκαθάκι» της ζήλιας που τσίμπησε την pop τραγουδίστρια. Για τα μάτια του ράπερ (της), βλέπετε, έλιωναν πολλά κοριτσόπουλα, κάτι που δεν της άρεσε καθόλου. Είναι και Σκορπιός στο ζώδιο η Μάρω, ε, δεν ήθελε και πολύ.
Αποτέλεσμα; Μια ωραία πρωία ο Θανάσης τής είπε «μωρό μου bye-bye, η ζήλια τώρα πια δεν με... κρατάει». Ετσι η ολίγων μηνών σχέση τους έληξε άδοξα.


Η νοσοκόμα της ηδονής αναστατώνει την Πάτρα!
Στιγμές απόλαυσης και ηδονής πάνω στο κρεβάτι του... πόνου φέρεται να πρόσφερε σε ασθενείς και συνοδούς τους μια νεαρή αποκλειστική νοσοκόμα στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών! Μάλιστα, μετά από σωρεία καταγγελιών για τις ροζ υπηρεσίες της, το Συνδικάτο Νοσοκόμων-Νοσηλευτριών Αποκλειστικής Απασχόλησης Ελλάδος (παράρτημα Αχαΐας) απέστειλε έγγραφο στη διοίκηση του νοσοκομείου, με το οποίο ζητεί να παρθούν άμεσα μέτρα για την απομάκρυνσή της καθώς, όπως αναφέρει, «προσβάλλει τους συναδέλφους της και θέτει σε κίνδυνο την υγεία των ασθενών».
Σύμφωνα με την καταγγελία, εκτός από τις συνηθισμένες φροντίδες νοσηλείας, η συγκεκριμένη αποκλειστική νοσοκόμα φέρεται να δηλώνει διατεθειμένη για προσφορά ακόμη και ερωτικών υπηρεσιών (!) τόσο προς ασθενείς όσο και προς τους συνοδούς τους, φυσικά με το αζημίωτο!
Τα δύο στοιχεία που κάνουν αξιοπρόσεκτη την καταγγελία είναι ότι πρώτον, δεν πρόκειται για μια απλή φήμη που κυκλοφορεί από στόμα σε στόμα, αλλά για έγγραφη αναφορά και δεύτερον, ότι η συγκεκριμένη αναφορά έγινε επωνύμως!
Εκτός αυτού, οι συντάκτριες της αναφοράς όχι μόνο κατονομάζουν τη συνάδελφό τους, αλλά επικαλούνται και σειρά μαρτύρων για τα όσα καταγγέλλουν.
Ο χρήστης ΠΛΑΤΩΝ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 12:06   #499 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή H προκήρυξη των χάκερ που μπήκαν στους "υπολογιστές" των επωνύμων!!!

ΙΔΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΠΩΝΥΜΟΥΣ

"Το Hack 4 Fame Hacking Group είναι ένα κίνημα αγανακτισμένων πολιτών το οποίο αντιτίθεται σε οποιοδήποτε είδος κοροϊδίας. Είτε αυτή προέρχεται από τους πολιτικούς που μας κυβερνάνε, είτε από δημοσιογράφους που μας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες, δήθεν επιχειρηματίες, εφοπλιστές-«βαποράκια», celebrities -ξαπλωτούς και μη (σ.σ.: φανερή η επίδραση της είδησης για τη σύλληψη του γνωστού μοντέλου με την κατηγορία της πορνείας)- και όλους όσους ακόμα πιστεύουν ότι ο ΕΛΛΗΝΑΣ μασάει κουτόχορτο.
Πάψτε όλοι εσείς να παραμυθιάζετε τον κόσμο και να...
αναμασάτε τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά που γίνεται ένα σκάνδαλο, λες και δεν το γνωρίζατε...

Υποστηρίζουμε:
- Tις διαδικτυακές κοινότητες και αντιτιθέμεθα στην αήθη χρήση τους από celebrities για εξυπηρέτηση των πάσης φύσεως αναγκών τους (βλ. σεξουαλικών).

- Οποιαδήποτε ελεύθερη φωνή του Διαδικτύου - blogs, websites κ.ά. Ιδιαίτερα στηρίζουμε blogs που έχουν πέσει θύματα ηλεκτρονικής φίμωσης από συμφέροντα μεγαλοσχημόνων, όπως troktiko, nonews-news κ.λπ.

- Την έκφραση της πλήρους ΑΛΗΘΕΙΑΣ σε όλες τις εκφάνσεις του δημόσιου βίου που τεχνηέντως και εσκεμμένα προσπαθούν να αποκρύψουν τα συμφέροντα των μεγαλοκαρχαριών & μεγαλοεκδοτών.

Σε μια σύγχρονη εποχή που τα πάντα και οι πάντες επικοινωνούν μέσω του Διαδικτύου, από τον πιο φτωχό μέχρι τον πιο πλούσιο, σίγουρα το τελευταίο πράγμα που θα ήθελε κάποιος θα ήταν να μάθει όλος ο κόσμος τι κομπίνες κάνει, πόσα βγάζει, αν κλέβει την εφορία και το ελληνικό Δημόσιο, τι συμβόλαια έχει, αν έχει αποκαλυπτικές φωτογραφίες με παράνομους δεσμούς, ποιες είναι οι επαφές του, οι συνεργάτες του, αν βάζει τον σύρτη στην πόρτα... και πληροφορίες ακόμα που δεν φαντάζεστε...

Είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε ήδη πολλά... αλλά δεν θα σας πάμε κατευθείαν στα βαθιά. Σε μια σειρά επεισοδίων θα παρουσιάσουμε πολλά και για πολλούς.

Οποιοσδήποτε θελήσει να αντιπαρατεθεί με εμάς θα μας βρει μπροστά του... και θα έρθει μια ώρα αρχύτερα η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ.
Η ξύλινη γλώσσα ταιριάζει στους πολιτικούς, στους δημοσιοκάφρους και στους δήθεν - κατευθείαν στο θέμα λοιπόν. Δυστυχώς για εσάς, ευτυχώς για τον ΕΛΛΗΝΑ, ήρθε η ώρα.

Η ώρα της αποκάλυψης, η ώρα για ξεβράκωμα, η ώρα του ξεμπροστιάσματος. Ηρθε η ώρα να μοιραστούμε τα πάντα μαζί σας.
Μπορείτε να μας αποκαλείτε φαντάσματα. Φαντάσματα της νύχτας που προτιμούν να περνάνε 24 ώρες τη μέρα στον υπολογιστή ή, όπως συνήθως λέτε, σε έναν εικονικό κόσμο.

Ε, λοιπόν... χα, χα... Ηρθε η ώρα να ρίξουμε μια ματιά και στο δικό σας κόσμο...»

πηγή
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-09, 12:07   #500 Αρχή
pastoula
υπόθετο
 
Το avatar του χρήστη pastoula
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Σεϊχέλες
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 8.379
Προεπιλογή

αν δεν ξερετε για τι πραγμα μιλαει, σφυριξτε!
__________________


Τώρα τελευταία, έτσι ξυπνάω
 click to show
Ο χρήστης pastoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5 (0 μέλη και 5 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.